falcon
falcon (üye)
Antalya / Amatör

Kodak 7630 Canon A80

aralarında fiyat farkı ihmal edilirse. Resim kalitesi olarak acaba hangisi tercih edilebilir(kodak 7630 - canon a80).Deneyen varmı acaba. Bir de bir arkadaştan fotoğraf makinalarının çektiği resimleri karşılaştırabileceğimiz bir site olduğunu söyledi(buradaki üyelerin çekimleri hariç).Bileniniz var sa yazabilir mi ?

Tarih: 9 Haziran 2004, 17:25 - İp: yok
cetinkar
cetinkar (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

o kadar parayı o amatör makinalarına verecegine hp 945 al kendini fotoğrafçı hisset ne kodak ne canon digitalde iyi eğiller cekilen resimleri incele ondan sonra karar ver steves-digicams.com

Tarih: 18 Haziran 2004, 03:29 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili Cetinkar,

Hp makineyi tavsiye edipte günaha girme.
Sen memnunsan olmaya devam et ama kimseye Hp tavsiye etme...

Tarih: 18 Haziran 2004, 09:41 - İp: yok
cetinkar
cetinkar (üye)

Burkay kardeş

herkes memnun kaldığı şeyleri tavsiye ediyor bende hp nin çekimlerinden memnunum başkalarına tavsiye ediyorum bunda alınacak birşey yok.elimde cok makina geçti gördüklerimi yazıyorum ben müzisyenim fotoğrafcılıktan para kazanmıyorum bi çıkarım yok yanlış anlaşılmasın.foto bilgim baba mesleğinden gençliğim karanlık odalara geçti

Tarih: 19 Haziran 2004, 16:41 - İp: yok
blnf717
blnf717 (üye)
Bolu / Amatör

Sevgili cetinkar HP kulaniyor olabilirsin tavsiye etmende gayet normal ama tavsiye ederken Canon gibi bir markaya da onlar Fotograftan anlamaz derken umarim bilerek söylemissindir.

Tarih: 19 Haziran 2004, 17:00 - İp: yok
cetinkar
cetinkar (üye)

Burkay kardeş
Ben canon fotoğraftan anlamaz diye bir kelime sarfetmedim yazıları iyi okursan analogta iyi bir isme sahipler ama digital makinalarındaki neticeleri okadar başarılı değil dedim ben bunu araştırma sitelerinde gördüğüm çekilen resimlere bakarak söylüyorum bütün makinaları alarak test edecek değilim o zaman sitelerde test fotoğrafı ceken fotoğrafcıların kabahati iyi cekememiş olabilirler veya makinaların ayarlarını yapamamış olablirler

Tarih: 20 Haziran 2004, 02:02 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili cetinkar,

Umarım notalarıda böyle birbirine karıştırmıyorsundur

Tarih: 20 Haziran 2004, 17:52 - İp: yok
cetinkar
cetinkar (üye)

Burkay kardeşim
merak etme 20 senedir istanbulun nezih yerlerinde program yaptım notaları birbirine karıştıracak kadar acemisi de değilim senin de canon servisi olduğunu form da yeni öğrenim sende haklısın nekadar çok canon satılırsa sana da o kadar ekmek çıkar bu konuda sana yerden göğe kadar hak veriyorum bu konuyuda uzatmak istemiyorum herkes istediği makinayı alsın güle güle kullansınben hp den memnunum hemde 735 kullanıyorum 2 - 3 ay sonra 945 alıcam cektiğim resimler galeride var incelesinler ben hp den baska markaya ısınamadım

Tarih: 21 Haziran 2004, 01:54 - İp: yok
ohara
ohara (üye)

foto makinesi alacaklar için onlarca marka vardır ama kalite deyince akla 4 marka gelir:
1-Canon
2-Nikon
3-Sony
4-Panasonic(türkiyede nedense fazla ürünü yok)

HP'nin bırak foto makinesini, üzerinde HP yazan hiçbişey alma derim.

#ohara' tarafından 21.06.2004 02:09:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Haziran 2004, 01:59 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili çetinkar ,

madem karıştırmıyorsun da neden blf717 nin sorusuna beim adımı kullanarak cevap veriyorsun? Soruyu ben sormadım ki blf717 sordu ve işi büyütüp ekmek kapılarına kadar dayıyorsun?

Tarih: 21 Haziran 2004, 02:07 - İp: yok
cetinkar
cetinkar (üye)

mckyra
Sende bizi çömez zannettin galiba okadarda değil oritesini de mustekini de kullandım hp ile kıyaslıyorsan sen bu konuda baya çömezsin demek cmos la cdd arasındaki farkıda gayet iyi bilirim siz makinalarım mekaniğinden bahsediyorsunuz ben çekiminden burada anlaşamıyoruz

Tarih: 23 Haziran 2004, 04:02 - İp: yok