cekici
cekici (üye)
İstanbul / Meraklı

Hp Makina Kullanan Varmı?

HP Makina Kullanan varmı?

Tarih: 1 Eylül 2004, 19:38 - İp: yok
semioli
semioli (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

Buralarda "HP'ye hayır" çok tutulan bir slogandır..Canon,Nikon,Sony,Olympus,Pretec gibi markalar tercih edilir..

Tarih: 1 Eylül 2004, 23:22 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Hp makineler yapıları itibarı ile kaliteli sayılabilecek düzeydedirler Ancak satış sonrası destekleri tek kelimeyle berbattır kibir tüketici öyle yada böyle mutlaka yetkili servise bir nedenden dolayı başvurmak durumunda kalıyor.Eğer Bir Hp makine almak istiyor ve bizlerede fikrimizi soruyorsan sana tek kelimeyle kesinlikle alma derim.

Tarih: 2 Eylül 2004, 00:21 - İp: yok
semioli
semioli (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

Burkay abi her zamanki gibi süpersin Bende onu anlatmaya çalışmıştım ama HP denilince gözüm dönüyo,tansiyonum fırlıyo,"ALMA" dışında bişey diyemiyom..Teşekkürler abicim

Tarih: 2 Eylül 2004, 00:40 - İp: yok
max
max (üye)
İstanbul / Amatör

Kusura bakma imzandaki şey saçmalık belirtiyim."Hp firmasından uzak durun" diyemezsin.Dijital kamerasını sakın alma bende söylüyorum.Satış sonrasını bilmem ama.Çok yavaş çalışıyor menü olarakta focus vs olarakta.

Ancak HP'nin scanner'ları printer'ları hesap makinaları vs. gibi bir sürü kategoride ürünü olan bir firmaya bir tek dijital kameralarından dolayı "uzak durun" diyemezsin.

Tarih: 2 Eylül 2004, 02:29 - İp: yok
semioli
semioli (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

Saçmalık?Bence senin bilip-bilmeden saçmalık demen saçmalık!Aşağıdaki adresi incele bakalım.

http://www.sikayetvar.com/index.php?loc=sikayet_oku&action=co&subaction=Detial&coNo=134

Özür dilemene gerek yok sadece "herkesin delili olmadan atıp tuttuğuna(yani saçmaladığına)inanma" yeterli!İyi günler..

Tarih: 2 Eylül 2004, 12:45 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili Max ,

Diyelim ki dünya güzeli bir kıza aşık oldun ve evlenmeyi düşünüyorsun Lakin kızın ahlakı kötü geçmişi pislik dolu...Bu durumda ben neyleyeyim onun yeşil gözlerini selvi boyunu yazıcısını printerini...

Tarih: 2 Eylül 2004, 15:55 - İp: yok
max
max (üye)
İstanbul / Amatör

Verdiğin link çok doğal.Sen bir haftada kaç tane Intel board değiştiriliyor, His kart değiştiriyor biliyor musun?

HP'nin dijital kameralarını bende tavsiye etmiyorum söyledim.Ancak hiç bir şekilde printer'larına scanner'larına laf söyleyemezsiniz.HP dijital kameralardan uzak durun diyebilirsiniz.Ancak HP'den uzak durun diyemezsiniz.LG monitorum 3 kere bozuldu garantiden yapıldı.LG monitor tavsiye etmiyorum.Ancak Optik ürünlerine de laf söylemiyorum ve de sizin yaptığınız gibi LG'den uzak durun demiyorum.

Tarih: 2 Eylül 2004, 20:26 - İp: yok
semioli
semioli (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

Tamam biz HP'den uzağız,sen yakın ol..

Tarih: 2 Eylül 2004, 22:54 - İp: yok
devrimkan
devrimkan (üye)
Kırklareli / Doğa Fotoğrafçısı

evet bende HP 945 var, gerçekten çok memnunum en azından bir haftalık araştırma sonucunda arkadaşlarla paramızın alabileceği en üstün özelliklere sahip f. makinasını aldık valla görenlerde sadece görüntüsü değil çekim kalitesinden bahsediyorum makinaya hasta oluyorlar , ama para sıkıntım yok diyorsan kesinlikle NİKON marka almanı tavsiye ederim, bu alemin üstadı onlar.

Tarih: 3 Eylül 2004, 21:17 - İp: yok
vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

bana kalırsa diğital ürünlerin bir standardı yok.. aynı ürünü öven de yerden yere vuranda var..önemli olan hatayı telafi edecek servis yani garantidir..bunu sağlayabilen her firma iyi diyebiliriz aslında..

Tarih: 3 Eylül 2004, 21:49 - İp: yok