nazmergn
nazmergn (üye)
Ankara / Meraklı

Canon S3 Aldım

SEVGİLİ FORUM ÜYELERİ,BUNDAN YAKLAŞIK BİR KAÇ ÖNCESİNDEN BU YANA GEREK FORUMU GEREKSE İNTERNETİ TAKİP ETTİM,

İKİ MAKİNE ARASINDA TAKILI KALMIŞTIM,BİRİ PANASONIC FZ 30 VEYA 50 DİĞERİ İSE CANON S3,GEREK ISO SORUNLARINDAN SIKCA SÖZ EDİLMESİNDEN GEREKSE,PANASONIC FİRMASINA KARŞI ŞİKAYETLERDEN,BU İLGİLİ MAKİNELERİN PİL DEĞİLDE BATARYA KULLANMASINDAN,VE BİR KAÇ TEKNİK ÖZELLİKDEN,

TABİ HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ FİYAT PERFORMANS İLİŞKİSİ,

CANON MODELLERİ ÜLKEMİZDE BELKİ COK İDEAL FİYATLARLA SATILMADIĞI İÇİN DAHA COK TERCİH EDİLMEKDE ZORLANILIYOR,

AMA EĞER SATIN ALMAK İSTEYEN VARSA TÜRKİYEDEN,VE BİR MAĞAZADAN,ANKARA VE DEĞİŞİK YERLERDE MAĞAZALARI OLAN www.tripodfoto.com adresinden de ulaşabilirsiniz buraya..

CANON S3 + 1 GB SD 133X BELLEK + ÇANTA

nakit olarak 1050 YTL, 2 YIL ERKAYALAR GARANTİSİNDE,TÜRKÇE MENÜ,TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU KUTU İÇERİĞİNDE MEVCUT OLARAK BULUNUYOR,

BURADA BUNLARI YAZMAMIN SEBEBİ KESİNLİKLE REKLAM DEĞİL,
BİLDİĞİNİZ GİBİ HER TARAFDA FİYATLAR FARKLI,
BEN COK YER DOLAŞTIM AMA ORADAKİ FİYAT KADAR DÜŞÜK FİYAT YOKTU GÖRDÜĞÜM, BENİM AMACIM SADECE SİZİ BİLGİLENDİRMEK...AYNEN BU SAYDIKLARIMI BAŞKA YERDE DAHA UCUZA BULABİLECEĞİNİZİ SANMIYORUM,EN AZINDAN BÖYLE YERLER OLSADA COK FAZLA YOK,

TEŞEKKÜR EDERİM,

#NAZMERGN' tarafından 12.10.2006 04:13:21 tarihinde düzenlendi.

#NAZMERGN' tarafından 12.10.2006 04:15:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Ekim 2006, 04:10 - İp: 88.***.**8.26
keratin
keratin (Objektif)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Keskinefeye cevap verirken forum sahibi Nazmergn'in makinesine hayırlı olsun demeyi unuttuğum için üzgünüm.
Şu an Nazmergn'in yeni makinesiyle süper fotolar çekmesini diliyorum.
Keskinefe maille nasıl olacak diye sormuşsun.Çok kolay sayfaları scan edip JPG olarak göndermeyi kastediyorum.

Tarih: 13 Ekim 2006, 21:02 - İp: 85.***.**5.172
a_hamit
a_hamit (üye)
İstanbul / Firma

üç beş resim photoshop imzası taşımayan 6megapixel orjinal resim yani rar yapıp www.hemenpaylas.com gibi bir siteye koyabilirmisiniz rica etsem tabi burdada linkini paylaşırsanız hepimiz faydalanırız
şimdiden teşekkürler

Tarih: 13 Ekim 2006, 22:31 - İp: 85.***.**8.12
keskinefe
keskinefe (üye)
Aydın / Amatör

Arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim,işimin yoğunluğu yüzünden yazamadım. Evet betelgeuse tepeden2.jpg fotografında uzaktaki yer Atça. Nerden bildin? S2 hemen hemen aynı sanırım ama farklı olan yanları önemli mi bilmiyorum. E-mail adresim: [email protected]

Keratin eğer senin için zor olmayacaksa maille gönderebilirsen çok memnun olurum.

Arkadaşlar sizlerle tanışmak çok güzel. Bu arada sizlerle paylaşacağım yeni fotoğraflar var. Ama makinayı tam olarak tanımadığım için bir çok güzel kareyi kaçırdım. Bundan sonra otomatikte tutmayacağım makineyi ve ön izleme olayını da kaldırdım. Arka arkaya fotoğraf çekebilseydim, göldeki yaban ördeği sürüsünü daha iyi fotoğraflayabilecektim. Bu arada arkadaşlar makinanın zoom özelliğini geliştirmek istiyorum. S3 için tele objektif çok mu pahalı?
Selamlar

#keskinefe' tarafyndan 17.10.2006 12:55:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ekim 2006, 12:47 - İp: 85.***.**4.253
betelgeuse
betelgeuse (üye)
Ankara / Meraklı

Ben de Aydın'lıyım hocam, oradan bildim. Uzaktan ufak bir yermiş gibi görünmüyor.

S2 kılavuzu gönderdim, umarım S3 kılavuzu edininceye kadar işine yarar.

S3 için teleconverter Canon marka olanları ucuz değildir. Ama başka üreticilerin S2/S3 uyumlu, uygun fiyatlı dönüştürücüleri ebay'da bulunuyor. Ucuz oldukları için gümrüğe de takılmazlar sanırım.

Tarih: 17 Ekim 2006, 18:45 - İp: 81.***.**9.183
keskinefe
keskinefe (üye)
Aydın / Amatör

Çok teşekkür ederim betelgeuse,selam.

Tarih: 18 Ekim 2006, 09:00 - İp: 85.***.**4.253
a_hamit
a_hamit (üye)
İstanbul / Firma

ve biz hala örnek foto bekliyoruz

zor değil arkadaşlar 3 yada 5 resmi rar yapıyorsunuz sonra http://rapidshare.de/ yada
http://www.hemenpaylas.com/
gibi bir siteye Upload edip linki burada yayınlayacaksınız zor bişey değil yani

Tarih: 19 Ekim 2006, 21:11 - İp: 85.***.**9.188
byoz
byoz (üye)
İzmir / Amatör

Arkadaşlar selamlar
Canon S3 makina aldım. problemim çok kolay fotoğrafları aktarırken foto üzerinde çekim tarihini göremiyorum. nasıl çözümlerim.
Teşekkürler

Tarih: 22 Ekim 2006, 09:27 - İp: 81.***.**9.234
pekerist
pekerist (üye)
İstanbul / Meraklı

canon s3 turkce kullanma kılavuzunu isteyen arkadaşlara fotokopisini gönderebilirim. yaklaşık 100 sayfa ne kadara çetirebileceğimi bilmiyorum. isteyen arkadaşlar mesaj atabilir.

Tarih: 9 Aralık 2006, 18:46 - İp: 195.***.**1.102
pekerist
pekerist (üye)
İstanbul / Meraklı

canon s3 türkçe kullanım kıavuzunu bugün aldım 100 sayfaya yakın . isteyen arkadaşlar mesaj atarlarsa fotokopisini çektirip yollayabilirim.
100 sayfayı ne kadara çekerler bilemiyorum.isteyen arkadaşların mesajını bekliyorum.

Tarih: 9 Aralık 2006, 19:55 - İp: 195.***.**1.102