bykemo
bykemo (üye)
Gaziantep / Amatör

Arçelik Adk850 Hakkında Yardım

öncelikle herkeze merhaba
ben bir dijital kamera almak istiyorum arçelik ADK850 modlini düşünüyorum almamı tavsiye edermisiniz hem fiyat açısındanda uygun geldi fiyat 240
bu modelin Özellikleri:

Model No ADK 850

Peşin Fiyatı 240,00 YTL

Genel Özellikler

Sensör 1/2,5 inc

LCD Gösterge 3” TFT

Max. çözünürlük 7 Megapixel

Optik zoom 3X

Dijital zoom 5X

Dahili bellek (MB) 16

Harici kart desteği

Türkçe menü Var

Flaş ayarları Otomatik, Kırmızı Göz Ayarı, Koşulsuz Flaş, Flaş Kapalı, Yavaş Senkron

Görüntü kaydı Var

Ses Kayıt Var

PictBridge desteği Var

Çekim modları Fotoğraf, Sesli Video

Mikrofon Var

Video çıkış Var

Kamera Çözünürlük 7Mp

LCD Ekran 3” TFT

Kulaklık Var

PC Kamera özelliği -

MP3 Var
yardımınızı bekliyorum

Tarih: 17 Nisan 2008, 20:23 - İp: 88.***.**2.223
appendix
appendix (üye)
Kırklareli / Meraklı

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=248&productid=bd99786
daha ucuz ve daha iyi.... hatta 150 ytl den başlayan fiyatlarla ne olduğu belli ve daha iyi birçok makine mevcut

Tarih: 17 Nisan 2008, 22:31 - İp: 85.***.**6.184
bykemo
bykemo (üye)
Gaziantep / Amatör

tşkrler usta dediğin dğru sağolasın

Tarih: 17 Nisan 2008, 22:44 - İp: 88.***.**6.172
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

arçelik almayın.
biraz daha koyun şunu alın bence

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=248&productid=bd96543

Tarih: 18 Nisan 2008, 00:45 - İp: 88.***.**8.34
seler01
seler01 (üye)
Adana / Amatör

50 ytl daha fazla ver nikon 7.1 coolpix al.arçeliğe o para yazık

Tarih: 22 Nisan 2008, 13:31 - İp: 85.***.**1.197
bykemo
bykemo (üye)
Gaziantep / Amatör

arkadaşlar ilginiz için tşkr ederim canon a450 modelini aldım şimdilik mmnunum sadece şu pillerin sarj olma süresi kaç saat onu bilmiyorum pil GP 1000 MAH kaç saatte sarj oluyor acaba hepinize teşekkür ederim

Tarih: 22 Nisan 2008, 19:47 - İp: 88.***.**8.137
cotyora
cotyora (üye)
Ordu / Amatör

arçelik ne ya buzdolabı mı alıyoruz

Tarih: 22 Nisan 2008, 23:36 - İp: 78.***.**0.68
reventon
reventon (üye)
İstanbul / Amatör

bykemo pillerin şarj süresini elinde bulundurduğun şarj aletinin verimi ve performansı belirler.Bende GP Powerbank U-Smart adlı şarj aleti var ve 4 adet GP 2700 mAh AA pili 28 dk gibi bir sürede şarj ediyor.Ama başka bir ürün aynı pilleri 12 saatte de doldurabilir, 5 saatte de 2 saatte de.Kısacası ne kadar köfte o kadar ekmek.Bu arada bu şarj aleti yaklaşık 70-80 ytl civarında seyrediyor şu an.Ben 4 sene evvel 100'e almıştım ve sorunsuz kullanıyorum evdeki her pilli üründe. [>:D

Tarih: 25 Nisan 2008, 15:11 - İp: 195.***.**0.1
bykemo
bykemo (üye)
Gaziantep / Amatör

bilgi için tşkrler usta bendeki piller 1000 lik yüksek mAh piller kullansam daha iyi olur dimi

Tarih: 25 Nisan 2008, 21:10 - İp: 88.***.**3.168
cesurd
cesurd (üye)
Ordu / Firma

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 30 Nisan 2008, 22:50 - İp: 88.***.**2.125
  • 1