mehmet_d
mehmet_d (üye)
İstanbul / Amatör

S2 Aldım Ama Bozuk Mu Anlamadım :(

Canon powershot S2 aldım ama projelerdi vs daha okuyamadım kitapoçıını.. auto modda makrosu çok kötü ve flaşı elle açılıyo otomatik kenndisi atmıyo.. dahili flaş elle tutup mu kaldırılıyo bana hiç inandırıcı gelmedi.. hepsiburada.com dan alındı.. 8 gün içinde geri yollasam mı?
yardımlar için teşekkürler..

Tarih: 17 Aralık 2005, 00:56 - İp: yok
cez
cez (üye)
İstanbul / Meraklı

Öncelikle siteye hoşgeldiniz.S2 ile ilgili başlıkları forumda aratırsan tüm cevapları bulabilirsin.Flaş manuel kullanılıyor ki bence bu iyi.İkincisi makroyu zaten P yada M modda çekmelisin.Sen en iyisi kitapçığını oku.Ayrıca Türkçe kullanma kılavuzunu bizede gönderebilirmisin?
Hoşçakal

Tarih: 17 Aralık 2005, 01:27 - İp: 85.***.**9.72
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

korkma bozuk falan değil. flaş elle kalkıyor.
süper makroyu p de kullan.autoda değil.

Tarih: 17 Aralık 2005, 09:00 - İp: 85.***.**6.15
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

selam mehmet,
makinen hayırlı olsun.. ama arkadaşların da dediği gibi daha çok yenisin ve hiç birşey bilmiyorsun..
bende senin gibi ilk fotoğraf çekmeye başladığımda makine bozuk diye düşünmüştüm.. ama elindeki makine gerçekten iyi bir alet.. hatta iyinin biraz üstü..
fotoğraf çekim tekniklerini öğrendikçe elindeki makineyle harikalar çıkarabilirsin.. sakın kafanı takma.. sabırla kurcala..
çok yakın zamanda iyi fotoğraflar çekeceksin inşallah.. bak pazarbeye neydi noldu
bir zamanlar fotokritikten atıldı iyi makro çekemediği için, şimdi tabir-i caizse öttürüyor..

kendine iyi bak.. makineni gönderme

Tarih: 17 Aralık 2005, 09:31 - İp: 81.***.**5.14
baudolino
baudolino (üye)
İstanbul / Amatör

selam ..amerikadan sipariş ile bir canon almayı düşünüyorum tavsiye edeceğiniz bir model varmı?

Tarih: 17 Aralık 2005, 12:41 - İp: 85.***.**5.179
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Bence de boşuna üzüyorsun kendini, kitapçığını iyi bir şekilde oku.

S2 ile takıldığın birşey olursa sorularını buradaki linke de yöneltebilirsin, yardımcı oluruz.

http://forum.donanimhaber.com/m_3592843/tm.htm

Tarih: 17 Aralık 2005, 14:19 - İp: 212.***.**0.50
mehmet_d
mehmet_d (üye)
İstanbul / Amatör

:D Hepinize binlerce teşekkür.. içimi çok rahatlattınız.. iice öğrenip güzel resimler çekmeye başladıımda bunları ilk sizinle paylaşacağım :D
kendinize ii bakın .. Allah sizi başımdan eksik etmesin

Tarih: 17 Aralık 2005, 17:15 - İp: 85.***.**7.137
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 20 Aralık 2005, 20:09 - İp: 85.***.**7.188
  • 1