sivassporlu
sivassporlu
üye
(Amatör)
Karabük

Fujifilm Hs25 Mikrofon

Merhaba fujifilm hs25e mikroofn takılıyormu mikrofon girişi varmı bilen varsa yazsın makbule geçer

Tarih: 5 Nisan 2015, 01:29 - İp: 88.***.**2.249
papriko
papriko
üye
(Amatör)
Istanbul

Tütün Kesesi İle Maksimum Müşteri Memnuniyeti
Ben yıllardır tütün ve tütün ürünleri satıyorum. Sigara, nargile, pipo ya da pipo gibi çeşitli şekilde tütün tüketen müşterilerim var. Her birisi ayrı tütün türü kullanıyor ve kullanım şekilleri de farklılaşabiliyor. Bu nedenle tütünün saklanması son derece önemli zira tütünün üstü açık olur ya da uzun süre bekletilirse, ürün nemleniyor. Ürünün kurutulması da ayrı bir sorundur. Türün kurusa bile kullanıcılarca, verimli olmaması ve istenilen hazzı sağlamaması nedeniyle, tercih edilmemekte. Bu konuda artan oranda müşteri şikayeti aldım. Geniş çaplı bir araştırma sonucunda tütün kesesinin bu sorunlara çözüm getireceğini öğrendim. İnternette yaptığım araştırmada sitenizde tütün kesesi ürünü buldum. Tütün kesesi hem çok yönlü fonksiyonları hem de zarif çeşitleriyle tam benim müşteri profilime uyuyordu. Bu siteden o günden itibaren siparişlerimi veriyorum.
Müşterilerim Tütün Kesesinden Çok Memnun
Müşterilerimden tütün kesesi ürününden dolayı çok iyi geri dönüşler aldım. Müşterilerime göre öncelikle tütün kesesi sayesinde tütün ve diğer malzemeleri bir arada tutabiliyorlar. Böylelikle tütün dağılmasından kaynaklanan toz ve koku sorunu ortadan kalkıyor. Müşterilerim türün kesesi sayesinde artık toplum içinde utana sıkıla tütün ürünü kullanmaktan kurtulduklarını ifade ediyor. Ayrıca tütünü kapalı tuttukları için ürün nemlenmesi önleniyor. Kullanış açısından her zaman taşınabilir ve her ortamda kullanabilir olması nedeniyle çok pratik. Hatta bazı müşterilerim tütün kesesi ürününü hediyelik eşya olarak da kullandıklarını ifade ettiler. Tütün kesesinin bu derece faydalı olmasından dolayı hem ben memnunum hem müşterilerim. Sitenize bu güzel ürünü bize servis ettiğiniz için teşekkür ederim.

Tarih: 27 Mayıs 2017, 16:32 - İp: 172.***.**6.95
Sayfa(lar): 1

İlgili Olabilecek Konular
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
sercau28
1
3764
19 Haz. 2018, 17:43
amentes
amacsizadammm
24
24217
29 May. 2018, 23:10
emrllh
dogukan_07ant
0
2764
11 Haz. 2017, 00:48
dogukan_07ant
muratpasa
3
2496
27 May. 2017, 16:31
papriko
caosados
1
1419
27 May. 2017, 16:30
papriko
emirtkd
0
957
12 Oca. 2017, 14:12
emirtkd
Nikon Özel Teknik Sevis
» Fotoğrafça
İyi Fotoğraf Çekimi İçin İpuçları
orh.turhanİYİ FOTOĞRAF ÇEKMEK   50 Altın İpucu      1* Bakış noktanızı iyi seçin. Bunun için fotoğrafını çekeceğiniz konuyu nasıl göstermek istediğinizi düşünün. Sabit bir konunuz varsa (bina, çeşme vs) etrafında biraz dolaştıktan sonra en iyi açısını bulmaya çalışın. Perspektif...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
tatli, (1)