alabi9001
alabi9001 (üye)
Ankara / Amatör

Gereksiz Bir Tartışma...

Arkadaşlar geçen sene fotoğraf makinesi alırken öğrendiğim tek şey; fotoğraf makinesinin özellikelrine değil çektiği resimlere bakmanın önemli olduğu. Yani düşük ışıkta nasıl çekiyo, flaşlı nasıl çekiyo, renkleri nasıl çıkartıyo, makrosu nasıl vb...
Yani listedeki özelliklerin ne kadarı çektiği resime yansıyor,
EE tabi burda kalite ve marka devreye giriyo, Şuan en uçuz makine alacak olsam veya alacak birilerine öncelikle canon, sonra nikon ve fuji tavsiye ediyorum(canonları çok seviyorum)....
Ama siz yine de önce çektiği fotoğraflara bakın ...
Siz nedersiniz arkadaşlar...
özellik mi___foto mu?

#alabi9001' tarafından 16.07.2005 00:35:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Temmuz 2005, 19:51 - İp: yok
ceko
ceko (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

O zaman ne yapmak gerekiyomuş; yerini bilip, usluplara dikkat etmek gerekiyormuş dimi. Benle ne alakası varmış. Benle alakası var tabi. Yazdığın cümlenin ne taraflara çekileceği nasıl anlaşılacağı meçhul. O cümleyi kötü anlamda her yere çekersin, iyi anlamda hiç bir yere çekemezsin maalesef.
zaten sende bunu kabul edip biraz sert oldu ama... diye belirtmişsin.

Hem ne demek arkadaşım sen habercisin hemen olayı çarpıtırsın. Sen benim yaptığım, ekmeğimi çıkardığım mesleğe ilk önce bi saygılı olmayı öğren.

Ben sadec espiri olsun diye yazdım da deme. Bunun espirisi olmaz. Sen kalk mesleğe at tut, ondan sonra senin yazdığın cevaplara......... de.

eeeee ondan sonra ne var bunda diye hayıflan. Bi de gruplaşma var de. ben burdaki kimseyi tanımıyorum arkadaşım haberin ola.

Tarih: 13 Temmuz 2005, 23:29 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgilki enes dostum,
"Laf olsun torba dolsun" benim canım sıkkın geyiğe ihtiyacım var demenin öztürkçesidir.
Burada topic kirleteceğine git bu geyik konunu "serbest kürsü" bölümünde aç!!
Ayrıca şunu da unutma : bu sitede kimse kimseyi kayırmaz ancak birileri çıkarda birilerinin mesleğini küçümser dalga geçerse ona istediği kadar "şaka yaptım " diye kıvırmaya kalksada sadece bende değil herkes o kişiye karşı çıkar.Bunun adıda gruplaşma değildir....

Not:
(sevgili dostum centurion'un da değerli görüşlerini bekliyorum bu konu hakkında)

#burkay' tarafından 13.07.2005 23:51:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Temmuz 2005, 23:46 - İp: yok
alabi9001
alabi9001 (üye)
Ankara / Amatör

ceko canım arkadaşım ben böyle birşeyi
"ondan sonra senin yazdığın cevaplara......... de. "
nerde kullandım lütfen iftira atma, bunu ispatla, mutlaka istiyorum kimseyi böyle lekeliyemez sin tartışacaksan doğru şeyleri yaz... ama burda olmasın....
not: burkay arkadaşım sizin görüşlerinizde bekliyorum adam resmen site sahipleri kışkırtıyor bana küfür ettin diyor...lütfen buraya devam etmeyelim...

herkezden özür diliyorum konuyu burada bitirelim...
Umarım burada kitlenir devamı gelmez bence konu önemli,
serbest kürsü de açtım.

Cevap yazdığınız için teşekkürler....

#alabi9001' tarafından 14.07.2005 02:45:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Temmuz 2005, 02:22 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

gercekten de laf olsun torba dolsun diye konusuyorsun alabi9001.. sacma sapan bir konu acmissin; ondan sonra yapilan bir espriyede sacma sapan, kirici bir cevap yazmissin.. daha makineyi nesine bakarak alindigini bilmiyorsan otur da cekonun dediklerini dinle once..!!!
birseyler ogrendikten sonra da adam akilli konusup bu sitede emegi gecen insanlara esprilerini yap.. ama sana soyluyorum burada; bu insanlara saygisizlik edersen ben de aynen yanlarinda olacagim.. sen ister gruplasma gibi nitelendir istersen baska.. cunku bu insanlar dogru mantikli dusunen insanlar.. ben de her zaman yanlarindayim.

Tarih: 14 Temmuz 2005, 11:06 - İp: yok
alabi9001
alabi9001 (üye)
Ankara / Amatör

Bu kadar dar görüşlü insanlar bir araya nasıl gelmişsiniz anlamıyorum, kendi kendinize saçma sapan şeyler yazıp duruyorsunuz. burayı kendi egonuzu tatmin etme için mi kullanıyorsunuz...çete olmuşunuz.bunu ben demiyorum tanıştığım birçok kişi diyor...
buraya mesaj yazmayın dedim konu açan benim ben bitiriyorum. yazmayın artık yeter...yeter..

artık buraya yazmayın sorunu olan varsa bana mesaj atsın, burasını yeterince kirletiniz

#alabi9001' tarafından 14.07.2005 22:01:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Temmuz 2005, 21:59 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

sende mi brutus?
..
aman sen hakli ol tamam mi?
ayrica cetemize de fazla bulasma bak karismam..

Tarih: 15 Temmuz 2005, 10:48 - İp: yok
alabi9001
alabi9001 (üye)
Ankara / Amatör

herkez haklı...

Herkezin kendi doğruları var, bundan dolayı kimseye yanlış diyemeyiz. Herkezin aynı şeyi düşünmesinide istemeyiz, yoksa herkez aynı şeyleri yazar...
Benim isediğim konuyu saptırmamaktı yazdıklarınız doğru ama konuyla alakasız...

Herkezin kendi doğruları var...
ve herkez haklı...

#alabi9001' tarafından 16.07.2005 14:46:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Temmuz 2005, 00:29 - İp: yok