dmert89
dmert89 (üye)
İstanbul / Amatör

Gece Çekimi Gzl Olan Makna Hngileri

arkadaslar 300-350 ytl arasi gece çekimi gzl makinalari bana önerirseniz sewinirim....herkesin yardimini bekliorum..sayg1lar....

Tarih: 11 Eylül 2006, 18:12 - İp: 88.***.**1.141
mstfckr61
mstfckr61 (üye)
Trabzon / Amatör

Swing olaya değişik bi açıdan yaklaşmış. E onu da gözönüne almak lazım tabii tercih yaparken.

Tarih: 18 Eylül 2006, 11:48 - İp: 81.***.**0.51
SWING
SWING (üye)
İstanbul / Amatör

Ama bunları bilmek gerekir. Yani parası olan her şirket bir ürün çıkartıyor.Kulvarının dışında hemde.Ben kızmıyorum ama sen uzman olduğun dalda ilerle değil mi? HP kötü demiyorum, printer konusunda gerçekten çok iyi bir firma.Benim dediğim printer alanında yenilik yap.AR-GE ni farklı yerlere kullanma. Sonra benim gibilerin diline dolanırsın işte böyle.

Tarih: 19 Eylül 2006, 09:26 - İp: 81.***.**1.95
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

swing , elinize hiç hp nin r serisi bir makine aldınız mı?

o mantıkla canon ve nikondan başka makine olmaz piyasada.

hp printer markası değil ayrıca. bir elektronik devi. ve özellikle renk bilimi konusunda dünyadaki bir iki firmadan biridir.
ben hp nin dijital makinelerini çok ama çok beğeniyorum ve de kullanıyorum zaten.
kompakt piyasada sony, nikon ve canon dan sonra gelir bence.

Tarih: 19 Eylül 2006, 10:24 - İp: 85.***.**0.204
SWING
SWING (üye)
İstanbul / Amatör

Ben HP firmasını kötülemiyorum... Yanlış anlaşılmasın. Piyasada belli markalar varsa onlar kapışsın.Sonradan çıkmış, markalar sadece suyu bulandırır. Performans ve fiyat bakımından çok çok iyi makineler var yok değil. ama elektronik devi bir firma, son bir kaç senedir bu sektörde yer almaya çalışıyor. Ben buna "garip" diyorum.....

Artı HP printer markasıdır demedim ki, sadece Türkiye de printer denilince HP geliyor çoğu insanın aklına...Ben bunu anlatmaya çalıştım. Ama yanlış anlaşılmışsız belli ki...

Tarih: 19 Eylül 2006, 13:58 - İp: 85.***.**2.10
azya
azya (üye)
İstanbul / Meraklı

swing i bu konuda destekliyorum...

her baba yiğit yapamaz bunu

Tarih: 20 Eylül 2006, 00:00 - İp: 85.***.**5.251
betelgeuse
betelgeuse (üye)
Ankara / Meraklı

HP, dijital makinaları kendisi mi yapıyor?

Tarih: 20 Eylül 2006, 14:38 - İp: 88.***.**3.28
tiyanshan
tiyanshan (üye)
İçel / Meraklı

gece çekimlerinde olympus mju 700 veya 800 gerçekten güzel..ama video çekimi yaparken zoom sesi ve deklanşör sesi kaydarahatsız edecek kadar girmekte..şayet sadece fotoğraf ve gece çekimi diyorsanız tavsiyemdir

Tarih: 23 Eylül 2006, 15:29 - İp: 88.***.**2.3
SWING
SWING (üye)
İstanbul / Amatör

Diğer bir seçenek daha ...

Tarih: 23 Eylül 2006, 20:31 - İp: 85.***.**2.223