paralax
paralax (üye)
İstanbul / Meraklı

Canon Pro1 Commpactflash Ultra2 1gb

Yeni pro1 aldım (usa) yanında CompactFlash ultra2 de aldırnıştım . Bu kartı takınca hata veriyor acaba neden bilgisi olan varsa sevinirim.

Tarih: 2 Haziran 2005, 11:24 - İp: yok
paralax
paralax (üye)
İstanbul / Meraklı

teşekkürler linke bakıyorum

Tarih: 4 Haziran 2005, 23:24 - İp: yok
macromurat
macromurat (üye)
İstanbul / Firma

kartını uyum sağlamıyor zannediyorum düşük hızda bir kart o yüzden kabul etmiyor

Tarih: 6 Haziran 2005, 00:02 - İp: yok
paralax
paralax (üye)
İstanbul / Meraklı

karta bilgisayarda baktım , ordada kartın içini göremiyordum , biçimlendirdim, pc de hata kalktı sonra makinama taktım hata verdi, makinada formatladım düzeldi . Şimdi kartı çıkarıp taktığımda zaman zaman hata veriyor, uzun lafın kısası sonuç kötü . sanırım hata vermiyorsa kartı çıkarıp takmadan idare ediyorum, selamlar

Tarih: 6 Haziran 2005, 18:52 - İp: yok
peaceball
peaceball (üye)
İzmir / Amatör

Bende 2 hafta önce pro 1 aldım ve yazılımının yeni olup olmadığını kontrol etmek için ilgili linke ( adresini şimdi hatırlamıyorum) girdim.Orada şu belirtiliyor.''Pil ve kart yuvasının kapağını açın.Compactflash kartını dışarıya çıkarmak için bir mandal var. Bu mandalın yanına eğer yeni sürücü yüklü ise , siyah bir asetat kalem ile küçük bir çizgi çizilmiştir.'' Bende benim makineye aynı şekilde baktım ve kalemle çizilmiş o siyah çizgiyi gördüm. Yalnız dikkatlice bakmanızı tavsiye ederim. Çünkü makinenin kasasıda siyah olduğu için zor fark ediliyor. O kart hatasını bir kere ilk taktığımda bendede yaptı, formatladım şu anda bir şikayetim yok. Fakat kartı makinadan hiç çıkarmıyorum, usb kablo ile makineyi pc ye bağlıyorum. Güle güle kullanın

Tarih: 6 Haziran 2005, 20:55 - İp: yok
paralax
paralax (üye)
İstanbul / Meraklı

dediğiniz gibi bendede işaret var , kartı oynamadığım zaman bendede hiç hata vermiyor, biraz deneyip yazmak istedim oyüzden geç yazdım kusura bakmayın , ilginiziçin teşekkürler

Tarih: 16 Haziran 2005, 01:29 - İp: yok