imrenn
imrenn (üye)
Yurtdışı / Amatör

Yorumlarla İlgili

ya neden fotolara yorumlar çok az yani benim gibi amator arkadaşlara neden yardımda bulunmuosuz yanlışlarımızı neden solemıosunuz lütfen yardım edin

Tarih: 7 Aralık 2007, 22:25 - İp: 193.***.**0.54
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

cunku acemı bır kullanıcı burada kimsenin umrunda degil.
kişiler zaten eleştiri yazmaktan ve almaktan cekiniyor.
tek alabilecegin yorum
bunuda tabiki baskalarına
yaparsan alabileceksin.
teknik bilgim yok oyuzden sadece elinize saglık yazabılıyorum dıyen uyelere tek kelime laf edilmezken,sen teknik bilgim yok oyuzden yorum yazamıyorum dediginde azarlanacaksın,kimseye yorum yazmamıssın yorum bekliyorsun denecek.alkış yapmassan yasam hakkın yok.

tekrar soyluyorum,yenı yada acemi bir uye kimsenin umrunda degil,burada yol gosterici yorumlar eleştiriler yapılsın dıyenler dahil kimse umursamıyor.
kusurlu fotograflar gereginden fazla abartılarak bastacı ediliyor,kimse hatalardan bahsetmiyor,hatadan bahsedene topluca hakaret ediliyor.
cunku dostluk dediginle eleştiri yanyana durmuyor(muşşş???)

herkes nasıl daha cok alkıs alırım derdine dustugu için kimse bak bu fotografta bir hata varmıs soyleyeyımde bırdahakı sefere dikkat etsin ceken kişi demiyor.
ilk geldikleri zamanlar yorumların nıteliksizliginden sikayet edenler dahil hiçkimse yorumlarında nitelige onem vermiyor.
oyuzden sakın burada yol gosterici eleştiriler,amatorlere yardımcı seyler bekleme.
hala daha sanıyoruzki eline saglık yazınca bır fotografın altına o kişiye faydamız dokundu.
halbuki o kişiye hiçbir faydan dokunmadıgını anlamak için sana gelen eline saglık ların sana ne gibi bir fayda sagladıgını dusunmen gerek.ama kimse dusunmuyor.

skora bakan bir milletiz herzaman.
skoru fazla olan kazanıyor?
ne kazanıyorsa????

Tarih: 7 Aralık 2007, 22:57 - İp: 88.***.**4.148
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

İmren hn. sevgili gaijin söylenecek olanı fazlasıyla söylemiş aramıza hoş geldiniz

Tarih: 7 Aralık 2007, 23:01 - İp: 85.***.**2.122
imrenn
imrenn (üye)
Yurtdışı / Amatör

çok doğru solemiş aranıza beni aldığnız için ve bu yazdığmı dikkate alıp yorum yaptığnız için çok teşekkürler

Tarih: 7 Aralık 2007, 23:06 - İp: 193.***.**0.54
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

gajine birçok noktada katılmakla beraber, bir noktada katılmıyorum, ben bu sitede hiç kimseyi tanımıyorum, kimse benim kankam değil, galeriyi açıp önümegelen her fotoğrafı alkışlamıyorum da , ama güzel bir fotoğraf yüklediğimde fotoğrafım gerçekten ilgi görüp , yeterince eleştiri alıyor...ama gerçekten farklı ve güzel bir fotoğraf yükleyince oluyor, daha önceki üyeliğimde de bunu gözlemlemiştim...

ama siz her yüklediğim fotoğraf 15-20 yorum alsın diyorsanız, gajin haklı, birçok kanka edinmeni gerek

yok eğitim amçlı yorumlar bekliyorum diyorsanız bu bir hayal, ben bazen olumsuz eleştiri yapmaya kalktığımda ya olumsuz bir tepki aldım ya da hiç umursanmadım, bir cevap bile almadım...ustaların girip de bir fotoğrafı enine boyuna eleştirdiğini ise nadiren gördüm internet sitelerinde ki bu nadiren zamiri bile abartılı olabilir , hiç görmedime yakın bir zamir bulmak lazım bu cümleye...

yani eğitim görmek istiyorsanız çareyi internet sitelerinde değil, gerçekten bir kursta vaya en kötü bir fotoğrafçılık kitabında aramanı daha iyi olur..

kolay gelsin, iyi geceler...

Tarih: 7 Aralık 2007, 23:36 - İp: 88.***.**3.20
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili imren keşke daha fazla yazabşlsek..

Çağdaş genel olarak konuyu özetlemeiş ancak yerel olarak söylemem gerekirse yazdığım yorumlarımda beğenilerimi bile dile getirirken sebebini yazmaya çalışıyorum..Velev ki beğenmediklerimi de..

Ancak hal böyle olunca yorum yazmak baya bir zaman alıyor..

Onun için günde en fazla on yorum yapabiliyorum..Bunlar da küçük halleri ile ilk dikkatimi çekenler arasından oluyor maalesef..

Size tavsiyewm iyi bir ustanın arkadaşlığını edinin ve onun eleştirilerini almaya bakın..Yoksa sitenin genelinden hayır beklmeyin

Tarih: 7 Aralık 2007, 23:43 - İp: 88.***.**0.39
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

imren sen kaşındın günah benden gitti bugün arkadaşın biri özelde yorumumu beğenmedi. ben de geri sildim yorumumu bak sonra niye acımasızsın dersen karışmam bak

Tarih: 8 Aralık 2007, 00:38 - İp: 78.***.**2.86
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

valla bana darılma benim yorum yazmam yasak olsa dükkan senin...

Tarih: 8 Aralık 2007, 01:04 - İp: 88.***.**4.205
ulyses
ulyses (üye)
İçel / Amatör

Bana yorum yapıldığında yorumla karşılık vermeyi prensip olarak uygun bulmuyorum imrenn.Sebebi de sitedeki gidişat yüzünden. Ama bazen yeni başlayan arkadaşlar için ayrıcalık yapabiliyorum. Sana da bir yorum yapacağım.

Tarih: 8 Aralık 2007, 01:29 - İp: 88.***.**7.27
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

eline sağlık gaijin [>:D

Tarih: 8 Aralık 2007, 05:27 - İp: 84.***.**1.95
imrenn
imrenn (üye)
Yurtdışı / Amatör

demekki benimde sesimi duyanlar varmış

Tarih: 9 Aralık 2007, 19:32 - İp: 193.***.**0.45