kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Vesikalık Kesmek İcin Hangi Makas

makas almayı dusunuyorum veikalık fotografları kesmek icin. ne tavsiye edersiniz

Tarih: 24 Mayıs 2007, 18:48 - İp: 88.***.**9.63
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Pentax makaslarını kullanabilirsin, rakipsizdirler kontrast

Tarih: 24 Mayıs 2007, 21:40 - İp: 88.***.**7.64
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

ya arkadaş bulamıyosan makas git al ekmek bıcağını elini mi kesiyon vesikalığımı napıosan yap alla alla

Tarih: 24 Mayıs 2007, 21:44 - İp: 85.***.**7.100
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

bence sen ustura al.hem fotograf keser hemde traş olursun..trajjjjjjjjjjjjjj

Tarih: 24 Mayıs 2007, 21:55 - İp: 88.***.**6.103
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

pentaxın makasıda mı cıkmış. Fufuli abime danışmadan almam ben pentax. Ben alırım mintax..

Mandyyy. dur sinirlenme. Makas diyip gecmeyin. Sanayinin ve otomotovin belkemiğidir bu makaslar. FOtografcılar icin mutlaka özel makaslar vardır. Ahanda buraya yazıyorum. Bir arkadaşım bulup bir link verecektir kesin. Ahanda kontyrast aradıgın budur diye.

Liebtser ben su anda zaten traş bıcagı kullanıyorum. Ama maksasa gecmek isitiyorum. Benim kullandıgım permatik sharp2. hem keskin hemde fazla fire vermiyor. Ama yorucu.

Profesyonel ve usta arkadaşlar da cevap verirse sevinirim.

Tarih: 24 Mayıs 2007, 22:09 - İp: 88.***.**9.63
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

Profesyonel ve usta arkadaşlar da cevap verirse sevinirim.

diye yazmışsın.sırf sevinmen icin yazıyorum.o bahsettigin profesyonel ve usta ben oluyorum. cevap veriyorum.sakın milyonculardan alma.hani su ne alırsan 1 milyona satan yerlerden..teşekküre gerek yok.canımm

Tarih: 24 Mayıs 2007, 22:14 - İp: 88.***.**6.103
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Ne alırsan bir ytl cilerde makas yok. biçki dikiş ve nakış yerlerinde var ama onlarda satmıyor. Permatikde bozuldu.

Katlayım dişimle ezez mi yapsam da ondan sonra masanın bir kenarını oturtup cırttt cırtt yırtsam mı?

Usta ve profesyonellerin fikirlerine gerek yok.

Tarih: 24 Mayıs 2007, 22:19 - İp: 88.***.**9.63
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Ben profesyonel veya usta değilim.

Kendi halinde sıradan bir çiftçiyim.

Naçizane şu iki makası öneriyorum sana fotoğrafları kesmenin haricinde tırnaklarını bile kesebiliyorsun bunlarla.

BU BÜYÜTEÇLİ OLAN MODELİMİZ BİLİYORSUNUZ ŞEYTAN AYRINTIDA GİZLİDİR. BU ÜRÜNÜMÜZLE ŞEYTAN TIRNAKLARINI DAHİ KESEBİLİYORSUNUZ

BUDA GENE TEKNOLOJİ HARİKASI BİR MODELİMİZ BU MODELİMİZDE BİR BATINDA BEŞ TIRNAĞINIZI BİRDEN KESEBİLMEK GİBİ BİR AVANTAJINIZ DAHİ VAR

NOT TEŞEKKÜRE GEREK VAR

#tatarbey' tarafından 24.05.2007 22:37:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Mayıs 2007, 22:36 - İp: 88.***.**1.248
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

ürün inceleme topiği var mı bunun. Ne diyorlar bu makas hakkında. Guzel biseye benziyor

Tarih: 24 Mayıs 2007, 22:39 - İp: 88.***.**9.63
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

ARZU EDERSEN SANA ŞÖYLE ÇOK AMAÇLI BİR TÜFEK VERELİM KESTİĞİN RESİMLERİ BEĞENMEYEN MÜŞTERİLERE BU TÜFEKLE ÇOK ÇEŞİTLİ ŞEYLER UYGULAYABİLİRSİN

Tarih: 24 Mayıs 2007, 22:43 - İp: 88.***.**1.248
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

hımm düşünülebilir.

Tarih: 24 Mayıs 2007, 22:45 - İp: 88.***.**9.63