biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Turkiye`nin Basbakani

Turk MILLETI nin %50 lik gibi buyuk bir cogunlukla basbakan olarak sectigi Sayin Recep Tayyip Erdogan beyi tebrik eder. Basarilarinin devamini dilerim. Bu basariyi kendilerini simartmadan daha guzel isler yapmalarini umarim.
Diger secilen muhalefet uyelerine de cok daha kaliteli calisip Basbakan a is yaptiracak sekilde muhalefet faaliyetlerine devam etmelerini temenni ederim. IYI BIR MUHALEFET olmadan bastakilerin iyi is yapacaklarini sanmiyorum. Umulur ki iclerinden daha kaliteli insanlarla hizmete devam ederler ve iktidari her zaman yerinde sorgulayarak yanlis isler yapilmasini engellerler.

Bu cihetle AZIZ TURK MILLETININ seciminin vatana hayirli olmasini diliyorum.

Bu secime herhangibi bir sekilde gorus olarak katilmayanlar olacaktir. Onlarinda en azindan cogunlugun bu gorusune saygi duymalarini bekliyorum. En azindan insanligin geregi budur diye dusunuyorum.
Saygilar...

Tarih: 13 Haziran 2011, 18:46 - İp: 192.***.**9.70
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Zaten insanimiz bu suslu laflara bitiyor yoksa hallerinde hicbir gelisme yok.Hep diyorum ,milletvekilleri en az 1 yil imam hatipde yada ilahiyatda falan vaaz dersleri almalilar.

Aynasi istir kisinin lafa bakilmaz.Aman sakin duble yol olarak algilanmasin bu isler...

Demokratiklesme,yandas olmayani iceri tikmama,kizinca sinirlerine hakim olup kufur etmeme,secilmise hakkini verme,yandasi kayirmama,ihya etmeme gibi konularda pek bir ilerleme goremedim ben acikcasi.

Kendiniz caliyor,kendiniz oynuyorsunuz yani.

Insanlarida dinlete dinlete alistirdiniz bu muzige ve %50 yi arabeskci yaptiniz.Damardan girerek tayyip bagimlisi yaptiniz yani milleti.E simdi bagimli olunca,az bir doza bile eyvallah der oldu bu bagimlilar.Ne zaman krize girip doz yetmez olacak,o zaman son yakindir...

#ozansan' tarafından 15.06.2011 02:41:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Haziran 2011, 02:21 - İp: 221.***.**3.132
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

hehe tabi tabii ondan

Bi kilo da bana tarti ver

Tarih: 15 Haziran 2011, 03:26 - İp: 99.***.**5.138
ozansan
ozansan (üye)

Al sana secim gunu sorulan sorular ve tercihlerden cikan bir tablo:

Ak Parti ilkokul ve daha alt eğitim gruplarında %63,6, üniversite mezunlarında ise %26,8 oranında oy aldı.
- Her 2 üniversite mezunundan biri CHP’ye oy verdi.

Fethullah Hocaniza soyleyinde biraz daha adam gondersin okumus...

#ozansan' tarafından 15.06.2011 08:40:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Haziran 2011, 08:27 - İp: 221.***.**3.132
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ozansan emmi zaten memleketen bütün üst düzey kurumlarında bizimkiler var. Ele geçireli çok oldu zati.
HEm üniversiteli dediğin nekine. Üst düzey üniversitelilerinde %90 akepeye oy verdi.

Tarih: 15 Haziran 2011, 09:03 - İp: 88.***.**1.159
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Ne insanlar gördüm üstünde elbisesi yok...
Ne elbiseler gördüm içinde insan yok...

Okumuşluk düzeyi ile oy kıstası yapanlar ortaçağ avrupasına baksınlar...

Ülkeleri yöneten durumu ve okumuşluk düzeyi son derece yüksek olan elit kesimin elindeki ülkeleri iyi okusunlar..Biz cahalız okuyamıyoruz.

Ama doğru ya bu ülkedeki geri zekalıların sayısı 5,5 milyon daha arttı..Yesinler sizin büyük ve muhteşem beyinlerinizi

Tarih: 15 Haziran 2011, 10:10 - İp: 88.***.**2.61
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

bu istatistikten bu sonucu çıkartmaları neden her seçimde yenildiklerini açıklıyor aslında.

verdiğiniz istatistiğe göre üniversite mezunlarının yarısı chp'ye, çeyreği akp'ye oy veriyor. partiler arasındaki devasa fark bahsettiğiniz oranlara çok yansımamış. demek ki eğitim düzeyi verilen oyu çok etkilemiyor.

ama dolaylı etkileri vardır. mesela ben 2007'de akp'ye oy vereceğimi söylediğimde çalıştığım yerde (üniversitede) bayağı bir mahalle baskısı hissettim. öte yandan akp, eğitimi düşük olduğu için ezilen sınıfa daha çok hizmet götürüyor olabilir. sağlık hizmetlerinde olduğu gibi.

Tarih: 15 Haziran 2011, 12:03 - İp: 130.***.**3.165
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

seçim bitti bu ne tartışma hala yav... Tayyip i seviyor bu ülke ... ne yapalım, tecavüz kaçınılmazsa zevk alacaksın...

bağırıp çağırmanın anlamı yok...

selam

Tarih: 15 Haziran 2011, 12:04 - İp: 46.***.**0.82
sahin70
sahin70 (üye)
İçel / Meraklı

http://www.youtube.com/watch?v=G8wkfc_kr4Q

Tarih: 15 Haziran 2011, 13:08 - İp: 88.***.**1.154
ozansan
ozansan (üye)

Ben rakamlari vereyimde.

Yahu carsi Universiteye karsi gibi bi sonuc cikacak neredeyse...

Cocuklarinizi okutmayin aman..Hele gavura yollarsaniz,gercek demokrasiyi falan gorduklerinde tam bir anarsist yaratirsiniz memleket icin...

Arkadas videoyuda yuklemis ne guzel.

Fujisever arkadasim;

Biz takiliyoruz ortalik senlensin diye.Yoksa %50 falan takana takayim..

Ben zaten gavurdayim neyime...Sadece ciftciye 1.5 lira mazottan olduk ona uzuluyorum
Besicilik varda bizde 300 bas..

#ozansan' tarafından 15.06.2011 15:29:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Haziran 2011, 13:29 - İp: 221.***.**3.132
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

videyoda ne var. briesi link şeklinde yapsın.

Tarih: 15 Haziran 2011, 14:54 - İp: 88.***.**0.34