biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Turkiye`nin Basbakani

Turk MILLETI nin %50 lik gibi buyuk bir cogunlukla basbakan olarak sectigi Sayin Recep Tayyip Erdogan beyi tebrik eder. Basarilarinin devamini dilerim. Bu basariyi kendilerini simartmadan daha guzel isler yapmalarini umarim.
Diger secilen muhalefet uyelerine de cok daha kaliteli calisip Basbakan a is yaptiracak sekilde muhalefet faaliyetlerine devam etmelerini temenni ederim. IYI BIR MUHALEFET olmadan bastakilerin iyi is yapacaklarini sanmiyorum. Umulur ki iclerinden daha kaliteli insanlarla hizmete devam ederler ve iktidari her zaman yerinde sorgulayarak yanlis isler yapilmasini engellerler.

Bu cihetle AZIZ TURK MILLETININ seciminin vatana hayirli olmasini diliyorum.

Bu secime herhangibi bir sekilde gorus olarak katilmayanlar olacaktir. Onlarinda en azindan cogunlugun bu gorusune saygi duymalarini bekliyorum. En azindan insanligin geregi budur diye dusunuyorum.
Saygilar...

Tarih: 13 Haziran 2011, 18:46 - İp: 192.***.**9.70
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Bu arada HAKAN SUKUR isimli sahsinda bu secilen milletvekilleri icerisinde Turkiyenin gelecegini cizecek cok genis bir altyapisi oldugunu ve vatana millete hayirli olmasini diliyorum

#ozansan' tarafından 14.06.2011 08:34:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Haziran 2011, 01:21 - İp: 221.***.**3.132
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

akp ye bir tane ağlayan adam yetmiyormuş gibi, hakan şükürü de almışlar

acaba hangisi ağlamaktansorumlu devlet bakanı olacak, bülent arınç mı , hakan şükür mü ?

Tarih: 14 Haziran 2011, 14:34 - İp: 46.***.**1.136
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ağlamak suçmudur emmiler. Nİye ağlamasın kine.

Tarih: 14 Haziran 2011, 14:57 - İp: 78.***.**3.242
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Erkek adam aglamaz.

Tarih: 14 Haziran 2011, 15:26 - İp: 221.***.**3.132
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 14 Haziran 2011, 16:57 - İp: 78.***.**3.242
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Şarkıcıların ne kadar alt yapısı varsa Hakan emminin de o kdar vardr emmi...
Sen merak eyleme ....

Tarih: 14 Haziran 2011, 21:49 - İp: 88.***.**8.75
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Başbakan Tayyip Erdoğan’ı canı gönülden kutluyorum.
Türk siyasi tarihinde eşi neredeyse hiç görülmemiş bir zafere imza attı.
Gerçek bir siyasi lider olduğunu bir kere daha kanıtladı. Balkon konuşmasında “helalleşmekten” söz etti.
Eğer “Helalleşelim” dediği milyonlarca insan arasında ben de varsam, açık açık söylüyorum. “Helal olsun.”
Hem başarınızdan dolayı helal olsun. Hem de seçim kampanyasında size kızdığım şeylerden dolayı, hakkım helal olsun.
Gönlümdeki sayfa beyazdır.
Tek beklentim, biz de kırıcı şeyler yaptıysak, onun da “Helal olsun” diyebilmesi. Benim gibi milyonlarca insana, “Merak etmeyin, yaptığımız iş seçimden ibarettir” duygusunu yerleştirmesi. * * *

Sorsalar; “Ustalık dönemi” nedir? Bana göre, bu dönemin ustalığı, “Erdoğan yüzde 50 oy aldı, şimdi hepimizin hayatını karartacak” diyen insanlara şu cevabı vermektir: “Bu benim son dönemim. Ama öyle bir başbakan olacağım ki, sizler ‘Bir dönem daha devam edin’ diyeceksiniz”.

En büyük ustalık, korkuları silmek, adaleti getirmek, vicdanı devreye sokmak. Yüzde 50’nin üzerinde bir de yüzde 50 beyaz gönül oyu eklemektir.

#lazut' tarafından 14.06.2011 21:59:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Haziran 2011, 21:58 - İp: 88.***.**8.75
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

helal başbakanıma.

Tarih: 14 Haziran 2011, 22:05 - İp: 88.***.**0.236
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör