okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

Türk Bayrağından Maddi Çıkar

Son günlerde beni çok rahatsız eden bir olayı sizinle paylaşmak istedim.Ankara'da yaşayanlar bu olayla mutlaka karşılaşmışlardır.
Bir grup ne olduğu balirsiz insan ellerinde küçük kağıttan türk bayrakları,yürüyen insanların (özellikler çift olarak yürüyen erkek ve bayanların) önünü kesip ellerine türk bayraklarını tutuşturuyorlar.Vatandaşta bu vatan severlik gibi görünen davranışa saygı duyup türk bayrağını alıyor olayda bundan sonra başlıyor.
Bayrağı veren şahıs ''yardım kampanyası düzenlediğini bugün sizin bayramınız olduğunu çünki yanınızda çok güzel bir bayan olduğu'' gibi acayip sözler söylüyor ve bayrak karşılığında sizden para istiyor vermeyincede verdiği bayrağı geri almak istemeyerek para vermeniz konusunda sizinle tartışmaya giriyor.
Yani resmen eşkiyalık yapıyorlar ve bunuda türk bayrağını alet ederek yapıyorlar.Saygılar

Tarih: 27 Temmuz 2006, 11:20 - İp: 212.***.**9.21
profiterol
profiterol (üye)
Bursa / Meraklı

busbus ortamı germeye ne gerek vardı şimdi ...özelden yazsanız olmuyo muydu

Tarih: 27 Temmuz 2006, 13:03 - İp: 85.***.**8.154
busbus
busbus (üye)
Ankara / Amatör

benim ortamı germek gibi bir niyetim yok ama herkes gorsun istedim cunku gercekten dini meseleleri burada gormekten sıkıldım. Site yonetimi defalarca bu konulara girmememizi yazdı. kendileride hosgorulu davrandıkları için pek karısmıyorlar ama bazı akadaslar ısrarla bu konuları konusmaya devam ediyorlar.dikkat edersiniz konu baslıgı FOTOGRAF UZERİNE SERBEST SALLAMA olarak geciyor.

Tarih: 27 Temmuz 2006, 13:11 - İp: 85.***.**5.138
profiterol
profiterol (üye)
Bursa / Meraklı

evet FOROGRAF ÜZERİNE SERBEST SALLAMA yazısını bende geçen hafta okudum ve bende bazı şeyleri yazdıgıma üzüldüm(zaten hepsini sildirmeye çalışyıorum)yinede açılan konularda kişi yorum yapmak istiyorsa(açılan konu dahilinde) yazabilir sanırım din mevzusuna getiren benim afedersiniz

Tarih: 27 Temmuz 2006, 13:16 - İp: 85.***.**8.154
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Sayın hocam derdim işini adam gibi yapanlarla değil, açık açık söylüyorum dini satanlarla onları savunmayın bence.

Bu arada diyorsunuzki insanların kendi görüşlerine göre siyasi partileri desteklemeleri ya da onlardan birşeyler beklemelerinin nesi yanlış. Yanlış olan bu beklentilerin kullanılması. Şu an iktidar partisi ne vaat etti, Türban sorununu çözeceğiz, neyi çözdü hiçççççç..

Bu güne kadar bu insanlar dine zarar vermekten başka hiçbirşey yapmadı. Mercimek vakalarını halk henüz unutmadı....

Tarih: 27 Temmuz 2006, 13:39 - İp: 81.***.**3.185
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

sayın busbus

siteyi nasıl kullnacağımı size mi soracam.ister galeri bölümünü ister forum bölümünü kullanırım.bu sizi ilgilendirmez.

konuya böyle balıkla atlamanızı anlayamadım yoksa kuyruk acınız mı var.
ayrıca ben burda din propagandası yapmıyorum.
dikkat edersen atakan arkadaşımız din görevlileri hakkında bir yorum yapmış bende cevap hakkımı kullandım.

sizi bu kadar rahatsız neden ne acaba....

sayın atakan bey

ben pazarlık yapıp dinini satan insanları savun muyorum.aynen sizin gibi düşünüyorum. benim vurgu yapmak istediğim bir genelleme yapmamak gerekir.

siyaset konusuna gelince
yazılan herşey yanlış anlaşılacağı için o konuya girmiyorum

saygılar

Tarih: 27 Temmuz 2006, 14:35 - İp: 85.***.**6.149