pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tesadüfün Bu Kadarı

Arkadaşlar bu gün e 510 a bakmak için gizliece Eskişehire gittim. Özellikle bolaty görünce niye gelmedin demesin diye dikkatli oldum. Ama ne mi oldu. Dükkana girer girmez biri bana PAZARBEY dedi. Ben bolaty ne işin var Eskişehirde dedi. Kem kümden sonra nedenimi anlattım, aslında haber vereceğimi fakat acil olduğunu söyledim. Neyse ordan ayrıldım.Yolda foto çeke çeke giderken telefon çaldı birden.SEs dur olduğun yerde kal geri dön ben tranvaydayım, geri gel diyordu. Kimmi arıyordu. tabiki AS Geri dön asla buluş geri e510 a bakmaya git.Ana bizim Bolayty geri dönmüş. İkisinide tanıştırdım.Beraber foto çekmeye çıktık.YAni bu kadar olur demi. Buluşma ayarlasın olmaz valla. [>:D

Tarih: 9 Ağustos 2007, 23:43 - İp: 88.***.**0.241
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

peki tegahtaki uzun boylu cocuk kimdi cıkarabildinmi ha???

hala daha bakmaya gıttım dıyorsun al bir makine kurtul sen ne alırasn kuzene ondan ısmarlıycam

rastlantıya bak ben olsam kimse tanımaz..

Tarih: 9 Ağustos 2007, 23:55 - İp: 85.***.**9.17
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Aynen öyle çağdaş..Bi tanıdık çıksın diye şapkamda nikimle geziyorum ama daha tık yok..Gerçi benim gezdiğim yerlerde sadece bir kaç kişi ancak gezebilir ama onlara da daha rastlamadım..

Tarih: 10 Ağustos 2007, 00:12 - İp: 195.***.**7.245
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

hocam sende keçi gibisin dag bayır patikada kim gorsunde tanısın senı..
eskaza gorsek hemen tanırız ama

Tarih: 10 Ağustos 2007, 00:40 - İp: 85.***.**9.17
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Dünya küçük.....Tesadüfe bak.

Ben öğrenciyken Ordu da n Ankara ya giderken sungurlu mavi ocak tesislerinde gecenin 3 'ünde bir kız görmüştüm.O an hasta oldum. Kız 1 hafta aklımdan çıkmadı. 15 gün sonra tunalı da aylak aylak dolanırken canım sıkıldı, atakuleye yürüdüm. sonra döndüm kızılay a. oradan da taaaa bahçeli ye yürüdüm. on sinemasına kadar. bari film izleyeyim dedim. içeri girdim. oturdum. kafamı çevirdiğimde kız yanımda oturuyordu.
sonra tanışıp kaynaştık, söz nişan, evlendik.

diyemeyeceğim. filmin arasında telefonum çaldı, ''olm nerdesin lan, hadi bekliyoz sandal da(kızılay da bir kahve), '' . Kızı ve filmi bırakıp kızılay a gittim. gece 12 ye kadar eşli batak oynadım.

20 gün sonra bu sefer arkadaşta kalmak için eryaman otobüsüne atladım, yolun ortasında yanlış otobüse bindiğimi anladım. etimesgut zırhlı birlikler in önünde indim. oradan 1km yüyümek zor geldi kızılay a döneyim dedim belediye otobüsüne atladım. bir de baktım yanımda

o kız yoktu, tesadüf bir kez olur kızı bir daha da görmedim.

şimdi ne yapıyordur acaba kesin evlenmiştir, 2 de çocuğu vardır.

yazdıklarımın yarısı salllamadır ama yarısı doprudur, pazarbey in tesadüfünün bin beteri yüzünden iş hukukundan çakmıştım finalde

Tarih: 10 Ağustos 2007, 00:55 - İp: 81.***.**8.105
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

buffalo filmlerde olur boyle seyler..
gercekten cok hosuma gitti hikayeye bak ya..
sanki kendi basıma gelmişte eski gunleri yad etmişim gibi bi gulumseme olustu yuzumde..
mutluluklar

Tarih: 10 Ağustos 2007, 01:26 - İp: 85.***.**9.17
altas
altas (üye)
Kocaeli / Amatör

Allah cikartmis karsina o kizi sen hala bataka git ahhh ahhh
sen biraz zor evlenirsin ne diyeyim kızı sinemada gordugun gibi msn tel icq skype ne varsa alicaktin
sen otur 200mm de sss ile 1/10 sn pozlama yap cocuklar gibi...

Tarih: 10 Ağustos 2007, 05:59 - İp: 85.***.**3.44
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Vay bufalo vay.Yazık olmuş.Üzüldüm valla.
Lazut hoca kim tanısın seni. Yok ki benim ki gibi gösterişyli bir vücut sende. Görenler önce bi şok etkisi ile karşılışınca tanıyor tabi.

Tarih: 10 Ağustos 2007, 08:45 - İp: 88.***.**0.241
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

yok yok, o zamanlar msn filan daha çok yeni, kimse bilmiyor.
buluşacağın zaman 2-3 gün önce sözleşirsin, mesela salı GİMA nın önünde gibi. Gidip kazma gibi bir saat beklersin

Tarih: 10 Ağustos 2007, 08:49 - İp: 81.***.**7.49
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Töbe töbe, Bufalo Kütayalılara laf etmişin ne diyon bakem sen.

Tarih: 10 Ağustos 2007, 09:33 - İp: 88.***.**0.241
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

90 kiloluk bir çinli görürseniz yetisbey diye bağırın bakarsa benimdir

Tarih: 10 Ağustos 2007, 10:29 - İp: 88.***.**1.89