pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tesadüfün Bu Kadarı

Arkadaşlar bu gün e 510 a bakmak için gizliece Eskişehire gittim. Özellikle bolaty görünce niye gelmedin demesin diye dikkatli oldum. Ama ne mi oldu. Dükkana girer girmez biri bana PAZARBEY dedi. Ben bolaty ne işin var Eskişehirde dedi. Kem kümden sonra nedenimi anlattım, aslında haber vereceğimi fakat acil olduğunu söyledim. Neyse ordan ayrıldım.Yolda foto çeke çeke giderken telefon çaldı birden.SEs dur olduğun yerde kal geri dön ben tranvaydayım, geri gel diyordu. Kimmi arıyordu. tabiki AS Geri dön asla buluş geri e510 a bakmaya git.Ana bizim Bolayty geri dönmüş. İkisinide tanıştırdım.Beraber foto çekmeye çıktık.YAni bu kadar olur demi. Buluşma ayarlasın olmaz valla. [>:D

Tarih: 9 Ağustos 2007, 23:43 - İp: 88.***.**0.241
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

yaw pazarbey senin makinenin(E510)nun video çekimi sesli değilmiş acep öylemi?yaw bu siteye girdim gireli hep sen dslr alacak mışsın bide site geçişindeki forumlara baktım millet isyan ediyo walla geçmişten bugüne sen hep makine mi bakıyon

Tarih: 10 Ağustos 2007, 14:33 - İp: 88.***.**1.89
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 10 Ağustos 2007, 14:43 - İp: 88.***.**7.74
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

abi kütahyalılar ince eleyip sık dokurmuş seninki de öyle heralde aman boşver bak ben canon ıxus 750 aldım 860 liraya salak gibi oysa o paraya neler alınırmış neler [>

Tarih: 10 Ağustos 2007, 14:49 - İp: 88.***.**1.89
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Allah akıl fikir versin.Veya benimki gibi sabır versin.

Tarih: 10 Ağustos 2007, 14:50 - İp: 88.***.**7.74