kizildeli
kizildeli (üye)
Ankara / Meraklı

Terörü Lanetliyoruz...

YİNE CANLAR YANDI YİNE ANALAR AĞLADI. KAHROLASI PKK YINE CANLARIMIZI ALDI.BİRLİK BERABERLİK ZAMANI UYAN TÜRKİYE SIRA BİZDE...

[>

Tarih: 22 Ekim 2007, 05:10 - İp: 88.***.**2.224
soner_01
soner_01 (üye)
Adana / Amatör

dünkü terör zirvesinden başbakan tayyip bey'in açıklamasını aktarıyorum:
"Toplantı sırasında abd dış başkanı Rice beni aradı ve birkaç gün süre istedi.."

yorum yapmak istemiyorum.. cünkü Türkiye'nin %50 sinin oy verdigi bi adama küfür etmekten günahkar oldum..

Hassasiyetine tskler kardes

Tarih: 22 Ekim 2007, 07:02 - İp: 85.***.**4.89
baris013
baris013 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

vatan saolsunda bizim böyle eli kolu baglı durmamız sabrımız taştı taşacagı kadar yeter artık bir an önce ıraka girmemiz lazım

Tarih: 22 Ekim 2007, 09:23 - İp: 85.***.**6.42
mmnemir
mmnemir (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

kahrolsun pkk

Tarih: 22 Ekim 2007, 09:30 - İp: 88.***.**5.98
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

daha çok şehitler vereceğiz....
daha çok ağlıyacağız
ama şehitlerimiz rahat uyuyacaklar
ya sen başbakan
sen geceleri rahat uyuyabilecekmisin
kardeşlerimiz bu vatan yolunda şehit olurken....
allah katında nasıl hesap verceğini düşünürmüsün hiç...
kaç paraya sattın askerimizi, kaç paraya sattın ülkeni
kaç paraya sattın dinini, kaç paraya sattın kendini ve aileni...

Tarih: 22 Ekim 2007, 10:30 - İp: 88.***.**5.49
soner_01
soner_01 (üye)
Adana / Amatör

bosuna sızlanıyorsun keremm kardes, hepimiz bosuna sızlanıyoruz..

bu milletin %50 si oy vermedi mi bunlara

bu tayyipcilerin yanındayken dün soruyorum, cevapları:
"bugün secim olsa yine tayyibe verecez, yüz kerede secim olsa yine tayyibe verecez"
cevapları bu..

o zaman bize beklemek kalıyor keremm kardes
tabi bu bekleme sürecinde altımızda toprak bırakırlarsa

Tarih: 22 Ekim 2007, 10:56 - İp: 85.***.**8.17
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

hassasiyetiniz için teşekkürler...

Şehitlerimizin Ruhu Şad olsun...

bu konuda ne yazsak eksik kalır.. serbest kürsü bölümünede bakarsanız, durum anlaşılıyor...

teröre.. yardakçılarına.. kirli kalemleriyle destekçıkanlara.. lanet olsun.. aşağılık ....

Tarih: 22 Ekim 2007, 11:26 - İp: 85.***.**1.107
alpalp
alpalp (üye)
Eskişehir / Meraklı

dün emekli tümgenerel Orha PAMUKOĞLU'nun konuşmasında dediği gibi ne 12 - 16 şehidinden bahsediyorsunuz milletin ve medyanın dikkatini çeken bu 12 - 16 şehitmi geçmiş yılları bırakın 2007 yılından bu yana her ay 2 - 3 şehit verdik bunları toplayın kaç 12 şehit yapar geç bile kalındı diyor adam katılıyorum bende geç bile kalındı ..... balık baştan kokar misali balığın önce başının çöpe atılması gerek PKK'nın lojistik desteği kesilmeden bu PKK illetinden kurtulamayız ..... istediğimiz kadar bobmbalıyalım istediğimiz kadar ordunun bir bölümünü bölgeye çatışmaya gönderelim lojistik desteklerini kesmediğimiz sürece bitmez bitmeyecek bitse bile kısa bir süre tekrar toparlanıp gene gelecek bu O.....ÇOCUKLARI . TÜRKİYE silahını kendi yapabiliyor cephanesinin tamamını kendi yapabiliyor savaş uçaklarının ve boing yolcu uçaklarının motorlarını yapabiliyor tank top aklınıza ne gelirse kendi yapabiliyor geleceğin enerji kaynaklarının %75'i TÜRKİYE'de .... ama gelin bu yavaş dönen ve başkalarının ağzına bakan demokrasi anlayışı var TÜRKİYEDE resmen TÜRKİYE'nin dikkatini ve yoğunluğunu başka yerlere çekerek TÜRKİYEYİNİN yerinde saymasını sağlamaya çalışıyorlar ve bunuda başarıyorlar ..... güney doğu anadoluda petrolümüz var kırka da bor ve lityum maden yataklarımız var bu bor ve lityum geleceğin enerji kaynakları ve dünya rezervinin %75'i bizde lityum uzay sanayiinde kullanılıyor küçük bir meblası roketleri uzaya çıkarmaya yetiyor ..... ABD de habereciler ABD vatandaşına mikrofonu uzatıp ırakta ABD insanları öldürüyor ne düşünüyorsunuz diyor ABD vatandaşı ABD nin iyiyliği içinse yapılması gerek diyor. Bu nasıl bir mantık ABD ve vatandaşı rahat yaşabilsin diye onca insanlar ölmelimi yada PKK ya yardım yapılarak geleceğin enerji kaynaklarını barındıran TÜRKİYENİN huzuru ve sükuneti bozularak askerleri öldürülmelimi .... PKK yüzünden ordumuz daha kuvvetli olmak için çaba ve emek sarf etmekte milletimiz vatan severlik duygusuyla dolmakta bilmiyorlarki TÜRKİYE dün den bugüne ordusuyla olsun bayrağına olan saygısıyla olsun daha kuvvetli bir duruma gelmekte .... TÜRKLERİ kızdıranın vay haline biz TÜRK milleti gerekirse her türlü çılgınlığı yaparız ..... diyorum ben.

Tarih: 22 Ekim 2007, 11:29 - İp: 194.***.**7.142
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Tarih: 22 Ekim 2007, 11:51 - İp: 81.***.**3.185
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

haklısın soner kardeşim..
ne desek boş, adamlar cahiller sayesendi ilkeyi yönetiyorlar... bu kör zihniyetler bizi daha çok bataklıklara itecekler..

Tarih: 22 Ekim 2007, 12:58 - İp: 88.***.**5.49
admaydn
admaydn (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

lanet olsun başka bişe demnez bu heriflere

Tarih: 22 Ekim 2007, 17:31 - İp: 85.***.**2.138