makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Telefon Faturası Sorunu

haberleşme ücreti : 8 ytl
fatura toplam bedeli : 26 lira

ben çözemedim bu faturayı. memleketin okumuş yazmışları sizlere sesleniyorum
nedir bunun açıklaması ? hep konuştuğumuzun 3 katını mı öderiz ?

Tarih: 17 Aralık 2008, 09:39 - İp: 78.***.**7.108
makara
makara (üye)

fatura üzerinde 'yansıtılan içerik ücretleri' başlıklı anlamsız bir para talep ediliyorsa mutlaka kurcalayın

Tarih: 18 Aralık 2008, 12:26 - İp: 78.***.**5.23
makara
makara (üye)

benim yaşadığım hayati tecrübelerden etkilenerek kendi faturasını irdeleyen sevgili kuzenim de benim gibi ne olduğunu bilmediği bazı ücretlendirmelerle karşı karşıya olduğunu farketti.
faturasında anlamsız gördüğü bazı şeyleri türkcel müşteri hizmetlerine sorduğunda abidik kubidik şeyler için para ödediğini öğrendi !
türksel faturalarda 'yansıtılan içerik ücretleri' değilde daha farklı yazıyo..
konuşmasının 3 katını ödüyormuş !
saygılarımlan arzederim.

Tarih: 24 Aralık 2008, 17:04 - İp: 78.***.**2.84
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Sorununu en iyi unakıtan cevaplar gerçi oda ipe un sermeye başladı

Tarih: 25 Aralık 2008, 01:03 - İp: 88.***.**3.206
makara
makara (üye)

karşımıza çıkan her sorunu akp uyruklu kişilere ilişkilendirerek ancak kendimizi kandırırız
alın telefonları elinize arayın araştırın sorgulayın karşı çıkın itiraz edin haykırın mücadele edin. gerekirse savaşın

Tarih: 25 Aralık 2008, 10:09 - İp: 88.***.**7.232
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

karşımıza çıkan her sorunu akp uyruklu kişilere ilişkilendirerek ancak kendimizi kandırırız

Düşünüyorumda Türk Telekomun hangi gerekçeyle Haririye satıldığını hala aklım almıyor.
Ermeni palavraları Lübnan parlementosunda hariri ailesinin zoruyla yasallaşmadımı?
Ermeni diasporasına bağlı dernek ve vakıflara yüklü bağışlar yapan hariri ailesi değilmi?
Tüm bunlara rağmen biz ne yaptık? Adamları ödüllendirdik onları millete küfretmeye cesaretlendirdik. Bunlar ancak teslimiyetçi bir iktidarın işbaşında olmasıyla gerçekleşir.

Mağara şimdi bunları akp ile ilişkilendirmek kendimizi kandırmakmı oluyor?

Tarih: 26 Aralık 2008, 02:42 - İp: 88.***.**8.14
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

savaşım, karşı çıkış vs .. dendi.. ilişkilendirmeyin iktidarla dendi...
ben bir tıklayın diyeyim, emme sıkılanlar var, onlar tıklamasın..

tıklayınız ve ibret alınız

Tarih: 26 Aralık 2008, 08:46 - İp: 78.***.**7.65
cncci
cncci (üye)
İstanbul / Firma

10 haberden birine inanın bukadar yalan haberden sonra pek kale alıncak bi grup degil sadece yalanlar tıklayınız

Tarih: 26 Aralık 2008, 09:06 - İp: 78.***.**2.84
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

cinci benim verdiğim haberin yalan olduğunu ıspatlar mısın..

yalan deyince de yalan olmuyor ki....

Tarih: 26 Aralık 2008, 09:35 - İp: 78.***.**6.54
cncci
cncci (üye)
İstanbul / Firma

verdigim linkte bir çok ispatlanmıs yalan haber var ne degisti yalan haber yapanlar bundan vazmı gecti hayır bu haberinde ole olmadıgını ispatlansa bisey degismeyecek onemli olan yalancı olmaları. Turktelekon kimine göre iyi satıldı kimine gore satılmadı kimine göre peşkeşçekildi kimine göre özelleştirilmesi iyi oldu bu konu tartışılır tartışılmıştır da eminim bunu diger kesim dinci medya yapsa bunlar gerici zamanın teknilojisine karsı çıkıyolar iletişimi engelliyolar diye haber yaparlardı. Araplara kızıyo (bende sevmem) turkcellde her yere dikiyo bazlıyo gözlüyo onuda yazsaymış ya

isimlerede takılmasak artık ocu bucu aşsak bunları

#cncci' tarafından 26.12.2008 10:00:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Aralık 2008, 09:58 - İp: 78.***.**2.84
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

iyi işte aşalım... hemen yalancı bu demeyelim.. şimdi ben de çıkartırım senin o zaman-yeni şafak-vakit gazetesinin yalan haberlerini... ama gerek yok, hepsi aynı terane, siyasi odak olmuşlar... ama tümden de tüüü kaka demek yanlış, herbirine...

ben hiçbirini savunmuyorum.. hepsini internetten okuyorum...

evime aldığım, para verdiğim tek gazete "yeniçağ" , bir de kitap eki verdiklerinde, vatan, cumhuriyet, milliyet, radikal alırım. kitap ekleri için...

benim önyargım yok, ama siz en baştan bir ön yargıyla , her habere yalan dediniz, ona cevaben yazdım..

ne güzel demiş einstein,
" bir önyargıyı parçalamak, atom u parçalamaktan zordur"

Tarih: 26 Aralık 2008, 10:30 - İp: 78.***.**6.54