makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Telefon Faturası Sorunu

haberleşme ücreti : 8 ytl
fatura toplam bedeli : 26 lira

ben çözemedim bu faturayı. memleketin okumuş yazmışları sizlere sesleniyorum
nedir bunun açıklaması ? hep konuştuğumuzun 3 katını mı öderiz ?

Tarih: 17 Aralık 2008, 09:39 - İp: 78.***.**7.108
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

babanın forumu mu?

Tarih: 17 Aralık 2008, 13:58 - İp: 144.***.**1.214
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

icb = incitement strikes back

Tarih: 17 Aralık 2008, 13:58 - İp: 144.***.**1.214
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

en basitinden: "halen devletteyken alınıp da kaydı tutulmayan malzemelerin kayıt altına alınma işlemi devam ediyor" -bir telekom çalışanı...
"biz buna altın yumurtlayan değil s.çmak üzere olan tavuk diyoruz" -aynı...

önemli not: teneke nevinden kişilere ikinci bir cevap verilmeyecektir, istedikleri gibi provakasyonlarını devam ettirebilir, (hep yaptıkları gibi) sövebilirler...
ikinci önemli not: birinci önemli not yancılar için de geçerlidir. bkz: danışıklı dövüz caizdir.

Tarih: 17 Aralık 2008, 14:07 - İp: 144.***.**1.214
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

ee telekom satıldıysa satıldı ben niye bu kadar fatura ödüyom onu söyleyin bana
(söyleyin diyorum ama ötün demiyorum )

Tarih: 17 Aralık 2008, 14:22 - İp: 78.***.**7.108
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

telefonu neredeyse hiç kullanmıyoruz, acaba internete girebilir miyim telefon hattı olmadan? kapattırsam ayda 4 kitap parası (korsan) tasarruf etmiş olacam... ama internetsiz de olmuyor...

işin kötüsü bunlar bizi her türlü öpüyorlar, ama öpülmekten hoşlananlar isyan etmek yerine hala bu işten zevk alırcasına hırsızları savunuyor... ne zaman bitecek benim hırsızım iyidir anlayışı bilmiyorum ki...

Tarih: 17 Aralık 2008, 14:50 - İp: 78.***.**4.66
potera
potera (üye)
İstanbul / Meraklı

bitmezzzzzzzzzz

Tarih: 17 Aralık 2008, 15:00 - İp: 78.***.**8.169
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Telekomun 2004 yılında açıkladığı kar 2 milyar 169 milyon ytl.. ( ''halen devletteyken alınıp da kaydı tutulmayan malzemelerin kayıt altına alınma işlemi devam ediyor'' demene rağmen ortaya çıkan kar bu.Demek ki o iddia gerçekse eğer daha da fazla para kazanıyormuş) Telekomun %51'inin satış bedeli ise 6 milyar 550 milyon ytl.. Yani Eşittir (=) 3 yıllık kar'ına telekomun %51i satılmış.. Adam daha yaygınaşan adsl ve sabit ücret üçkağıtıyla şimdiye çoktan çıkarttı bile parasını.. AKP bu tür değerli kurumları satıp heba edeceğine nasıl daha iyi işletilir diye ona çalışsa olmaz mıydı?

Eraycanli sen zati fotoğraf makinelerine ötv vergisini bile savunuyordun. Ya sen kendini iyi kaptırmışın bu zihniyete.. Adamlar ne şer yapsa altında bir hayır görüyorsun.. Sen ya harbiden şeytan ruhlusun yada harbiden de safsın.. Her iki koşulda da terbiyesizsin ama.. Başka da birşey demiyorum sana...

Tarih: 17 Aralık 2008, 16:37 - İp: 88.***.**3.237
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Not:

"biz buna altın yumurtlayan değil s.çmak üzere olan tavuk diyoruz"

Adamlar enayiydi de AKP çoooooook büyük bir başarıyla telekomu kakaladı onlara.. Buna o s.çmak üzere olan tavuklar bile güler

Tarih: 17 Aralık 2008, 17:00 - İp: 88.***.**3.237
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

altın mıçan tavuk.

Tarih: 17 Aralık 2008, 17:09 - İp: 85.***.**9.167
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

kontürünüz bittiği an faturalı sisteme geçen akıllı bir operatör hayal ediyorum.

Tarih: 17 Aralık 2008, 17:16 - İp: 212.***.**8.38