ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Suç Duyurusu.

Bugün bir avukat arkadaşla biraz konuştum
Yarın sabah ilk işim
12 Eylülcüler hakkında
suç duyurusunda bulunacağım.
(Bana bu olanağı verdiği için AKP'ye teşekkür ediyorum)

Tarih: 14 Eylül 2010, 19:37 - İp: 85.***.**0.227
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

varmı emmi. nerde satılmakta alem hemen 3-5 kg.

Tarih: 17 Eylül 2010, 23:02 - İp: 78.***.**5.88
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Tarih: 17 Eylül 2010, 23:04 - İp: 88.***.**8.214
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

afferim

Tarih: 17 Eylül 2010, 23:11 - İp: 78.***.**5.88
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

12 eylül askeri darbesi yapılmadan galiba 1.5 dene önce önce bizim arkadaşlar ordu şehrine gittiler.bunlar dhkp c örgütüne bağlıydılar yani dursun karataşın olduğu grup .ordu şehrinin muhtelif yerlerinde mevziler kazıldı.başka sol gruplarda vardı. orda tek bir şey isteniyordu kurtarılmış bir bölge fakat polis ve askerle girilen çatışma sonrası burası kazanılamadı.

bizler sınıfa belimizde silahla girerdik.okulumuzda egemen 3 grup vardı ağırlık dhkp c ve dev sol diğeride dev yol. oysa okul girişlerinde askerlerin aramaları vardı ve askerler okul içerisinde dolaşırlardı.ve bu okul bir liseydi.isminide vereyim s. endüstri ve teknik meslek lisesi.yani üniversiteyi siz düşünün.ve sanmayinki o zaman askeri darbe vardı daha askeri darbe olmamıştı.hergün 20 yada 30 kişi ölürdü.bunların kimi sağcıydı kimiyse solcu.

okulu istediğimiz zaman boykot ederdik 3 ay hiç okula gitmediğimi hatırlıyorum.şimdi doğuda bunlar yapılıyor.peki 12 eylül sabahı ne oldu bizler bu işi bıraktık eski bir solcu olarak söylüyorum.sağcılarda bıraktı.asker yaşın yanında kuruyuda yakıyordu bu işi yani kardeş kavgasını bitirmek için.
kimse bir grupa mensup olduğunu söylemiyordu.genel çoğunluk bıraktı.artık eskisi günde 20 yada 30 kişi ölmüyordu.silahlı mücadeleyi genel çoğunluk bıraktı.sadece solcular değil sağcılarda işkence gördü.çünkü askere emir verilmişti.ne yap et bu işi bitir diye.

şimdi ahmet çiçeği merak ettim hangi cezaevinde işkence gördü acaba.

Tarih: 17 Eylül 2010, 23:29 - İp: 78.***.**2.96
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Mikiros da satılıyor dedim ya,, ayıklanmış şeffaf ambalajda ve organiksal olaraktan..

Az ye öz ye bari..Nasılsa paranı yiyorsun orada..Kıy al yarın..

Tarih: 18 Eylül 2010, 00:13 - İp: 78.***.**9.46
ruindula
ruindula (üye)
İstanbul / Amatör

Peki ahmet bey o bop eşbaşkanı akepe iktidar güçlerinin başındaki şahısın ! o dönemdeki tutumu hakkında bilginiz varmı ?
Bütün bunlar bir oyundan aldatmacadan ibaret ! tamamen riya ! siz inanıyormusunuz o geçmişte şeriatçılığından taviz vermeyen yurt içi ve yurt dışında tüm art niyetlerini ortaya döken tayyip efendinin ve okyanus ötesi hocasının darbecilerle olan anlaşmasının demıokrasi olduğumudur ! yoksa sadece Tsk. yı kötülemek elini güçsüzleştirmekmidir ? bunun nedenide tüm kamu kurum kuruluşlarına kendi elemanlarını doldurup sadece Tsk ya nüfuz edemedikleri ve bunun sonucundada Tsk yı giremiyorsak yok edelim mantığımıdır ? Nedir bütün bu olan biten ! ben bunların gerçek amaçlarının demokrasi olmadığını adım gibi biliyoruım ! bunların tüm düşüncesinin tamamen teokratik sisteme dayalı bir rejim olduğunu biliyorum ! şimdi siz bunların çekirdek kadrolarıyla tanışmamış o tarikatççı ümmetçi okyanus ötesi.....
neyse bu başlığa bukadar yazmaya değmez fazla bile yazdım ! adı geçen kiişler umarım İSTİKLAL MAHKEMELERİNDE yargılanırlar....Gerçi alayı yüce divana çıkacak (emelleri gerçek olursa çıkmazlar) hırsızlıktan arsızlıktan, bu bakımdan fazla yazmaya gerek yok

Tarih: 23 Eylül 2010, 20:17 - İp: 85.***.**9.176
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

okyanus ile ruandalı aynı kişiidir.

Tarih: 23 Eylül 2010, 20:31 - İp: 78.***.**6.7
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Ahmet bey !..
Bunca yazı yazıldı, çizildi. Sizden ne cevap, ne görüş, "TIK" yok...
Ben kısaca tekrar edeyim.
12 Eylül gibi aradan 30 yıl geçmiş, zamanaşımına uğramış hesap sorulması bugün hukuken mümkün olmayan işler için dilekçe verip kendinizi kandırmayın.
Hesap soracağınız kişiler orda duruyor. Gelin vakit geçirmeden onlardan sorun.
Kim bunlar?
28 Şubat ve 27 nisan generalleri...
Elinizi tutan mı var?
Verin bir dilekçe olsun bitsin...
Ama siz bunlar için suç duyurusunda bulunmayı ancak 2037 senesinde (sağ kalırsanız) akıl edebilirsiniz...
Şimdiden hatırlatıyorum.
Benden söylemesi...

Ha... Bir de AKP nin İran'dan aldığı 25 milyon dolarlık yardım meselesi var.
Türkiye'de medya o kadar sindirildi ve korkutuldu ki üzerine gidemiyorlar.
Ört bas edildi.
Ama bir ispatlanırsa bu defa AKP yi kimse kurtaramaz...

Tarih: 24 Eylül 2010, 10:45 - İp: 217.***.**0.114
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ercan abi 28 şubat gerellari hususunda haklı. Asalım hepsini.
Lakin şu 25 milyon dolar meselisi gerçekten aptalca birşey. Aman ercan abi lafım sana değil. Bunu ortaya atanlara.
İran Türkiyeye tırnağını vermez. Benim gözümde israyilden daha tehlikelidir iran.

Tarih: 24 Eylül 2010, 11:56 - İp: 78.***.**8.43
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Pazarbey hemşehrim,
Sadece 28 şubat generalleri değil, 27 nisan E- muhtirasını veren general de var.
Adam e- muhtırayı verdi ama emekli olurken üstün hizmet madalyası aldı ve altına 300 bin TL lik zırhlı audi araba çekilerek ödüllendirildi. Sadece ben değil, Tüm Türkiye soruyor ve merak ediyor...
Dolmabahçe görüşmesinde neler konuşuldu?
Görüşme sonrası birden buzlar eridi. İlişkiler kankaya döndü.
Bu zat emekli olurken üstün hizmet madalyası aldı ve zırhlı araba ile ödüllendirildi.
Neden? Ne değişti de böyle oldu?
Aynı muamele ve ödüllendirme neden İlker Başbuğ paşaya yapılmadı? onun günahı ve suçu neydi?
Sayın Ahmet Çiçek arkadaşımız acep bunları merak etmez mi?
Versin bir dilekçe, yapsın bir suç duyurusu !...
Mahkemede bunlar ortaya çıksın değil mi?
Selâmlar...

#ercan43' tarafından 24.09.2010 12:28:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Eylül 2010, 12:27 - İp: 217.***.**0.114