ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Suç Duyurusu.

Bugün bir avukat arkadaşla biraz konuştum
Yarın sabah ilk işim
12 Eylülcüler hakkında
suç duyurusunda bulunacağım.
(Bana bu olanağı verdiği için AKP'ye teşekkür ediyorum)

Tarih: 14 Eylül 2010, 19:37 - İp: 85.***.**0.227
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi sorun askerin olması gerekenden çok fazla dikkate alınmasında. asker msb nin emrinde bir memur olmalı. zaten öyle netekim. lakin msb korkmakta emrindeki memurdan.
dedkilerinin tamamına katılıyorum. lakin araba 1 milyon lira idi.

Tarih: 24 Eylül 2010, 19:53 - İp: 88.***.**5.18
raulgs21
raulgs21 (üye)
Adana / Meraklı

Malesef biz hiç bir zaman uyum içinde yaşayamayacağız.Her zaman ayrı bireyler olacağız.Ben duygusuyla büyüyüp, biz demenin ne demek olduğunu hiç öğrenemeyeceğiz.Bizleri hiç zaman bizden birisi yönetmeyecek, biz böyle olduğumuz müddetçe.Ben her türlü darbeye karşıyım.Yalnız herkesin anlattığına göre o zaman sadece suçlular darbeciler değilmiş.Kurunun yanında yaşta yandığı bir gerçektir.İşin belki de en üzücü yanı budur.Benim aklımın almadığı hiç kimse belinde silah taşıyan solcu ve ülkücü grubu eleştirmiyor.Yani hergün insanların birbirini öldürdüğü bir dönemde eleştirilen sadece darbeciler oluyor.peki ya Cumhuriyet ile yönetilen bir ülkede elde silah adam öldüren insanlara ne demeli?Adam polisleri taramış ve Başbakan diyor çocuğu(adını hatırlamıyorum)daha 17 yaşında asmışlar.Biz bu kafayla olduğumuz müddetçe siyasiler bizden daha çok ekmek yerler.Ne deyim hayrlısı olsun...

Tarih: 24 Eylül 2010, 21:43 - İp: 92.***.**5.114
tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

Pazar emmi 80 öncesi adamlar turgutluda Karakolu basıp 3 polis memuruynan 1 bekçiyi vurduydu. Adliyenin önünde savcıyı vurdulardı. Turgutluda hergün cenaze kalkıyodu Ne gençler gitti ne gençler. Ne okuya biliyoduk ne çalışa biliyoduk Bi gün okula gitmedikmi polis gelip nerdeydin bu gün deyyi soruyodun. İç savaş vardı iç savaş Devrimciler şu vakde gadan devrimi yapıyoz deyyi tarih bilem veriyodu. Bu memleketi bu vaziyetten kim kurtarcekdi. Erbakanmı Erbakan elinde 1 tepsi kadayıfnan mecliste dolaşlıyo idi
Emmi 60 ihtilali keyfi olabilir 0 günleri yaşamadım bilmiyom. Ama 80 ihtilali gerekli idi hiç bi şekilde inkar edilemez

Tarih: 24 Eylül 2010, 23:16 - İp: 78.***.**1.143
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

haklısın gerekçeler icad edildi. aynıhatay dörtyoldaki gibi.

Tarih: 24 Eylül 2010, 23:54 - İp: 88.***.**5.18