pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sperm Bankası

En büyük adilik, ahmaklık, eşşeklik. Bu kadar aptalca bir şeyi nasıl yapar insanlar. Madem çocuk sahibi olacaksın adam gibi yollardan ol. Neyüdüğü bilenmedik birinden çocuk sahibi olmak ne büyük adiliktir. Böyle bir insana yapılabilecek hakaret bulamıyorum.
o çocuk ne sorunlar yaşar yarın nasıl bir psikoloji içinde büyür düşünebiliyormusunuz. BAzıları diyanet fetva vermiyor diye kızıyor. Hangi akıl sahibi fetva verir buna.
Yuh be yuh. Gitmiş sperm bankasından aldığı spermle hamile kalmış. Hemen medyada çarşaf çarşaf haberler. Böyleleri yein dibine geçirilmeli. İnsan içine çıkamayacak hale getirilmeli.
Kanunen yasak olmalı. Hatta hapis cevazaları verilmeli böylelerine. Allah aşkına bir psikolog böyle bir çocuğun yaşayacağı sıkıntıları anlatsın.

Tarih: 16 Mayıs 2009, 12:04 - İp: 62.***.**0.196
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

YIldamı alırmış o parayı, yoğsam aydamı. Ayda o kadar para alıyorsa avkatı kimbilir ne alıyordur.
Müge anlı çok güzel kadın. Hatta mükemmel. Allah sevdiğine bağışlasın.

Tarih: 29 Mayıs 2009, 14:40 - İp: 85.***.**3.234
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Bu adamlardan herhangi birinin yerinde olsam topic bile açmadan gider zevkine 5dmk2 alırdım direk.
Keza lcd de alırdım topic açmadan. Yanlış lcd alsam bile sorun değildi. Öbür ay mayışı çekince gider bi tane daha alırdım değişik modelinden.

Tarih: 29 Mayıs 2009, 14:43 - İp: 85.***.**3.206
okyanus.
okyanus. (üye)

Kumköy ağabey nerde ya.
Daha öğereneceğimiz mertebeli püf noktaları otel isimleri vardı kendisinden.
Forumda şona buna kızdım fotolarıda sildim haydi yallah gittim diyecek türden bir ağabey de değildi ki.
Feleğin çemberinden geçmiş geçerkende çember bir tarafa kendi bir tarafa savrulmuş eski kulağı kesik bir abiydi. Kesin işi mi çıkmıştır pazaremmi.

Tarih: 29 Mayıs 2009, 14:49 - İp: 85.***.**3.206
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Okyanus emmi, işim var,gelen giden var, bir de mevlüt var emme, sonra konuşuruz gali..

Mobilim zati..,pencereden bak görürsün geçerkene keza..

Tarih: 29 Mayıs 2009, 14:54 - İp: 88.***.**9.57
okyanus.
okyanus. (üye)

Bende bi adliyeye gidiyim abi müsaden olursa.
Belki koridorda filan bişey sormaya gelmiş yaşlılardan iş çıkar bugün bana.

Tarih: 29 Mayıs 2009, 14:58 - İp: 85.***.**3.206
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Kumköy abimin oteldellir sinema sektörünün 3 filim birdenleri gibi sanırsam.
Müsaade senin. Emme geç galdın. Ben yeni geldim. Bugün para gazanamadım. 3000 lira vardı. Verirken 20, 12 hatta 10 yüzde almaya razı idim ama vermedi adam. Daha doğrusu hatırlı müşteri çok ekmek yedik sayesinde. Yapılmazdı ona. Bir yere vercem dedi. Yoksa verirdi.
Yani işler kesat gitti.
Neyse yarın ankaradayım okyanus emmi. Türkçe olimpiyatlarının standlarını gezcem. Çocukların foturafını çekcem. Sende gelsenya. Kılık değiştir gel. Tebdili kıyafet mertebesi.
Kumköy abim haftaya Kütahyaya gelcek. Sende gelsenya.

Tarih: 29 Mayıs 2009, 16:39 - İp: 85.***.**8.224
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ne sineması emmi işler var gali, ..

Evlat katilini linç ediyorlarmış adliyede gördün mü okyanus..?

Yarın Şabanusta gelecek pazaremmi, tilifonunu açık tut gali..

Hiç para vermeyenlerse seni mi bulurmuş hep emmi..!!

Tarih: 29 Mayıs 2009, 19:51 - İp: 88.***.**1.99
okyanus.
okyanus. (üye)

Ağabey bunları günlerce programa çıkartıp milleti kafasını ütülettirenleri de linç olmasa da meşe odunuyla hafiften darbelemek lazım. ben ütülettirenleri dedim ama onu terbiyemden dedim. Sen öbür türlüsünü anla bildiğin gibi.
Ben bugün para kazandım. Akşam yiyecez arkadaşlarla. Yarını hiç düşünmüyorum.

Tarih: 29 Mayıs 2009, 20:20 - İp: 85.***.**3.206
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Ye tabi okyanus ağbey.. Sonunu düşünen kahraman olamaz!

Tarih: 29 Mayıs 2009, 20:27 - İp: 78.***.**7.143
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kahraman abim hala 37 tüplü şovla idare ediyor emme. dokunmatiktir tuşları onların. ilngiç . ama bak bana plazma veya elsidi alma aşamasına geldim.

Tarih: 29 Mayıs 2009, 20:50 - İp: 85.***.**8.224