lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sınıfımız

Sevgili arkadaşlar hüsmenağamın bir fotoğrafıma yaptığı yoruma özelden cevap yazmak üzere iken aklımdan geçenleri ve sonra da kelimelre dökülenleri sizlerle paylaşmak istedim..

Şöyle bir düşündüm de aslında burda hepiniz bir öğretmen ben ise bir öğrenciyim..

Sevgili hüsmenağam bir fotoğrafımın sevgili Sadık ÜÇOK abimizin hvası var demiş..Vardır elbett..Ki varsa eğer gurur da duyarım.Teşekkürler ağam..

Evet fotoğraflarımda bazen Sadık abi bazen Fatih abi bazen siz (hüsmenağa) varsınız..Ve bu site benim sınıfım.Sizler de benim öğretmenim..

Şöyle bir düşünüyorum da...

Bir fatih abiden mimari çekimlerin ne demek olduğunu.

Bir pazarbeyden makro fotoğraf nediri öğrendim bu sitede..

Bir ağamdan geniş açı ile manzara fotoğraflarının güzelliğini ..

Zafer ve Sadık Abiden siyahbeyazın tadını..

Gaijinden photoshobun güzelliğini..

Panctom ustadan kompozisyonu..

Mekici ustadan huzur veren kareleri..

Suat ve pike37 abilerimden dağların çekiciliğini..

Ve daha sayamadığım onca değerli insandan galerimdeki tüm fotoğraflarımın nasıl çekileceğini öğrendim..

Teşekkür ediyorum sevgili ustalar.

Sizlerin hepisi benim öğretmenimsiniz..

Ve ey değerli arkadaşlar keşşke bu güzel sınıfın değerini bilebilsek çok daha iyi bilebilsek ve o doğrultuda harekte edebilsek....

Saygı ve sevgilerimle

Tarih: 3 Nisan 2008, 17:38 - İp: 88.***.**1.41
agro
agro (Üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

evet çok doğru bu siteler fotograf adına insana pek çok şey ketıyor bu bakımdan bu siteler gerçekten çok iyi burdan ustalara bende teşekkür etme gereği hissettim. birdeeee bişey dicem pazarbeyden macro çekmek demişinde yaavvv ben bu pazarbeyle kaçtır geziye gidiyom hiç macro çekmiyooo yahu ondan bakarız bişeyler öğreniriz macro adına dedik yooook o günler geride kalmış artık portre işine sardı haydı hayırlısııı.

Tarih: 4 Nisan 2008, 11:18 - İp: 85.***.**2.199
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yav makro çekcek böcekmi var ortalıkta.
Vaadıda bizmi çekmedik.

Tarih: 4 Nisan 2008, 11:56 - İp: 88.***.**6.29
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

daha önce çektiklerin buzdolabında dondurulmuş olarak bekliyordu değil mi pazarbey,itiraf et bakalım

makrocusun ama bir tane kelebek fotosu çekte görelim.
nerde haşerat var onları çekiyor.
Buffalo daha önce söylemişti,böcek ilaçlama şirketi ile anlaşması var diye

Tarih: 4 Nisan 2008, 12:59 - İp: 85.***.**9.67
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Keleke benim için adiyattan sayılır kadir abi. Kmsenin görmediğini farklı olanı çekmek mesele.
Çiyan olur bu , ne bileyim bir larva olur veya tahta içinde bir kurt olur veya ters içinde kocaman parmak kadar böcek olur veya bunların birbirini avlaması olur.
Yani farklı olur.
Sitede kelebeklerden ve ejder böceklerinden birkaç filo kurulmur valla.

Tarih: 4 Nisan 2008, 17:20 - İp: 88.***.**2.253
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

fotograf adina bildigim cogu seyi netfotografa borcluyum insallah uzun soluklu oluruz buralarda

#eraycanli' tarafından 04.04.2008 18:43:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Nisan 2008, 18:41 - İp: 81.***.**7.8
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

abi bu mevsimde bocek bulamiyorsan helal olsun sana
hadi bocek olmadi git bahar ciceklerini cek anlasam ben cekicem, sonra bissuru laf yiycez boyle makro mu olur acemi comez, git benim galeriye makro gor vs.vs.

Tarih: 4 Nisan 2008, 18:44 - İp: 81.***.**7.8