podovkin
podovkin (üye)
Bayburt / Meraklı

Seviyorum Arkadaş

Seni seviyorum,
Bilhassa sesin uzak gelince, yollar aşınca soluğun, tepelerden geçip dağlar delince seni seviyorum. Seni seviyorum bir güvercinin geceyi ters yüz eden soluğu gibi…
Seni seviyorum,
Bir yabancı gibi konuştukça, köşe bucak kaçtıkça içindeki benden, yalan söyledikçe kendine seni seviyorum. Seni seviyorum hileli zarda hep yek gibi…
Seni seviyorum,
Özellikle dönüş saatlerinde yakalayınca, bir adam ölünce gece yarısı, beş parasız eve koşunca seni seviyorum. Seni seviyorum bir tek sana yakışan bahar elbiselerin gibi…
Seni seviyorum,
Hele ki vasıfsız harfler suratıma vurunca, kanayınca içim, canımı yakınca, ağlayınca sebepsiz, bir fısıltının en kalabalık yerine sözlerini katarcasına seni seviyorum. Seni seviyorum sarhoş gecemde ay gibi…
Seni seviyorum,
Senin onu sevdiğin gibi…

Tarih: 28 Temmuz 2007, 21:50 - İp: 88.***.**7.219
poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

bence ara kendisine söyle, daha etkili olur

Tarih: 28 Temmuz 2007, 23:09 - İp: 88.***.**4.123
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

sevmek karın doyurmuyor.artık boş ver sevme..

Tarih: 28 Temmuz 2007, 23:10 - İp: 88.***.**2.9
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

küçük bir dükanı vardı.. grafik ve tasarım yaptığı küçük bir dükkan.. koca bir dünya sığdırmıştı oraya.. bir kız sevmişti.. öğretmen, kültürlü, bir o kadarda güzel haticeydi adı.. ilk gördüğünde dizleri titremişti birşey diyememiş dili tutulmuştu.. dona kalmıştı olduğu yerde.. sonra çıkmaya başladılar hatice öğretmenle.. koca bir aşk vardı arada.. ama ne olduysa bir lafla bitivermişti aşk.. ekonomik özgürlüğünü kazanmış olan hatice öğretmen "BENİ NE İLE BESLİYECEKSİN" demişti... küçük dükkanı başına yıkılmış gibi hisseti.. güneş ısıtmıyordu artık onu.. başından aşağı kaynar sular dökülmüştü ama soğuk ter döküyordu.. içi içini kemiriyordu grafikerin.. tamam dedi bu aşk buraya kadar dedi. hatice öğretmen evlenmiş boşanmış ve bir çocuğuyla ortada kalmıştı.. grafiker çocuk yeni bir hayata adım atmıştı.. diyarbakırda devlet dairesinde işe başlamıştı.. belki hatice öğretmen cesaret vermişti ona.. ama yüzüne çarpan kelimeler hayatın acımasızlığını öğrettiği için hatice öğretmeni kurban etti kendine.. İNSAN NEYİM DEMİYECEK NE OLACAĞIM DİYECEK... ve AŞK ASLA KARIN DOYURMAZ. BU GÜN OLMASSADA YARIN ER YA DA GEÇ YÜZÜNE ÇARPACAK... grafiker çocuk sizlere kucak dolusu sevgiler sunar..

Tarih: 29 Temmuz 2007, 00:14 - İp: 88.***.**9.42
podovkin
podovkin (üye)
Bayburt / Meraklı

seni seviyorum saadet..........

Tarih: 29 Temmuz 2007, 00:19 - İp: 88.***.**1.157
podovkin
podovkin (üye)
Bayburt / Meraklı

seni seviyorum SAADET

Tarih: 19 Eylül 2007, 03:09 - İp: 88.***.**4.10
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

ya senin işin gücün sevmekmi mubarek ya.bak gercekten sevgi diye bişi yoktur hayat memfeat olmuş iyi düşün.boşver bunlar fani seyler..takım tutmaya benzemez...

Tarih: 19 Eylül 2007, 03:34 - İp: 88.***.**0.157
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

derin vakaaaa

Tarih: 19 Eylül 2007, 05:20 - İp: 85.***.**5.146
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadaş adres şaşırdı heralde?

Tarih: 19 Eylül 2007, 09:31 - İp: 88.***.**4.109
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Acı çekmek güzeldir...

O da seni sevse belki bu kadar lezzetli olmaz aşk.

Bu güzel sevgi sözcüklerini yazmassın o zaman belki de...

Tarih: 19 Eylül 2007, 09:34 - İp: 213.***.**2.98
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Ben anlamam bu işlerden. Bişey yzamadım..

Tarih: 19 Eylül 2007, 09:36 - İp: 212.***.**9.194