rektör
rektör (üye)
İstanbul / Meraklı

Senaryo Yazın

arkadaşlar düşününki bir senaristsiniz ve sizden konusu korku olan bir sahne isteniyor, kafanızdan ne betimlerdiniz.(bir filimin kısa bir bölümünü düşünün bu ne kadar korkunç olabilir.)
ama akışı olan bir senaryo olsun, yani kurguyu iyi yapın. alışılmış korku sahnelerinden farklı olsun.

iyi olan senaryo sahnesi, yapılacak olan bir çalışma için düşünülecektir.

#rektör' tarafından 15.01.2007 11:55:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Ocak 2007, 02:07 - İp: 88.***.**5.33
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

hocha senaryo mukemmel ben senın kını cok begendım zaten bu gaijinden suphelenıyorum artık..

Tarih: 1 Şubat 2007, 08:03 - İp: 85.***.**8.70
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

ülkemizde özellikle okuyan öğretmen avukatlar başta geliyor bayanlarda görülen bir hastalık var vajinasmus bu konu hakkında hiç korku filmi çevrilmedi bir ilk olabilirsin rektör...
vajinasmus ne diyen arkadaşlar olabilir açıklıyayım...cinsel deneyimden korkma hastalığı bu korku yüzünden evliliğinden 20 yıl sonra deneyenler var çok ciddi bir rahatsızlık erkeklerde pek fazla görülmüyor ama özellikle yabancı ülkelerde çok fazla görülüyor hastalığın görülme sebebi ise...insanların doğal olarak yetiştirlmemesi ve çok fazla bilgi edinmeleri...seneryo değil sadece fikir ama denenmemiş bir fikir...
filmde şu şekilde olabilir dert odaları varya toplanıyorlar tek tek sırası ile anlatıyorlar dertlerini öyle bir ortamda 5-6 kadın kendi sıkıntılarını anlatacak vajinasmusla ilgili ve ailenin sıkıntılarını dayak, korku, evlatlık evlatlar onlardan nefret eden kadınlar...

Tarih: 1 Şubat 2007, 11:32 - İp: 88.***.**0.20
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

vajinismusun erkeklerde gorulmeme nedenini arastırmışlar,sonunda bulmuşlar: erkeklerde vajina yooookk

Tarih: 1 Şubat 2007, 14:59 - İp: 88.***.**4.220
fokss
fokss (üye)
Muğla / Firma

bu konunun çekilmemiş olması, bu olay korkunç bişey değil ki, hem tedavisi de var, HAYDAR DÜMEN... Tek seanstta hallediyormuşşşş.

Tarih: 1 Şubat 2007, 15:19 - İp: 88.***.**2.4
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

HAydar dümen o seanslarde beni görevlendiriyo. Tek seansta kesin çözüm alabilmek için. Ee malum parmağım çok marifetli.

Tarih: 1 Şubat 2007, 15:47 - İp: 88.***.**6.229
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

ya ben ciddi bir şekilde yazdım ama tiye alınmış fikrim...erkeklerde yok evet aam erkeklerde de aynı benzer birleşmeden korkma hastalığı var herneyse hocha o parmak yerinde kalsın bence... bence bu fikri fazla teşmeyelim siteden topumuzu atarlar

Tarih: 1 Şubat 2007, 16:56 - İp: 88.***.**0.20
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

deşmeyelim ama hochayı tutabilirmiyiz bilmiyorum..baksana kendi gozunu bile deşmiş

Tarih: 1 Şubat 2007, 16:59 - İp: 88.***.**4.220
rektör
rektör (üye)
İstanbul / Meraklı

yakuprai, ilginç bir senaryo düşünmüşsün ammavelakin
biz bu senaryoyla sinema filimi yapsak bu korku filminden çok psikolojik bir filim olur.(buda gişede battın demek olur.) düşünsene kim konusu vajinusmus olan bir filime gider.
bir diğer şeyde, bu vajinusmus hastalığından dolayı evliliğinde 20 sene boyunca hiç deneyim yaşamamış kişiler varmı gerçekten. vayy onların haline.

Tarih: 2 Şubat 2007, 00:10 - İp: 88.***.**8.54
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

rektör sen yakuprainin seneryoyu çek, kapalı gişe oynar inan. Erkekler defalarca girer hemde. Ama bence bayanlarla erkeklere ayrı matine olsun. BAyanlar korku filmi diye gider.

Tarih: 2 Şubat 2007, 01:18 - İp: 85.***.**3.221
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Gaijin, haklısın beni zor durdurursunuz. Okulumun adı Manık Kemal. (Ne ima ediyosam)

Tarih: 2 Şubat 2007, 01:19 - İp: 85.***.**3.221