nehirden
nehirden (üye)
İstanbul / Amatör

Şanlıurfa/hilvan Aşağıkamış Köyüne Bağış

DEGERLI NF DOSTLARIMIZIN KATKILARI VE YINE COK DEGERLI F.DIKER IN DESTEGI ILE BU OKULA OLAN KAMPANYAMIZI SONLARDIK..
BUTUN GEREKSINIMLERI KARSILANMIS BULUNMAKTADIR..

AMA SIMDI NE YAPIYORUZ??

BASKA OKULLARA UZATIYORUZ ELLERIMIZI VEGONDERIYORUZ SEVGILERIMIZI

Bağış kampanyalarımızın bu ayaginda Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı okullarımıza odaklanmayı uygun gördük. Muş İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut KARAKIŞ ve Karayolları 113. Şube Şefliği personeli Selim AKSOY sizlerin göndereceğiniz yardım paketleriyle bizzat ilgilenerek ihtiyacı olan okullara ulaştıracaktır.

TEMEL İHTİYAÇ LİSTESİ
*Kitap, Sözlük, Ansiklopedi
*Kırtasiye Malzemeleri (Kalem, Silgi, Boya, Defter vs.)
*Oyuncak ve Resim araç-gereçleri (Anasınıfı öğrencileri için)
*Kıyafet ve Ayakkabı

GÖNDERİ YAPILACAK ADRES:

Selim AKSOY (0 532 511 44 97)
Karayolları 113. Şube Şefliği
MUŞ-MERKEZ

*Okullarin maddi imkanlarının yeterli düzeyde olmaması sebebiyle gönderi yapacak yardımseverlerin kargo bedellerini ödemeleri önemle rica olunur

hazir gozunuz buraya degmisken bir de sevgili lazut un topigini okuyalim derim

http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=42213

YUREKLERINIZE GUVENIYORUZ

BAĞIŞ SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN...

İşte Okulumuz...

#nehirden' tarafından 13.12.2009 23:54:28 tarihinde düzenlendi.

#nehirden' tarafından 25.12.2009 12:20:35 tarihinde düzenlendi.

#nehirden' tarafından 09.01.2010 07:48:16 tarihinde düzenlendi.

#nehirden' tarafından 15.01.2010 18:45:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Aralık 2009, 22:50 - İp: 85.***.**8.65
nehirden
nehirden (üye)
İstanbul / Amatör

becerecegim insallah

#nehirden' tarafından 05.01.2010 21:32:53 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ocak 2010, 21:26 - İp: 85.***.**2.69
nehirden
nehirden (üye)
İstanbul / Amatör

nihayet yapistirabildim..

ve cocuklarimizin sevinci an be an..

bir velinin cektigi fotograflar...net olmasa da goruntu icerik super

ayakkabilarina, kazaklarina, coraplarina, atkilarina. kitaplarina defterlerine ,oyuncaklarina kavustular..

ve hepsinin ortak adi sevgi aslinda..

bunu hepimiz biliyoruz..

adi sevgi onlara ulasan ortak duygunun adi

fotograf cok ama bu kadari simdilik

yarin ya da yarindan sonra bir kac fotograf daha belki...

ve ondan sonra..

bir koli aciyoruz evimizde

icinde biriktiriyoruz sevgiyi..ya doguda ya batida ya kuzeyde ya guneyde bir okulumuz icin..
cocuklarimiz icin,, ve aslinda gelecegimiz icin!!

kullanmadigimiz bir oyuncagi...giymedigimiz bir giysiyi..okumadigimiz bir kitabi ve oynamadigimiz bir oyuncagi ..

biriltiriyoruz sevgiyi ve ne zaman ihtiyac olursa gonderiyoruz yureklerimizden...

ne kadar tesekkur etsem..etsek azdir...

cok mutlu oldular...dusunemeyeceginiz kadar...belki cocuklugunuza giderseniz yasayabileceginiz kadar [>:D :D<]

bu actigim konuda bana ve cocuklara :
ama okuyarak...ama sevgilerini gondererek..ama bilhassa katkida bulunarak ve bize ortam saglayan fdikere sonsuz sevgi ve tesekkurlerimle..

Tarih: 5 Ocak 2010, 21:49 - İp: 85.***.**2.69
schwarz
schwarz (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

Bu ailenin (netfotograf) içinde barındırdığı bireyler, hiç kuşkusuz pırlanta gibi insanlar. Dün akşam bağış kampanyasının ikinci ayağı olan dağıtım aşamasına dair fotoğrafları gördüğümde tarif edilemez bir mutluluğu yaşadık hep birlikte...

Nehirden, FDemirhan, Suna teyze, Ayşe GÜLMEDİM, Özlem ACAROĞLU ve bir çok arkadaşımız bu kampanyaya maddi manevi desteklerini esirgemediniz... Çocuklarımız adına her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

#schwarz' tarafından 07.01.2010 21:23:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ocak 2010, 11:55 - İp: 78.***.**3.132
schwarz
schwarz (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

Bu fotoğrafları seyretmenin verdiği mutluluğu aşabilecek bir güzellik var mıdır??? Bu güzel yürekli insanları bir araya getirme fırsatı sunduğu için başta Fikret DİKER'e ve tüm destek veren dostlara teşekkür ederim.

#schwarz' tarafından 08.01.2010 22:59:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Ocak 2010, 22:54 - İp: 78.***.**0.215
nehirden
nehirden (üye)
İstanbul / Amatör

sevgili dostlar!

tam topigi kapatayim diyorum yeni koliler cikiyor ortaya..ve ben son koli ulasti haberini alana kadar sanirim kapatamayacagim...

sevgili rokomet ve sevgili amentes e de cok tesekkurler

Tarih: 12 Ocak 2010, 23:06 - İp: 85.***.**4.83
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

daha biz bişey göndermedikki ne kapatması?

Tarih: 13 Ocak 2010, 01:24 - İp: 88.***.**1.117
nehirden
nehirden (üye)
İstanbul / Amatör

sagol remii...ama epeydir topic burada

zamanlaman uygun omadi sanirim... eger bu okula gondereceksen gonderene ve ellerine varana kadar kapatmam topigi..

baska bir okul icin organize oluyoruz... yeni bir topic acmayi dusunmuyorum ama dilersen o okulla ilgili bilgi verebilirim..

Tarih: 15 Ocak 2010, 00:04 - İp: 85.***.**1.137
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

aslına bakarsanız ben biraz geç kaldım yada siz geç kaldınız. şöyle, haberi duyunca kış planlarımı çoktan yapmıştım malum bide kıştan bahsediyoruz. olmadık yerden olmadık masraf çıkıyor ve kalakalıyorsunuz öylece. 2 defter 10 kalem gibi basit şeyler yollamak istemiyordum açıkçası. yollamışken gerçekten işimizi gördü denilebilecek bbişey olsun istemiştim. o yüzden kış+bayram+kışın getirdiği ek masraflarhaberinde kışa girerken duyurulmuş olmasıda eklenince o yardımı planda yer açana kadar süre geçmiş oluyor.

bu yüzden sizden ricam eğer yardım duyurularını birkaç ay önceden haber verinde bizde kendimizi ona göre ayarlayabilelim.

mesela kışa girmeden en az bir ay önceden duyuru yapılsa idi çok farklı olabilirdi diye düşünüyorum.

adam ocakta duymuş maaşını harcamış yada planlamış tam şubata vereyim derken konu gitmiş başka yere yada ocak sonunda duymuş şubat planı var marta sarkıyor gibi spesifik ayrıntılar oluşuyor.

yoksa bu foumlarda çok kişinin bu gibi şeylere kayıtsız kalmayacağına inanıyorum. insanlık hali herkes geçmini sağlamak zorunda ve bu haberler ek bütçe çıkartıyor.

bu yazdıklarım bazı arkadaşlara komik gelebilir ama genel bir hata bu. ben söylüyorum eleştirileride göğüslerim. isteyen gülseün isteyen bahane uydurduğumu söylesin.

ben yardım herzaman göndereceğim gönderirimöde desteklerimde ama bazen planlar yapılmışkende araya sokamadığımız oluyor o yüzden planlama işi yardımı yapan kişilerin düşünmesi gerekir.

ister bu adrese yolarım isterseniz yeni açın bunu kapatın benim için hava hoş. hengisine denk gelirsem ona yardım ederim. olur biter

saygılar

Tarih: 15 Ocak 2010, 00:16 - İp: 88.***.**2.237
nehirden
nehirden (üye)
İstanbul / Amatör

yazdiklarina gulmem elbette remi !!

ama gulumserim o ayri ikisi farkli biliyorsun eminim..

ben gec kalmadim!!
ben de isterdim taaa aylar oncesinden haberdar etmeyi...ama ben de duydugum anda tasidim buraya..oyle bir sansim yoktu yani ki buna da sukur derim ben..

ve o saydigin butun halleri de anlarim.. kaldi ki kimseden ozellikle bir sey istenmiyor...ha illa ozel gonderecegim kaygisi tasiyanlara da acik elbette ki onlar zaten dahil oldular.. herkesin sartlari esit degil mutlaka ama senin o onemsiz gibi gordugun 2 defter 10 kalemin nasil bir deger tasidigini tahmin bile edemezsin.hic de basit degiller ustelik.
birak ihtiyac kismini bir de isin sevinc boyutu var...dusunulme....sevilme...deger verilme gibi..
ve damlaya damlaya gol olur atasozumuzu her daim cebimizde tasiyalim bunu topigi ilk actigimda da yazmistim zaten..

nf disinda iki arkadasimi daha yeni okul icin yonlendirdim..cunku bu okulumuz en azindan bir cok ihtiyacina kavustu..ama isteyen adres acik yine...

yeni topik acmamanin nedeni de nf deki arkadaslarimi yeniden boyle bir dusunce kiskacina sokmamak.. isteyip de yapamamanin ruh halinin ne oldugunu az cok herkes bilir.. ama desteklerinin buyuklugunu unutmam imkansiz.. buraya tasimadigim..duygu somurusu anlamina gelmesine istemedigim o kadar fotograf ve hikaye var ki!!

ve sana gelince...hangi okula hangi zamanda nasil ve ne kadar yardim yapacagin konusunda da bana hava hos

kendini zorlamadan yormadan elinden ne gelirse o

sevgilerimle..
budur istenen zaten..ve elbette zamani gelince..

yeter ki sevgi ile olsun her sey...

Tarih: 15 Ocak 2010, 00:58 - İp: 85.***.**1.137
nehirden
nehirden (üye)
İstanbul / Amatör

sevgili arkadaslar

sevgili remi nin de soyledigi gibi Asagihilvan okuluna destege yetisemeyen...kosullari ve zamani henuz uygun olan ve destek olmak isteyen arkadaslarimiz asagida ayrintilarini yazdigim bilgi notundaki adrese yardimda bulunabilirler..

Asagihilvan okulunun tum gereksinimlerin buyuk bir bolumu nf dostlari tarfindan karsilanmistir,,, yeniden yeniden tesekkurlerimizle

MUS VE CEVRESINDEKI OKULLAR ICIN....

sevgili arkadaslar Bağış kampanyalarımızın ikinci ayağında Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı okullarımıza odaklanmayı uygun gördük. Muş İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut KARAKIŞ ve Karayolları 113. Şube Şefliği personeli Selim AKSOY sizlerin göndereceğiniz yardım paketleriyle bizzat ilgilenerek ihtiyacı olan okullara ulaştıracaktır.

TEMEL İHTİYAÇ LİSTESİ
*Kitap, Sözlük, Ansiklopedi
*Kırtasiye Malzemeleri (Kalem, Silgi, Boya, Defter vs.)
*Oyuncak ve Resim araç-gereçleri (Anasınıfı öğrencileri için)
*Kıyafet ve Ayakkabı

GÖNDERİ YAPILACAK ADRES:

Selim AKSOY (0 532 511 44 97)
Karayolları 113. Şube Şefliği
MUŞ-MERKEZ

hic bir seyi carsidan gidip almaniz gerekmiyor...cekmecelerinizi ve dolaplarinizi bir karistirin bakin neler cikiyor ) konu komsuya sormali hatta ,,ogrencilere sormali
buyumus cocuklara sormali...illa ki herkesin bir kirli cikini vardir

ellerine verecegimiz her kitap...her oyuncak ve her renkli kalem hayata nasil ve ne icin tutunmalarini ogretecektir onlara..

renkleri ve hayati kesfetmelerine yardim edelim ki yollari aydinlik, dogru ve guzel olsun..

sevgilerimle....bir kez daha ve hep

Tarih: 15 Ocak 2010, 18:34 - İp: 85.***.**1.251