mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Posta Güvercinleri

Akepe iktidarının 9 yıllık iktidarı boyunca bop eşbaşkanlığından tutun aldatma ve kandırmaya varana dek bir çok meziyete sahip olduğunu öğrenmiştik.

Ancak ortadoğuda yaşanan son gelişmeler ve internete düşen mit pukaka arasında geçen ses kaydından AKEPE hükümetinin POSTA GÜVERCİNLİĞİ gibi herkesi yapamayacağı bir yeteneğe daha sahip olduğunu öğreniyoruz.

Posta güvercinliği meziyetinin gereği olarak evvela Dışişleri bakanı Ahmet Davutoğlu yapmış olduğu Suriye ziyaretinde Esad yönetimine abd nin mesajlarını iletmişti. Son olarakta mit müsteşarının bizzat başvekilin bilgisi dahilinde imralı ile terör örgütü arasında mektup taşıdığını öğreniyoruz. Hemde imralıdaki ite yalvarıp saatlerce kapısında yazacağı cevabı beklemek pahasına.

#mechul75' tarafından 17.09.2011 12:15:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Eylül 2011, 11:59 - İp: 86.***.**2.217
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

kaldımı hala bu devirde güvercin yaw

Tarih: 17 Eylül 2011, 15:50 - İp: 88.***.**5.178
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Varmış demekki!!!
Bu arada farkındamısınız bilmiyorum akepeli emmiler ortada görünmüyorlar.
Emmiler ses kaydını tam olarak dinleyeniniz oldumu "aman mhp duymasın” diyorlar. Mhp korkusu içlerine işlemiş bunların

Tarih: 17 Eylül 2011, 16:34 - İp: 178.***.**9.69
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

mit olayları doğru olabilir.kgb,cıa gibi örgütler herzaman en pis işleri yaparlar.bunun eğitimi çok ağırdır.birisini kendine aşık edersin onu sende seversin fakat yeri geldimi en sevdiğini vurursun.

herkes mitçi olamaz.bunu idrak etmek normal kişilerin işi değildir.çünkü birkaç mitçi biliyorum.oyun içinde oyunları vardır.bizi aşar bu konular.

Tarih: 17 Eylül 2011, 19:32 - İp: 78.***.**3.213
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

kgb, mosad, cıa her zaman şartları belirleyip süreci yönlendiren taraf olmuştur. Oysa bizim "Milli” olmaktan uzaklaştırılan istihbaratımız ses kaydındanda anlaşılacağı üzere acziyet içerisinde olduğu görülüyor.

Lightningman hadi bir an için bunu yutalım. Bugün akepe hükümeti ve yandaşları bir çok kamu görevlisini pukakayla görüşmüş diyerek eleştirmekten geri durmuyor. İddia etmiş olduğunuz teori neden o vakit aklınıza gelmez. Söylediğiniz gibi bunlar idrak meselesidir

Tarih: 17 Eylül 2011, 20:16 - İp: 78.***.**8.133
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

siz iktidarda kimin güvercini idiniz. israyil teslim etmemiş mi idi size apoyu. asamadınız bile söz verdiğinizden.

Tarih: 17 Eylül 2011, 23:25 - İp: 88.***.**0.242
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Haccı sen burnunun ucunu göremiycek kadar körsün. Meclis tutanaklarının tamamı ortada idamın kakmasına kimlerin onay verdiği ortada sen idrak edemiyorsan millet ne yapsın.

Haccı Türkiyede irili ufaklı bir çok siyasi parti var. Ancak senin zihniyetindekiler dışında hiç kimse imralıdaki itin idamı konusunda mhp ye laf edememekte. Ya siz çok zekisiniz yada onlar çok aptal. Haccı hiç bir şey yapamıyorsan internete düşen ses kaydında kullanılan "aman mhp duymasın” sözlerinin içerdiği anlamı idrak etmeye çalış. Sen ve savunduğun zihniyetin oynadığı kahpe oyunların önündeki en büyük engel mhp dir. Vatana yapılan ihanetlerin oynanan kahpe oyunların hesabını soracak tek kurumun mhp olduğunu çok iyi biliyorsunuz bu yüzden mhp nin etkisiz hale getirilmesi gerek. İşte budur savunduğun zihniyetin memleket meselelerini geri plana atıp bütün imkanlarıyla mhp ye saldırmasının nedeni. Haccı şunu unutmaki yel kayadan ancak toz götürür.

Haccı algılama yeteneğinin eksikliğinden yukarda yazdıklarımı anlamayacağını düşünüyorum. Bu yüzden her fırsatta kalkıp imralı üzerinden şovmenlik yapan senin savunduğun tayfanın imralıdaki iti asmak adına attığı bir adımı söylemeni istiyorum. Hazır savunduğun zihniyet anayasayı sil baştan yapacak güçte, o zihniyetin bir üyesi idam cezasının uygulanması yönünde neden TBMM ye teklifte bulunmazlar. Söz senin cevabını bekliyorum!!!

#mechul75' tarafından 18.09.2011 00:33:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Eylül 2011, 00:21 - İp: 78.***.**8.133
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

mechul işte..
NEFENİN rüzgara kapılmış yelkenleri ile deli divane dolanan tek bozkurtu...
Devam et ..
Bi gün devlet nasıl yönetilir öğreneceksiniz..

Tarih: 18 Eylül 2011, 01:57 - İp: 78.***.**0.116
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Savunduğun taifenin devlet yönettiğinimi sanıyorsun.

Tarih: 18 Eylül 2011, 02:11 - İp: 78.***.**8.133
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

mhp hakkında samimi düşüncelerim

mhp manisa belediyesi çalışmalarını gönülden kutluyorum. beğeniyorum. tüm haklarım helal olsun.

lakin mhp başkanı bahçeli genel anlamda çok pasif. yapıyor ediyorsa bile biz görmüyoruz. yenilikçi ve sesi daha çok çıkan birine ihtiyacı var mhpnin. bakın kılıçtaroğluna. adam hiçbişeyden anlamasa bile biz onun anlamadığını anlayabiliyoruz. yani sesi taa manisaya kadar gelebiliyor. ama bahçelinin sesi hiç duyulmuyor. sanki koskoca memlekete sırtını dönmüş gibi..

yani vizyon yok gibi görünüyor ortada. medya mı satın alacaksınız okul mu yaptıracaksınız ne halt edersen etsin mhp. yeterki düşüncelerinşi söylesin bide duyalım. ben hiçbir olay hakkında hiçbir şey duymuyorum bahçeliden. belki adam iyidir bunu bilmiyorum ama ses yok abi mhpde..

çok güçlü sese ihtiyacınız var mhp olarak. bu konuda çok eksiksiniz. tıkı pentaxın sesinin az çıkması gibi..

Tarih: 18 Eylül 2011, 02:17 - İp: 88.***.**1.133
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 18 Eylül 2011, 02:53 - İp: 88.***.**0.242