pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Polise Vurma Yetkesi Verilsin.

adamın canı s ıkılıyor çocuğunun boğazına bıçağı dayıyor milleti tehdit ediyor, canı sıkılıyor herkesin gözü önünde karısını polislerin gözü önünde bıçaklıyor. NE oluyor bu olaylarda. ya kadın ya bir polis ölüyor. YEter yav. Polis vursun bunları. vurma yetkisi verilsin. hemde yaralama falan içinde değil. direk öldürülsün. gevurlar napıyorlar hemen öldürüyorlar. dünyadan bir psikopat gitmiş olur en fazla. yetti ya. bugün bir polis daha öldü benzer olayda.

Tarih: 17 Haziran 2011, 20:28 - İp: 88.***.**1.145
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Önüne gelen polisi taşlasın, kafasını gözünü yarsın, linç etsin birileri de zevkle izlesin..
Nasıl olsa orda dayak yiyen devlet..
Devlete ne yapılsa hangi zarar verilse kardır mantığında olan grupları çok iyi biliyoruz..

Tarih: 19 Haziran 2011, 21:31 - İp: 78.***.**4.62
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

eskiden hatırlıyorumda polisin ceketinin 1 düğmesini koparmak 6 aydan başlıyordu.ak parti iktidar olmadan önce .benim 1 arkadaşım yıllar önce sarhoşken araba kullanmıştı.polisle dalaşınca polise yumrukla vurdu.polis davacı oldu.3 sene ehliyetine el koydular.
,
bide hapis yattımıştı bu anlattıklarım taaaa ak parti iktidar olmadan önceydi.şimdi polisler şamar oğluna döndü.

Tarih: 19 Haziran 2011, 22:22 - İp: 78.***.**2.85
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

mason olmak suç değildir neekim. Rahmetli Atatürkte mason ritüyellleri gereği gömüşmüş zati.

Tarih: 19 Haziran 2011, 23:53 - İp: 88.***.**4.215
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi el insaf bre müslüman

Atatürk masonluğu yasaklayıp kapılarına kilit vurmadımı

Tarih: 20 Haziran 2011, 12:26 - İp: 88.***.**5.163
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Önce kilit vurdu sonra selbes bıraktı. Lakin ben Rahmetli Atatürk mason demedim. Mason şeylerine gömülmüş dedim. Keza birçok kiyşi müslüman değil emmi müslüman şeylerine göre gömülüyo. Annadınmı efendim.

Tarih: 20 Haziran 2011, 13:58 - İp: 88.***.**2.29
okyanus.
okyanus. (üye)

Evet emmi anladım ne anladıysam artık

pek çok kişi müslüman deyil lakin müslüman sanılanlar arasında pek çok tarikat şeyhi de var deyil mi emmi
bunların pek çoğusuda sabetayisttir
lakin arap lawrence gibi bir sürü tarikatlar tekkeler kurup milyonlarca müslümanı şeyh diye peşinden koşturtmuştur

bir yahudi olan üzeyir garih neden her hafta mutlaka eyüp mezarlığında yatan müslüman şeyh küçük hüseyin efendi nin mezarını ziyaret eder idi ? hiç düşündün mü emmi.
nitekim o mezarın başında da öldürüldü malesef

Tarih: 20 Haziran 2011, 21:21 - İp: 85.***.**6.235
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

evet müslüman olmuş olamaz. kesin hainmiştir o şeyh.

Tarih: 20 Haziran 2011, 21:24 - İp: 88.***.**4.215
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi efendi 1 le efendi 2 yi okusana
beyaz türklerin büyük sırrı ile beyaz müslümanların büyük sırrı nı
islamdaki ve tarikattaki yahudi etkisini görmek gerek
islami musiki denilerek kakalanan tasavvuf musikisinin kökenini dahi iyi bilmek gerek

Tarih: 20 Haziran 2011, 21:36 - İp: 85.***.**6.235
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

evet emmi keza ben camilerde siyon yıldızını görmekteyim. şimdi olsa bizim radikaller yıkar camiyi kökünden.

Tarih: 20 Haziran 2011, 21:39 - İp: 88.***.**4.215
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi bu yahudiler kadar gizliden ve açıktan dünya ortamına nüfuz etmiş bir millet yoktur
birde biz Türkler varız lakin biz delikanlı ortam yaratmışız kendimize kılıçla dalmıışız muhappete
lakin tarihte hiç yahudi meydan savaşı yok iken bu adamlardaki tesir kabiliyetini anlamış deyilim

Tarih: 20 Haziran 2011, 22:16 - İp: 85.***.**6.235