kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

Online Alışverişte Dikkat !

konular arasında kaynamasın diye ayrı başlık açtım arkadaşlar. uygun görüldüğü şekilde sürgün edilebilir

bazı online alışveriş sitelerinde (güvenli ticaret opsiyonunu kullanmayan), çok uygun fiyata makina satışa koyan biri varmış.
sürekli sistemden atılmasına rağmen, farklı isimlerde yeniden açıyormuş.
elden teslim veya üründen sonra ödeme dışındaki alışverişlerden mümkün mertebe uzak durunuz.
ben de şimdi FK sitesinde öğrendim. paylaşmak istedim.

Tarih: 29 Haziran 2009, 00:55 - İp: 88.***.**5.222
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

topiğime n'olduuuu ??
bölmeyeyim dedim de hayat_can toparladı neyse ki...

ben 1400 TL nasıl demiştim de, o da kaynadı arada ? küçüküm diye ezliliyor muyum ne?

Tarih: 29 Haziran 2009, 01:58 - İp: 88.***.**5.222
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

ben 1400 TL nasıl demiştim
dslr işinde ipin ucu bulunmuyor. Zira kalitenin tadına birkez baktıktan sonra hep iyisine gönül koyuyosunuz.

Biraz daha biraz daha kaliteli lens derken kendinizi bayağı bir para harcamış olarak bulabiliyorsunuz. Şimdi bu söylediğim bişey ifade etmeyebilir. İlerleyen zamanlarda gerçekten fotoğraf ile ilgileniyorsanız bu husus karşınıza çıkacaktır. Bu şimdiki söylediğim konu ile bizim konunun ne alakası var derseniz onuda söyleyeyimde akıl karışmasın..
1400e giriş yapılır. Ama nerde durulur?
orasını bende tam bulamadım.

kestirme cevap: Hatıra ve hobi için 1400tl süper para.

Tarih: 29 Haziran 2009, 02:10 - İp: 81.***.**5.19
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

kendim için değil ki ... @okyanus "uygun D200 görürsen haber ver" dedi de, ben de ona sordum, "var bir tane" diye
ben A200- 300'ün hakkını nasıl veririm onu bilmiyorum, deli miyim ?
not : "deli topiği" nden kazandığım bir hunim var

Tarih: 29 Haziran 2009, 02:14 - İp: 88.***.**5.222
alman
alman (üye)
İstanbul / Meraklı

Bana göre mağazadan alınan herhangi bir eşyayı netten alınan eşyadan daha keyifli geliyo... Varmı katılan !? Heleki foto makinası ya da objektif işin içindeyse ödenecek fiyatı göz önünde bulundurusak... üüü üüü !!

Tarih: 5 Temmuz 2009, 01:28 - İp: 88.***.**7.92