yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

Nü Katagorisinde Çalıntı Foto

ABİŞ ADAM İLK DAKİKADAN SİTEYE ÇALINTI FOTOYLA GİRMİŞ HELAL WALLA KARIŞIKLIK OLDUYSA BUYURSUN FORUMA MADEM

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=180106

#yetisbey' tarafından 06.08.2007 17:32:47 tarihinde düzenlendi.

#yetisbey' tarafından 06.08.2007 17:33:14 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ağustos 2007, 13:48 - İp: 88.***.**0.112
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

o bir iki foto çekecek diye makinenden olursun
kızı tavlama tekniği olarak fotoğrafçılığı kullanmış
seni kötü emellerine alet edecekti desene az daha

Tarih: 8 Ağustos 2007, 11:45 - İp: 81.***.**7.150
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

sorma ya beni değil makinemi kirletecekti.benim makinem şerefli namuslu eline kız eli dahi değmemiş bir makinedir.kız oğlan kızdır.

Tarih: 8 Ağustos 2007, 14:10 - İp: 88.***.**0.144
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kalkmıs fotograf..

Tarih: 8 Ağustos 2007, 14:13 - İp: 85.***.**9.17
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

protesto ediyorum..
nie kalkıyo.. biz insan değilmiyiz... çalıntı olduğu anlaşılınca içeriği silinmeyen nü kategorisi istiyoruz.. burdan yetkıllara sesleniyorum.. silmeyin kardeşim.. alla alla

Tarih: 8 Ağustos 2007, 19:01 - İp: 88.***.**3.124
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

derdin ne rokomet çok iyi örnek oluyosun

Tarih: 8 Ağustos 2007, 19:41 - İp: 88.***.**2.91
tararseven
tararseven (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

cyaxar

yuh demişsin bana :D aheuaheua yuhluk bişeyim yok ben yoldan toplamıyorum insanları gelin bana modellik yapın diye, saolsun arkadaşlarım bana yardımcı oluyolar... benim burda bilindiğinden daha karmaşık ve hırslı bir hikayem var fotoğrafçılık konusunda... çeşitli yerlere bu hikayemi "fix" bir şekilde profil açıklaması yapmış bulunmaktayım.

Kısaca açıklamam gerekirse, Türkiye'de ve dünyada bilinen bir Türk üstadı için modellik yaptım bir kereye mahsus. Arkadaşım sayesinde tanışmıştım. Ve kendilerinden rica ettim bana teknik bilgilerini bir parça olsun aktarması, bana da birşeyler öğretmesi için. Fk gibi sitelerde insanlarla "ben bana soru soranları geri çevirmem, öğrencim de olsa alakasız biri de olsa yardımcı olurum merak ettikleri konusunda" diye kavga ededursun, benim o küçücük ricama benimle alay ederek reddetti. Bunun üzerine işte bende son bir haftadır bu hırs başladı. MT'a çok mu ihtiyacım var istediğim yolda yükselmek için? Hayır. Onun babası ve dedesinin sağladığı imkanları var; beğeni topluyor, benim ise ne stüdyom ne düzgün ekipmanım var sadece kendime inancım var...

Uzun lafın kısası etrafımda bana modellik yapan arkadaşlarımda bu hikayenin yakından şahidi olanlar ve hiç "mı acaba" deme ihtiyacı duymadan bana yardımcı olan insanlar Hani onlarda profesyonel değiller, halktan kişiler

Tarih: 9 Ağustos 2007, 05:40 - İp: 85.***.**4.149
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

ben de modellik yapacak birkaç arkadaş var ama maalesef makinem yok doğa fotoları çekmek daha çok hoşuma gidiyor nü benim tarzım değil

Tarih: 9 Ağustos 2007, 12:02 - İp: 81.***.**7.150
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

teşekkür ederim yetişbey
derdimi sormuşsun bilmiyorum ne kadar samimisin ama bu ara biraz nakit sıkıntım var..
bide sol ön rot başı bozuk, tamirciye gitmeye fırsat bulamıyorum..
bi yardım ediversen

Tarih: 9 Ağustos 2007, 17:52 - İp: 88.***.**3.124