lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Kendi Çöplüğümde Ötecem

Kısa bir süre önce artık kendi çöplüğüm de ötmemin zamanı geldiğini düşünür oldum..Sağda solda gezinmek, gittiğin evin kurallaarına uymak, hatta her evin kendine has kuralları olması, burda hoş bir davranışın oralarda çarpık anlaşılması gibi uyum sorunu yaşamaktan iyice sıkıldım..Bu vesile ile artık kendi çöplüğümü kurmak ve kendi çöplüğümde ötmek istiyorum..

Bu konuda sizlerden yardım istiyorum..-Yoksa niye konu açabilirim ki? -

İçerik olarak fotoğraf ağırlıklı olacak ancak Fikret abi korkama netfotoyla aynı pararlelde değil..

Bu vesile ile asp tabanlı yapmak istiyorum..Elimde dreamvaver var ancak kullanmasını tam olarak bilmiyorum..Bu programı kullanmasını bilenler yada en azında asp programlama dilini bilenler lütfen bana yardım edebilir mi..

Hatta insaniyet namına en azından çöplüğümün girişini anasayfasını yapabilecek birileri var mıdır?..msn adresim de portfolyömde avr ama aha gene yazıyorum.. Lütfen bana yardım eder misin

Tarih: 9 Aralık 2007, 12:26 - İp: 88.***.**0.39
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

sefer öğretmenim desek kızmasın değil mi

Tarih: 10 Aralık 2007, 00:13 - İp: 78.***.**8.32
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yok abi ona kızmam..Ama halen dha bu çöplüğe bir isim bulamadık ya..

Tarih: 10 Aralık 2007, 12:55 - İp: 212.***.**2.140
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Sefer Ustanın Yeri güzel olur bence (lokanta ismi gibi oldu ya neyse)

Tarih: 10 Aralık 2007, 13:23 - İp: 81.***.**2.253
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

www.lazutunyeri.come veya www.köşemfotoğrafhanesi.com o da olmazsa www.sevdiysemsuçmu.com

Tarih: 10 Aralık 2007, 15:50 - İp: 88.***.**2.101
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

aynı şeyleri bende düşündüm ve geçen sene bu zamanlar site yapmaya karar vermiştim
dreamvaver kitabı aldım
çok kaliteli olmasada kitaba baka baka kendi sitemi yaptım
www.yeterince.net
kendimi geliştirsem dahada güzel olur ama nihaytetinde fotoğraf ağırlıklı bir site fazla detaya girmiyorum

Tarih: 10 Aralık 2007, 15:53 - İp: 62.***.**4.162
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

bu iş tutmaz lazut hocam. Bir fantazi olarak kalır.

Tarih: 10 Aralık 2007, 15:54 - İp: 212.***.**9.195
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Fikret beye yazarsan, belki bir kardeş siteye onunda katkısı olabilir.. açıkçası bende kendimi tanıttığım sayfalar istiyorum.. fakat malum.. işimde bir yer değişimi yaşadım.. ve eski işimdeki fotoğrafları kullanmam doğru olmaz.. daha çok fotoğraf sahibi olmalıyım, daha sonra site düşünebilirim.. .

Tarih: 10 Aralık 2007, 18:16 - İp: 81.***.**4.214
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

hocam adı ustunde copluk pisliği cok olur.
bence hazır basında uc tutam sacın varken onlarıda kaybetmemek adına bu sevdadan vazgec.

Tarih: 10 Aralık 2007, 20:11 - İp: 88.***.**2.143
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

bir tutam görünüyor buradan çağdaş
ben mi az görüyorum yoksa

Tarih: 10 Aralık 2007, 21:51 - İp: 78.***.**8.32
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

hocam;gönlünün zenginliğini,rabbim,o güzel gölünü güzel düşündüren beynini örten kaç dane saç varsa,atom-molekül-zerre her ne ise 101 katını versin...anlatabilemediysemde anlarsın...İSİM:horozluk...

Tarih: 10 Aralık 2007, 22:02 - İp: 88.***.**7.241