lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Kendi Çöplüğümde Ötecem

Kısa bir süre önce artık kendi çöplüğüm de ötmemin zamanı geldiğini düşünür oldum..Sağda solda gezinmek, gittiğin evin kurallaarına uymak, hatta her evin kendine has kuralları olması, burda hoş bir davranışın oralarda çarpık anlaşılması gibi uyum sorunu yaşamaktan iyice sıkıldım..Bu vesile ile artık kendi çöplüğümü kurmak ve kendi çöplüğümde ötmek istiyorum..

Bu konuda sizlerden yardım istiyorum..-Yoksa niye konu açabilirim ki? -

İçerik olarak fotoğraf ağırlıklı olacak ancak Fikret abi korkama netfotoyla aynı pararlelde değil..

Bu vesile ile asp tabanlı yapmak istiyorum..Elimde dreamvaver var ancak kullanmasını tam olarak bilmiyorum..Bu programı kullanmasını bilenler yada en azında asp programlama dilini bilenler lütfen bana yardım edebilir mi..

Hatta insaniyet namına en azından çöplüğümün girişini anasayfasını yapabilecek birileri var mıdır?..msn adresim de portfolyömde avr ama aha gene yazıyorum.. Lütfen bana yardım eder misin

Tarih: 9 Aralık 2007, 12:26 - İp: 88.***.**0.39
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ne o hocam atık çöp toplama işine falanmı giriyon. İyi para kazanırsın.Denizlide bir polis bu sebeple zengin olmuş.
Hayırlı olsun.

Tarih: 9 Aralık 2007, 12:37 - İp: 88.***.**2.18
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Geri dönüşüm işi iyi iş.

Tarih: 9 Aralık 2007, 15:26 - İp: 88.***.**2.101
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Türkiye'de oturmamış bir sistem bir sektörün atığı diğer sektörün hammaddesi atana kadar bana verim çöplerinizi ben diğer enayilere satayım diyorlar anlayacağınız bedava baldan da öte birşey durum. dünyada büyük bir sektör girmek lazım o işe. girmek isteyen olursa teknik destek sağlarım iş tamamen duygu$al

#last hope' tarafından 09.12.2007 15:29:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Aralık 2007, 15:28 - İp: 78.***.**8.32
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Lazut hoca zengin olursan bana bir tane makro lens alırmısın.
Lütfeeennnnn

Tarih: 9 Aralık 2007, 16:31 - İp: 88.***.**0.176
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Hee örtmenlikten sıkıldım gari...Artık çöp toplucam çöplerimi kendi tesisimde ürüne dönüstürecem..Ama bu fabrikayı nassı kuaracam bilmiom..

Okyanus ben de öyle düşünüyom ama senin bu konularda bilgin vardır..Şu benim çöplüğün giriş sayfasını sen yapsana he?

laz hope saat onikiyi geçtiği için söylediklerinden bir şey anlamadım..Yarın ki saat onikiye kadar tekrar okuyacam bakalım anlayabilirsem ondan sonra sana cevap verecem..

Tarih: 9 Aralık 2007, 16:37 - İp: 88.***.**0.39
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

yok abi zengin olursam sana leica alacam şu 17 000 yuroluklardan ama sen şu çöplüğn giriişi için bir yardım edersen

Tarih: 9 Aralık 2007, 16:39 - İp: 88.***.**0.39
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

önce cola gibi içeceklerin olduğu alüminyum kutularla başlamalı.. hurdacılar onlara iyi para veriyo..

girişimci arkadaşlara, öncelikli tavsiyemdir.. tecrübe konuşuyo..

Tarih: 9 Aralık 2007, 16:44 - İp: 85.***.**9.27
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hocam böyün kendi evimin girişine beton attım. Senin tesisin girişine hazır beton tavsiye ederim. 25 cv yeter. Fazlası gereksiz. 30 da olur ama ne gerek var canım. Tesis girişi nasılsa.

Tarih: 9 Aralık 2007, 16:46 - İp: 88.***.**0.176
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

bu uyarını dikkate alacam ancak bir 17000 yuroluk leica için yeterli değil..Madem kendi evinin önüne attın e hadi gel bizimkine de atalım

Tarih: 9 Aralık 2007, 17:00 - İp: 88.***.**0.39
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Sefer hocam anladığım kadarı ile siz kendinize ait bir site kurmak istiyorsunuz ve nasıl başaracağınızı bilemiyorsunuz.

Bu işi bilenlerin msn'de bile olsa size bunu anlatması biraz zaman alır.Bence siz önce www.blogcu.com sitesinden ücretsiz bir blog edinin.Orada hazır şablon üzerinden çalışmayı öğrenip daha sonra kendi sitenizi kurun derim.çünkü blog hazırlamak insana çok şey öğretiyor.Ben bu yolla o kadar çok şey öğrendim ki zaman ayırabileceğimi bilsem ben de kendime ait bir site kurmak istiyorum ama zamanım yok.

İsterseniz hali hazırda "FOTOKOLİK" adında benim hiç kullanmadığım bir blog var onu size bu iş için devredebilirim.Şifresini değiştirip kendinizi devam edebilirsiniz ya da yeni bir blog edinebilirsiniz.

Tarih: 9 Aralık 2007, 21:00 - İp: 85.***.**3.110