flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Kanal3

çok yakında uydudan yayın hayatına başlayacak kanal3 için de program yapmayı planlıyoruz.

fotoğrafcılık üzerine yapılacak bu programın içinde sizlerin istekleri ve fikirleri doğrultusunda şekllendirmek istiyoruz.

fikirlerinizi bekliyorum.

şimdiden teşkkür ederim.

Tarih: 10 Ocak 2009, 14:24 - İp: 78.***.**2.103
flassv
flassv (editör)

platfotmlarla henüz görüşmedik ama girmememiz içinbir neden yok.

yayına cıkınca sizleri bilgilendiririm. sevgili dostlar.

Tarih: 11 Ocak 2009, 20:46 - İp: 78.***.**3.180
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

yayinin avrupadanda seyredilebilir olmasini arzu ediyoruz

Tarih: 12 Ocak 2009, 02:20 - İp: 90.***.**1.195
flassv
flassv (editör)

türksat 3a kapadığı bütün alanlardan izlenecek .

Tarih: 12 Ocak 2009, 09:53 - İp: 78.***.**2.103
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Bence DSLR makinaların inceleme ve tanıtımlarını yapan bir program ya da mesela film banyosunun hobi olarak nasıl yapılabileceğini anlatan programlar çok hoş olur. Ancak bu tip bir programın yayınlanacak olması çok sevindirici. Müdavimi olacağım kesin

Tarih: 12 Ocak 2009, 11:58 - İp: 78.***.**5.148
odyssey03
odyssey03 (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

zeki müren'de bizi görecek mi ?

neyse hayırlı olsun diyelim tekrarda.ben ziyarete gittim arkadaşımızı oldukca güzel şeyler çıkacağa benziyor.herkes için hayırlı olur inşallah.

öncelikle bu programın izlenebilirliliğini artırmak için biraz çaba gösterilmesi lazım diye düşünüyorum. izlenme payı ne kadar artarsa o kadar reklam demek buda programın o kadar uzun sürede yayında kalması demek.yoksa çok teknik konulara deyinilirse izlenme payı azalacaktır.bence bir program da bölümler olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.öncelikle program ile ilgili site oluşturulması fikri insanların bu programa ilgisini artıracaktır.pazarlama gücü katacaktır.amatör fotoğrafcılar iççin bir bölüm ve insanların bu bölümde adım adım fotoğraf çekimini öğrenmesi ve denemelerini sitedeki bir galeri bölümüne eklemeleri oldukca hoş olacaktır. programın haftada bir yayınlanacağını düşünürsek haftanın fotoğrafını ve fotoğrafcısını konuk edip nasıl ve hangi teknikde çektiğini varsa hikayesini çok kısa olarak röportaj şeklinde anlattırabilirseniz eminim izlenme rekorları çıkacaktır diye düşünüyorum.çünkü herkes tv ye çıkabilmek için bile sırf bu konuyla ilgilene bilir.bu biraz popüler bir yaklaşım ama yaptığınız işin ticari olduğunuda unutmamak gerekir diye düşünüyorum.

biraz uzun oldu ama sanırım devamını seninle yüz yüze konuşsak daha iyi olur diye düşünüyorum.şimdilik kolay gelsin diyorum arkadaşım....

Tarih: 21 Şubat 2009, 10:59 - İp: 88.***.**4.139
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Test yayınıda yok hâla demi.! Parametleri de yazarsan bari..

Tarih: 25 Şubat 2009, 02:36 - İp: 85.***.**1.44
flassv
flassv (editör)

evet sevgili arkadaşlar 7 aylık yoğunbir çalışmanın ardından test yayınına başladık frekansımız 12685 fec 5/6 bitrate 30000 polarızasyon horizantal

Bu programı yapacak kendeine güvenen organizasonunu ve sponsorlarını bulacak proğramı paket olarak kendisi yapabilecek arakaşlar varsa görüşmemizmde fayda olacaktır.

#flassv' tarafından 19.03.2009 10:50:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Mart 2009, 10:46 - İp: 212.***.**2.78
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

12685 H 30000 TURKSAT

Anastasia kadınlı film oynuyor şu an..TEST yayında.

Tarih: 19 Mart 2009, 11:11 - İp: 85.***.**6.150
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Şimdide seçim sizin prog var, var da kanal donuk donuk ve bazen çalışmıyor şu an..
Kanal 3 yani...
Diğer aynı parametredeki kanallar sorunsuzdur..

Tarih: 19 Mart 2009, 18:22 - İp: 78.***.**0.195
ismilcan
ismilcan (üye)
Ankara / Haber Fotoğrafçısı

slm hocam kanal 3 ün telefon numarasını verebilirmisin

Tarih: 29 Nisan 2009, 15:23 - İp: 78.***.**1.102