flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Kanal3

çok yakında uydudan yayın hayatına başlayacak kanal3 için de program yapmayı planlıyoruz.

fotoğrafcılık üzerine yapılacak bu programın içinde sizlerin istekleri ve fikirleri doğrultusunda şekllendirmek istiyoruz.

fikirlerinizi bekliyorum.

şimdiden teşkkür ederim.

Tarih: 10 Ocak 2009, 14:24 - İp: 78.***.**2.103
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Flassv uzun zamandır görünmüyorsun, hoşgeldin

Projeniz hayırlı olsun herşeyden önce..

İlk önerim; belki herkesin akılna ilk gelebilecek bir konu: Haftanın portresi..
Bu programda bir fotoğrafçı, fotoğrafları, çalışma tarzı, fotoğraf çizgisi, ekipmanı vs vs herşeyiyle tanıtılabilir.
Veya konunun bakış açısı farklı olabilir.
Mesela her programda, bir branşın ustası tanıtılır. Sözgelimi kuş fotoğrafçıları..
Nasıl çalışırlar? Nerelere giderler? Nasıl çekerler? Ekipmanları ?

Veya doğa fotoğrafçıları.. Veya toplumsal çalışanlar..

Sırasıyla tarzlara göre usta fotoğrafçılar bölüm konusu olabilir.

#panctom' tarafından 10.01.2009 15:24:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ocak 2009, 15:23 - İp: 88.***.**5.161
potera
potera (üye)
İstanbul / Meraklı

Arada gençleride görmek isteriz. Bu arada makine seçimi, lens ve filtre seçimi, aksesuar kısacası bunlar tartışılabilir. Fotoğraf yarışmaları duyuruları yapılabilir. Dükkan tanıtımlarından ek gelir sağlana bilir. Yeni çıkan ürünler distiribitör ile temasa geçilerek tanıtılabilir. Daha neler neler yapılabilir. Dünyadan fotoğrafçılar adı altında yabancı duayenlerin çalışmaları sergilenebilir.

Tarih: 10 Ocak 2009, 15:49 - İp: 78.***.**1.15
flassv
flassv (editör)

hoş bulduk 4 aydır tv in yapılanması ekipman seçimi programlr vb konular hakkında çalışıyoruz. netfotoya bu nedenle fazla vakit ayıramadım.

Sevgili dostlarım sizleri çok özledim. Azkaldı işleri yoluna sokayım herzaman beraber olucaz.

Tarih: 10 Ocak 2009, 15:58 - İp: 78.***.**2.103
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

bizler her daim buradayız flassv
sen hele işlerini hallet..

eskilerin en az yarısı hala aktif.. bazı eskiler ise zaman zaman uğruyor.
gelirken yıldırımlarını, şimşeklerini getirmeyi unutma haa

TV nin çalışmaları bitsin hele, program önerileri kolay

Aha işte ilk tv programının konusu: Netfotoğraf

Tarih: 10 Ocak 2009, 16:15 - İp: 88.***.**5.161
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

bak hatta daha da geliştirelim:

Netfotoğraf.com için her hafta bir pasaj ayrılabilir. Bu kısımda, netfotoğrafın ustaları tanıtılır. (ilk önerim fatih demirhan)
netfotoğrafın sistemi hakkında bilgiler verilir. örnek fotoğraflar yayınlanır.

veee site saybisi sayın fbüker bey ile bir röportaj yapılabilir

Tarih: 10 Ocak 2009, 16:20 - İp: 88.***.**5.161
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Çok güzel haber. Uydudan demişsin. Ben pek uydudan anlamam. Yayına girdiği zaman haberimiz olursa ayrıca güzel olur.
Kadraj programını elimden geldiği kadar takip ederim. Oldukça zevkli programdır. Buna benzer olursa birde bu programa şık bi web sitesi yapılırsa çok yerinde olur. Bölümleri kaçıranlar nettende izleyebilsin. Ne diyeyim çok yeniliğe faklılığa gebe bir konu bu. Kafamdaki fosfor kırıntıları hareketlenmeye başladı bile. Ama bekleyip görmek istiyorum açıkçası.

Netin gücüne inanan birisi olarak tv yayınından ziyade web sitesine önem vermenizi istiyorum. Hazır daha başlangıç aşamasındayken bu site ve diğer fotoğrafçılık siteleriyle bloglarıyla ortak kampanyalar yürütebilirsiniz. Çok geniş kitleye çabucak ulaşmış olursunuz. Sadece kanal bir yere kadar götürür. Ama ne yalan söyleyeyim webde netfotoyu buldum kanalda da tv3'ü buldukmu kolleksiyon tamamdır benim için.

hadi hayırlısı bakalım inşallah istediğiniz gibi olur.

Tarih: 10 Ocak 2009, 16:29 - İp: 78.***.**1.36
flassv
flassv (editör)

inşallah sevgili arkadaşlar niyetimiz iyi ve güzeli yapmak websitesi meselesi net foto hepimize yeter bir bölüm açmamız tereli tv eksik olan ayak oyagıda kanal3 aracılığı ile tamamlayacağımızı ümit ediyorum.

#flassv' tarafından 10.01.2009 16:52:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ocak 2009, 16:52 - İp: 78.***.**2.103
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Forumlarda silinmesi gereken konuların neden bu kadar biriktiği belli

Abi hoşgeldin.:Aradasırada kulağını cınlattık haberin olsun.Ama güzel bir haberle gelmişsin doğrusu..Görsel dünyanın vazgeçilmezidir tv..

Sizin adınızıa çok sevindim..İnşallah her şey istediğiniz gibi olur..

Program konusuda mustafa hocam zaten yeteri kadar öneride bulundu..VBenim ilavem yok..Sadece sabırsızlıkla bir an önce yayına geçmenizi bekliyoruz..

Tekrar hayırlı olsun bi..

Tarih: 10 Ocak 2009, 17:34 - İp: 88.***.**9.61
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Konuyu görür görmez hemen flasv abimin dizinin dibine feyz almaya gittim. Çok iyi bir düşünce olmuş.

Tarih: 10 Ocak 2009, 21:52 - İp: 88.***.**3.108
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Digitürkten seyredebilecek miyiz??

Tarih: 11 Ocak 2009, 00:53 - İp: 78.***.**6.48