profiterol
profiterol (üye)
Bursa / Meraklı

Kadir Çöpdemir Ve Çapkınlık :)

Kadir Copdemir, bir internet sitesinde "Capkinlik" uzerine
sorulan soruya $oyle bir cevap veriyor...
sizlerle payla$mak istedim...
Kadin : Merhaba Kadir bey, ben Mehtap. Avukatim. Size sorum $u:
erkekler capkinliktan neden vazgecmiyor?
Kadir Copdemir : $imdi Mehtap Hanim, hadiseye $u acidan
bakalim, diyelim ki biz capkinliktan vazgectik, her birimiz
birer tane
kadina adapte olduk, ne olacak o vakit? Ne süslenmenize gerek
kalacak, ne $ik giyinmenize, ne hamarat olmaniza? Cünkü bizi
kendinize
baglamak için
bir cabaya gerek kalmayacak. Kozmetik sanayi cokecek, tekstil
ve moda sektoru
bitecek, otomobil sati$lari duracak, i$sizlik artacak, global
kriz cikacak.. Gördügünüz gibi hadisenin acilimlari global krize
kadar variyor.
Boyle de bilimsel cozumleme yapan bir insanim. Ama isterseniz
konuyu ba$ ba$a bir yemek yerken de konu$abiliriz. O zaman detay da
veririm hadise
hakkinda?

Tarih: 8 Temmuz 2006, 15:00 - İp: 85.***.**5.96
imageturk
imageturk (üye)
İzmir / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 9 Temmuz 2006, 00:33 - İp: 81.***.**9.0
gsoeclipse
gsoeclipse (üye)
İzmir / Meraklı

valla geçenlerde k çöpdemiri çeşmede çıtır , kendisinden küçücük uzun bir kızla gördüm, boşuna açıklama yapmıyor, sektörü o ayakta tutuyor galiba

Tarih: 9 Temmuz 2006, 17:32 - İp: 85.***.**8.223
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 22 Şubat 2011, 02:50 - İp: 88.***.**7.198
koroglu1414
koroglu1414 (üye)
Bolu / Amatör

Kumköy emmi;bi sakatlık çıkmaz dimi?

Tarih: 7 Mart 2011, 23:21 - İp: 85.***.**1.62
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

alet eski analok browninglere benzemekte.
lakin browninkin saçmalı fişek atanını görmemiş idim.

tarımsalbey çapkınlık yapmamakta keza.
kadir çerçöpten ayrıldığı nokta orası zati.

Tarih: 8 Mart 2011, 22:04 - İp: 85.***.**5.221
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

gücü kuvveti yerinde sağlıklı bir er kişi her kadına sulanırsa edepsiz olur.ahlaksız olur.ve hatta hatta sapık olur.er kişi demek aynı zamanda ahlak kaidelerine bağlı kişi demektir.kendisine kuyruk sallamayana bacım diyebilendir.iyi gözle bacı olarak bakabilendir.

fakat erkeğin tasarımında olan gücü kuvveti yerinde ise karşı tarafa bir ilgi illaki vardır.. er kişi bu ilgiyi eşinden giderir. evli değil ise dini yada toplumsal ahlak değerlerini dikkate alarak kendini kontrol altında tutar.yada zaaf gösterir.kendini tutamaz.hatta bazıları evli oldukları halde yapısal tasarımında bulunan bu duyguyu başka kuyruk sallayan hatunlardan giderir.buna çapkınlık denir.çapkınlığı bekarlarda yapabilir

benim anlamadığım nü olayında kardeşim sanat yapıyoruz olayıdır.çıplak bir hatuna sanat olayıyla bakan kişi elbette erkeksi hisleri ölmüş kişidir.galiba nü olayında çaktırmadan çapkınlık yapma olayı vardır.sanat yapıyoruz sen ne anlarsın sanattan.ulan karıya bakacağına ışığın poposunun hangi tarafına vurduğunu yorumlasana gibi.çaktırmadan çapkınlık var nü olayında.fakat bu nü olayı toplumda kabul görmez.sanat olarak yorumlayanlar sınırlıdır.bence bir sanat olayı vardır nü resimlerde.oda kadını erkeğin ilgisini çekecek şekilde tasarlayanın tasarlamış olmasıdır.kadına ilgi erkeğin genetinde vardır.erkek kadına lgi duymazsa üreme olmaz zaten.o yüzden kuşu kafeste besleyecek tarzda değil ama toplumun uygun gördüğü şekilde kadınların belli yerlerini kapatmasıdır.erkeklerin mini etekli yada transparan şekilde giyinmiş kadınlara ilgi duyacağı muhakkakdır. ilgi duymuyorsa tasarımında olan erkeksi hisleri yoktur

oysa er kişinin tasarımında karşı cinse ilgi kesin vardır.bu inkar edilemez.bu kadar abaza,çerkes varken.bunu inkar etmek cahilliğin ta kendisidir.

tabi bu anlattığım durumlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir.çıplaklık asla sanat olamaz.umumumun yani halkın kabul görmediği birşay ahlaksızlık olarak nitelenmiştir.evli kimselerin çapkınlık yapması ahlaksızlık olarak görülmüştür.bekarlara gelince alan razı veren razı bize ne derim.onların çapkınlığı onları bağlar.

Tarih: 8 Mart 2011, 23:26 - İp: 88.***.**4.252
okyanus.
okyanus. (üye)

light emmi umumun yani halkın kabul etmediği şey sanat olamaz demişsin keza.

lakin sormak isterim binaleyn. umumun yani halkın kabul etmediği şey bilim olabilir mi?

mesela halk pisagor teoremini kabul edip benimsemiyor ise o teoreme yanlış demek ve yasaklamak gerektir.

keza sanat gibi bilim de halk için olmak zarureti hasılasını bünyesinde ihtiva etmelidir.

Mamafih sanatta olduğu gibi bilimde de son söz halkın olmalıdır.

Tarih: 9 Mart 2011, 00:03 - İp: 85.***.**5.221
koroglu1414
koroglu1414 (üye)
Bolu / Amatör

Durun.....
Cidden gözlerimde problem var;sağlıklı okuyamadım
Aslında;böylesi bir konu olmasamıydı?
Çapkınlık..
İki cins arasına özel bir durum..
üçüncü şahısların asla bilgisi olmamalı diye düşünürüm şahsen
+ çok çok özel bir durumki.
diğer konuları kesinlikle su götürmez..

Tarih: 9 Mart 2011, 00:17 - İp: 85.***.**3.113
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

sevgili okyonus konu çapkınlıktan açılmışken çoğu kişinin göz çapkınlığı yaptığını yani nü resimlere baktığını söyledim.sen çıplaklık sanat olabilir diyorsun.sen çıplak bir kadını gördüğünde benim kalbim temiz diyorsun yani bende şehvet hisleri oluşmaz diyorsun...

eğer çıplaklık ayıp değilse herkes çıplak dolaşsın.otobüslere çıplak binelim.reklam ponalarına erotik nü resimleri konsun.konsun.birşey deyip kızarlarsa.ey halk siz cahilsiniz siz sanattan anlamazsınız.biz azıcık bir kişi anlarız.bize tabi olun deriz.

bu ülkede yeteri kadar abaza var.bunlarda erotik çıplak resimlere sanat gözüyle bakıyorlar zaten.ışığın bayanın poposunun hangi tarafına vurduğuna bakıyorlar.

erkek milleti kadını görsel açıdanda sömürecek.kadından yüz bulursa dahada ileri gidebilir.çünkü erkeğin tasarımında kadına karşı bir istek var.bu olmazsa üreme olmaz.bu duyguyu inkar cehaletin kendisidir.

bizde bir söz var.iki kişi anlaşırsa üçüncüye ...... düşer. özel şeyler iki kişi arasında kalmalı.

Tarih: 9 Mart 2011, 23:27 - İp: 88.***.**4.250
okyanus.
okyanus. (üye)

light emmi cevap verecek idim.
lakin az düşünüp arküman geliştirmem gerekiyor.
keza senin ettiğin laflar ayaküstü cevap verilecek mantalitede deyil.
yanlız emmi abaza mantalitene katılmaktayım.
kişioğlunda kafa göz yarma hissi uyandıran kişilerdir keza onlar.
onlarki suda balık toprakta karınca kadar çok idiler.

Tarih: 9 Mart 2011, 23:44 - İp: 212.***.**4.65