demoon
demoon (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Izle De Buna Agla...

O hic tatmadiginizi ya da tadamadiginizi dusundugunuz askin, meyve(lerine)sine aglayin.

TIKLAYIN

Tarih: 8 Kasım 2006, 22:32 - İp: 85.***.**9.72
sakajawea
sakajawea (üye)
Yurtdışı / Amatör

Evet cok uzucu bir durum, buda Amerika birlesik devletinden. Ya geri kalan devletlerde, Turkiyemizde, acaba gunde ne kadar can aliniyor.
Istemeyen boyle aldirtir, isteyipte olmayannin burnunda tuter, kalbi evlat acisi ile yanar
Neden bunlar, neden bir kac dakikalik zevk icin veya hayatimi engeller dusuncesi icin veya sucu olmadan hamile kalan icin. Belki ceninin o kadar kucuk olmasi, gozle gorulur tam insan parcasi olmamasi, kurttajdan sonra gosterilmemesi bu isi belki de kolaylastiriyor. Bilmiyorum..

Ben diger taraftan hergun anne ve babanin caresizligini gozlerinde goruyorum, hasta cocuklari ile gelen, kaybetme korkusu ile gece gunduz yasayan anne ve babalar. Doktorun biz cocugun icin bir sey yapamayiz, olecek dedigi ani.. o andaki hissettigi aci, sok... ve dunyada en tatli, en sevdigi yavrusunun son nefesini verdigi an...

Hicbir kadin masaya yatip o icinde buyuyen yavruyu kolaylikla isteyipte aldirir sanmiyorum. Burada o cinayetede payi olan erkekleri de unutmayalim.

Tarih: 9 Kasım 2006, 20:33 - İp: 84.***.**5.117
demoon
demoon (üye)

En cok dikkatimi ceken yazi, sizin oldu sakajawea. Erkek-kadin polemigi yapmaniza luzum yoktu. Boyle bir durum icine girmediniz umarim!

Tarih: 9 Kasım 2006, 23:37 - İp: 81.***.**4.99
sakajawea
sakajawea (üye)
Yurtdışı / Amatör

Hayir girmedim demoon, girmek te istemem. Sakat olacagini bilsemde o dunyada bana verilecek allahin en buyuk mucizelrinden biri olur.

Erkek kadin polemigi yapmama dogru luzum yok fakat cogu kadin baska bir secimi olmuyor.

Tarih: 10 Kasım 2006, 00:03 - İp: 84.***.**5.117
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Dayanılacak gibi değil..

Tarih: 10 Kasım 2006, 00:15 - İp: 85.***.**0.55
demoon
demoon (üye)

Ah su aptallik olmasa

Tarih: 10 Kasım 2006, 00:24 - İp: 81.***.**4.99
btlylmz
btlylmz (üye)
Bursa / Meraklı

Çok merak ettim ama ayvil sakın izleme dedi .
Çok mu kötü hakikaten???

Tarih: 10 Kasım 2006, 00:28 - İp: 88.***.**8.195
demoon
demoon (üye)

Seyredebilirsin

Tarih: 10 Kasım 2006, 00:30 - İp: 81.***.**4.99
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

insanlığımdan utandım. her ne sebeple olursa olsun böyle bir şeye sebep olanları ALLAH cehennem azabıyla cezalandırsın inşallah.

Tarih: 10 Kasım 2006, 01:14 - İp: 88.***.**5.240
q.melike
q.melike (üye)
Yurtdışı / Amatör

LÜTFEN linke tıklanmadan önce yorumlar okunsun.
berbat birşey bu.Allah akıl ,fikir ,insaf versin bu işi yapan ve yaptıranlara

Tarih: 10 Kasım 2006, 01:37 - İp: 85.***.**2.206
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

böle bişiyi onaydan başkası bu platforma taşıyamazdı eminim ki.çünkü bu konularda yani çocuk konusunda onay kadar sevgi dolu birisini daha görmedm.paylaşımı doru oldu.üzücü ama doru...

Tarih: 10 Kasım 2006, 13:24 - İp: 85.***.**8.101