vetmemo
vetmemo (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

Shinko S2145 Baglanti Sorunu

Shinko2145 i bir kac aydan beri kullaniyorum,
kurulum programini internetten indirdim ve kurdum,
lakin her hafta Laptop la printer arasinda baglanti kurana kadar neler cekiyorum arkadaslar..ac-kapa kaployu cek -tak,, nedir bu yaw sorunu bir türlü cözemedimm..

bir günde nazlanmadan daha dogrusu insani cileden cikartmadan calismaz mi bu alet...

#vetmemo' tarafından 26.10.2008 20:50:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Temmuz 2008, 17:44 - İp: 84.***.**4.182
foto onur
foto onur (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım ribonla birlikte yeni kartınıda taktınmı makinaya.

Tarih: 17 Temmuz 2008, 08:44 - İp: 88.***.**2.241
yolgiden71
yolgiden71 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

shınkolarda bu problem hep mi var arkadaşlar bende de 9045 var aleti bi yerden başka bi yere taşısan sorun işe giderken artık bildiğim bütün duaları okuyorum nedir nedendir çözmeye çalışıyorum sabırlıyım kesinlikle çözeceğim ve sizlerle paylaşacağım

Tarih: 18 Temmuz 2008, 23:53 - İp: 88.***.**5.72
berkayy09
berkayy09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

sayın yolgiden kardelşim ben sana sölemiştim mıtsıbıshi al diye sen bana dinlemedin aldınmı basına derde shinko larda bu hep var hadi size kolay gelsin dualarla olmaz bide namaza durr

Tarih: 4 Ağustos 2008, 12:40 - İp: 78.***.**2.54
shinko_tr
shinko_tr (üye)
İstanbul / Firma

İyi çalışmalar arkadaşlar.
Shinko Baskı cihazlarının Türkiye yetkili satıcısı Darfilm dir.
Her türlü sorun ve isteklerinize yardımcı olmaya çalışıyoruz.
www.darfilm.com web sitemizden bizlere ulaşabilir Sorunlarınızın çözümü ile ilgili yardım isteye bilirsiniz.
Çalıştığımız bütün dostlarımızla sürekli irtibat halindeyiz ve sorunları varsa bütün takım arkadaşlarımızla çözmeye çalışıyoruz. Farklı web sitelerindeki forumları takip etmekte zorlanıyoruz. Lütfen bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
1. s2145 son teknoloji ileri düzey baskı cihazıdır. Bu cihazımızda ID kart kullanılmamaktadır. Farklı marka ürünlerin denenmemesi için özel koruma kilitleri bulunmaktadır.
Aldığınız üründe hata ile karşılaşmışsanız aldığınız yer ile irtibata geçiniz.
2. s9045 ile ilgili sorunu anlayamadım lütfen cihazınızın seri numarası ile bizlere ulaşırsanız sizlere yardımcı olabiliriz.

Şahin Saçlı
darfilm
[email protected]

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:30 - İp: 78.***.**4.161
sweet_booy
sweet_booy (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

darfilmdeki arkadaşıma katılıyorum onların yolundan gidin ben senelerdir darfilm gibi bi şirketle çalışıyorum bu meslekte 25 seneyi geçkindir çalışıyorum bu türdeki yaptığım her iştede darfil var. FOTO METİN

Tarih: 27 Ağustos 2008, 22:21 - İp: 88.***.**9.214
vetmemo
vetmemo (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

artik sorun morun kalmadi,
-yeni bir yazilim yükledim
-renk ayarlarini yaptim cok nötral renkleri var simdi..
-kesinlikle ve kesinlikle printer pc yi acmadan evvel acik olmali ve bagli olmali pc ye..

renk ayari windowsa degilde printere göre olmali

Renk düzenleme:%
Satuation: -20
gamma : 0.80
Amount :70
Radius :1
Threshold :10

sonuclar cok iyi ...kolay gele

Tarih: 4 Kasım 2009, 12:27 - İp: 217.***.**6.198
  • 1