ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

İstiklal Marşı

http://www.youtube.com/watch?v=N9-vBjLStKM

#ocaklilar' tarafından 24.11.2006 13:16:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Kasım 2006, 13:06 - İp: 85.***.**5.234
ayvil
ayvil (üye)
Bursa / Meraklı

pes yahu pesss

daha önce büyük bir üzüntü ve şaşkınlıkla izlemiştim

yazık...

Tarih: 24 Kasım 2006, 14:17 - İp: 88.***.**3.165
deathklaat
deathklaat (üye)
İstanbul / Meraklı

http://www.youtube.com/watch?v=864sjslM1Fw&mode=related&search=

o zaman buna bakın derim

bizim vatandaşımız İstiklal Marşı' nı okuyamaz iken
bu adam tüm dünyaya ders veriyor.

Tarih: 24 Kasım 2006, 15:04 - İp: 85.***.**7.100
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

tek kelimeyle rezillik..defalarca izledigim her izledigimde utandıgım bir goruntu..bazılarına komık gelebilir ancak bana değil..ben bu zavallıların yerinde olsam bu goruntuler cıktıgında istifa eder epey bir sure insan içine cıkmazdım..cıkamazdım..ama bende utanma duygusu var...yazık cok yazık

Tarih: 24 Kasım 2006, 17:54 - İp: 88.***.**6.198
poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

onursuz ve haysiyetsiz insanlar

3 yaşındaki kızımızı hepiniz bilirsiniz. çokşkulu okuduğu istiklal marşımızı dinlesinlerde az vatan sevgisi, millet olma inancı dolsun yüreklerine, tabiiii varsa

Tarih: 24 Kasım 2006, 19:11 - İp: 85.***.**2.120
poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

ruhsular izleyinde ağlayın az vatan sevginiz varsa yazıklar olsun size yazıklar olsun

izleyin ve utanın

TIKLAYIN İZLEYİN

Tarih: 24 Kasım 2006, 19:18 - İp: 85.***.**2.120
stcolor
stcolor (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

bu şerefsizleri daha öncede seyretmiştim ve kelimenin tam manasıyla yıkılmıştım peki bunu kömik bulup comedy bölümüne yükleyene ne demeli ve acaba youtube ile irtibat kurulup yada oraya yükleyenle kaldırtmak mümkün olurmu bu rezaleti ocaklilar bey size hassasiyetiniz için teşekkür ederim ama bu rezaleti izletmesek nasıl olur

Tarih: 24 Kasım 2006, 20:07 - İp: 88.***.**7.242
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bu rezaleti izletelim..acizliklerini,zavallılıklarını herkes gorsun..bu adamlar bakan,belediye baskanı ve esrafı..kimler bizi yonetiyor gorsunleer..

poettime senin soylediğin kucuk kız için bu adi şerefsizler: 3 yasında cocuk ne dedigini bile bilmeden ezberinden okuyor..bununlamı övünüyorsunuz vs vs gibi şeyler yazmışlardı..bazıları uc yasında cocuk uzerinden şov yapıyorlar bile demişti..neden bilinmez ne eğitim sorunları gozlerine batar,ne saglık, ne ülkenin durumu rahatsız eder bunları,ne aşagılık bir orgutun oldurdugu zavallı yavrular analar babalar şehitler, ne avrupanın amerikanın bize tavrını gorurler ne yalanları,asağılamaları..uc yasında cocukla şov yaptıgımızı gorurler,cunku vatanını sevmek bu kızın yapabilecegi birşey degildir..cunku burada sık sık yapıldıgı gıbı ulkesini atasını bayragını gecmişini gelecegini savunmak faşistliktir onlara gore..isteyen atamıza isteyen bayragımıza,isteyen şehitlerimize istedigi gibi agzından iğrenc tukurukler sacarak hakaret edebilir,cunku onların dusunce ozgurlugu vardır.

uzattım, konudan saptım,affınıza sıgınarak..

NE MUTLU TURKUM DİYENE!

Tarih: 24 Kasım 2006, 20:46 - İp: 88.***.**6.198
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Rezillik dizboyu... Ya insanda utanma arlanma olur. Bu ne biçim şey böyle. Bunlar insan içine nasıl çıkacaklar.

Tarih: 25 Kasım 2006, 10:26 - İp: 81.***.**5.24
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

insan içine de çıkıyorlar, hatta insanlar bunları ''politikacı, şehrin önde geleni'' diye el üstünde tutuyor. önlerinde ceketlerini ilikleyip iki büklüm geziyorlar.
bu böyle....

aferin oğlum memet
sen bu yolda devam et..... diye bir şiiri vardı aziz nesin in. o aklıma geldi şimdi....

Tarih: 27 Kasım 2006, 08:50 - İp: 88.***.**0.13
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

onlara cevabı ben değil de İstiklal Marşımızın 10 kıtasını da ezbere bilen şu küçük kız versin..

bence bu kız kardeşimiz onlardannnn ççooooooooooooooooooookk değerli benim gözümde!!!!

tıklayın

#nedimy' tarafından 27.11.2006 11:53:17 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Kasım 2006, 11:36 - İp: 85.***.**4.226