ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

İstiklal Marşı

http://www.youtube.com/watch?v=N9-vBjLStKM

#ocaklilar' tarafından 24.11.2006 13:16:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Kasım 2006, 13:06 - İp: 85.***.**5.234
borabaysal
borabaysal (üye)
Ankara / Amatör

neymiş?
oy verirken daha bir dikkatli olacakmışız değil mi benim sevgili arkadaşlarım. söz konusu vatansa gerisi teferruattır demiş ATATÜRK. başka bir şey değildir.

Tarih: 27 Kasım 2006, 12:16 - İp: 88.***.**8.7
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

Daha once bunu untanarak izlemistim ama utanacak olan ben degilim.. Hatirlarmisiniz Trt 1 in kapanisinda ve acilisinda hep Istiklal Marsimiz okunurdu Anitkabir goruntuleri esliginde cocuklugumda Asker selami verip bitene kadar hazir olda soylerdim bircogumuzun cocuklugunun guzel anilariydi..
Bu insanlar buyuklerimiz onde gelenlerimiz diye tabir ediyoruz boylemi ornek oluyorlar kucuklerimize.. onlarin ilkokul cocuklarindan alacaklari daha cok dersleri var hayir boyle olmamali agizlarina yakismasini birakin bizim Istiklal Marsimizi bu insanlar haketmiyorlar siddetle kiniyorum. Ocaklilar Abimizede bu linki burya tasidigi icin tesekkurlerimi sunuyorum..

Tarih: 27 Kasım 2006, 12:19 - İp: 198.***.**2.195
mucahid-i
mucahid-i (üye)
Bursa / Amatör

Hadep,Dep,Shp ve Dtp gibi bölücülük yapan,ülkenin bütünlüğünü tahrip edip içten yıkmaya çalışan densizlerin partileri bunlar.Adamlar kendilerini T.C vatandaşı saymıyorlar.İlk okullarda bile ben çok kez şahit oldum 'Ne mutlu Türküm diyene' yerine 'Ne mutlu kürtüm diyene' diyor bu tohumlar.İlk okuldan başlatılmış zihniyet ileride İstikla marşını bilmemesi doğal.Bu gibi İstiklal ve Kuvayi Milliye ruhu olmayanları men edeceksin.Okuyupta bir milletin destanını dilinde şaklabanlığa çevirmesinler.

Tarih: 21 Ocak 2007, 22:18 - İp: 88.***.**8.7
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

mücahit -i güzel söylüyorsunda men etmek ne oluyo ?

ülkemızde yasayan bir kürt ü sen niye ıstıklal marsı bılmıyorsun dıye sorgulayamazsın ki senın böyle bir hakkın var mı ?adı üstünde kürt yani türk değil..

kürtleri değil de türkleri sorgulasan daha iyi olacak arkadasım..senden benden güzel istıklal marsı okuyan andımızı bilen kürtler ermeniler vs.. var asıl önelı konu kendi içimizdeki hainlerı sorgulamak..

Tarih: 22 Ocak 2007, 22:25 - İp: 81.***.**5.97
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bu adamlar ne dtpli nede depli..bu adamlar bir partinin il teşkilatı yada belediye teşkilatı yanılmıyorsam..bu adamlar tc vatandası,bu adamlar bizim sectigimiz adamlar ve yıne yanılmıyorsam bu olayda kayseride oldu...

olay kürt türk olayı degil...olay odunla adamın farkı..gerci odunu yontup masa yaparsın işe yarar..bunları yontsan anca talaş cıkar

Tarih: 22 Ocak 2007, 23:20 - İp: 88.***.**5.151
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

Yıllardır dolaşır bu video nette youtube da altna yazılan yorumlara sonuna kadar katılıyorum devekuşu bunlar deveee

Tarih: 23 Ocak 2007, 14:52 - İp: 88.***.**3.254
wolwwox
wolwwox (üye)
Almanya / Meraklı

rezillik başka bir şey değil

Tarih: 23 Nisan 2011, 22:06 - İp: 188.***.**2.7