cesminaz
cesminaz (üye)
İstanbul / Amatör

İşte Bu Yüzden Eyvallah ...

İşte bu yüzden artık bu sitede adımın geçmesine tahammül edemiyorum.

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=120987

son kez
EYVALLAH

Tarih: 27 Aralık 2006, 21:26 - İp: 85.***.**9.77
meerem
meerem (üye)
Ankara / Amatör

mete007

Tarih: 30 Aralık 2006, 10:38 - İp: 195.***.**1.2
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

mete linki goremiyorum..ölmüş galiba...tekrar yukleyebilirmisin

Tarih: 30 Aralık 2006, 16:31 - İp: 88.***.**3.81
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

şimdi gorebildim..lafın muhatabı biziz galiba..anlamadıgınız sey bizim hiçbirşekilde hiçbir lafımızla davranısımızla kendisine aygısızlık etmedigimiz,aksine artniyet gozetmeden hatasını soyledigimiz halde kendisinin tavrı ve üstüne birde biz kendisine hakaretler yagdırmısız,fotografını ve fotografcılıgını asagılamısız gibi bir tavır için girmiş oldugudur...

bak ne guzel yazmıs
"Eleştiri; varolan bir durumun, olgunun olumlu-olumsuz yönlerinin nesnel bir yaklaşımla irdelenerek değerlendirilmesi ve bunu yazıyla ya da sözle anlatılmasıdır. Eleştiri, gelişmenin birinci koşuludur. Yanlışlar eleştirilerek doğruya ulaşılır. Eleştirmek ve eleştiriyi kabul etmek, uygar insan davranışıdır, ancak, eleştirinin saygı-görgü kuralları çerçevesinde yapılması, eleştirinin de hoşgörüyle karşılanması gerekir. Bu kapsamda kendini eleştirme (özeleştiri) de oldukça önemlidir. Kendini geliştirme, kendini eleştirmeyle olasıdır.eleştriler ve düşünceler önce olumlu, sonra olumsuz yönleriyle saygılı ve nesnel bir anlatımla dile getirilir.."

Tarih: 30 Aralık 2006, 16:36 - İp: 88.***.**3.81
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Ya arkadaşlar şu fuji f30 ve s6500 ne zaman gelecek Türkiye'ye?

Ayrıca sormayın, canım sıkkın, bu yılbaşı ben gibi bir müzisyen işsiz kaldı

Fener bu yıl uefa da ne yapar acep??

Saddam bu sabah idam edilmiş duydunuz mu??

Bilmem mesajım alındı mı???

HERKESE MUTLU SAĞLIKLI BİR BAYRAM VE YENİ YIL DİLERİM..

Tarih: 30 Aralık 2006, 18:59 - İp: 88.***.**1.173
cangulay
cangulay (üye)
Adana / Amatör

Cangulay: Gercekten Zubeyde'nin bakısları muhtesem, güzel yakalamıssınız. Beyazlar biraz patlamıs gibi, ayrıca sag arka plandaki kalabalık biraz goze carpıyor. Ellerinize saglık gercekten cok iyi bir fotograf, umarım Zubeyde ile cektiginiz fotografların devamı vardır...

Gaijin: Beyazlar biraz patlamıs, bunun yanında diger kısımlar biraz karanlık kalmıs gibi. Bu hataları giderirseniz daha iyi bir fotograf olur. Tebrikler vs...

cesminaz: Aslında uzuun uzuun verilecek cevaplar var ama tesekkur edip kısa kesmek en dogrusu. Ayrıca biz o dediğinize de KONTRAST diyoruz.

cangulay: Fotograf bolumunde okuyan ogrencilerin ustad sendromu deyip bizde kısa keselim oyleyse...

Gaijin: Kontrast ya da baska birsey ama bu fotografta dediginz dogru bir sekilde kullanıulmamıs vs...

cesminaz: iste bu yuzden Eywallah.

Topluca hepbirlikten: Güle güle...

Tarih: 30 Aralık 2006, 19:40 - İp: 88.***.**3.26
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

alın size tavır.

yaptığımız her eleştiriyi, bir erdemmiş gibi size sunmuyoruz yani..sadece eleştiriye hosgoru gosterecek ve kendine birşeyler katacak erdem bekliyoruz..ha derseki dayanamıyorum elveda -başka soyleme biçimleride var ama- bizede soyleyecek tek soz kalıyor..gülegüle..

Tarih: 30 Aralık 2006, 19:53 - İp: 88.***.**6.115
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

sözlerimin muhatabı, aslında sen değildin gaijin.. genele hitaben yazmıştım.. ama linkdeki, yazı üzerine yorumun gayet güzel..

Tarih: 31 Aralık 2006, 16:30 - İp: 85.***.**2.251
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

tamam ozaman mete iyi bayramlar mutlu yıllar

Tarih: 31 Aralık 2006, 19:43 - İp: 88.***.**2.141
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

e tamamda dün sitedeydi bu arkadas..yorumlarımızı okumaya girdi galiba..

Tarih: 2 Ocak 2007, 19:01 - İp: 88.***.**9.108