okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Her Yöne Sınırsız Sorunsalı

Malum cep tel şirketlerinden biri her yöne sınırsız 55 YTl/ay tarife çıkartmış.
Vergiler dahil 66,65 lira tutuyormuş.

Ne diyorsunuz geçksek mi tarifeye. Bir kelek varmıdır işin içinde ?
Kullanan varsa tavsiye edebilir mi ?

Her ay 400 lira tel faturası ödemekten toplum olarak imanımız gevredi.

Tarih: 9 Şubat 2009, 01:28 - İp: 85.***.**5.137
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

70 lira civarı değil 77 lira oldu artık avea.

benim hat kurumsal. 10 bin dakika eğer 100 farklı kişiyi geçerse konuşman otomatik olarak 3000 dakikaya düşüyormuş aveada. Şahsi numralarda bu adet 75 kişiyle sınırlıymış.

benim hattım turkcell kamu tarifesiydi. 1500 dakika ayda her yöne sınırsız. tarife bedeli 59 lira oldu. Eğer bu tarifedeki dakikaları geçersem direkt aveaya geçeceğim dedim. Netekim bu ay bu tarifedeki dakikaları geçtim maalesef. Bakalım yarın kesecekleri fatura ne kadar gelecek.

Kurumsalcı müşteri temsilcisi beni kandırmak için çok dil döktü ama bende inat kimde var.

Turkcelin 5000 dakikası varmış sadece turkcellilere. Diğer operatörlere 1000 dakikaymış. Beğenmedim bu tarifeyi. Aveadan daha fazla fiatı hemde.

Birde arık numaradan anlaşılmıyor karşıdaki turkcellimi, başka operatör mü, çalarken zilin sesinden anlaman lazım. Onu da her zaman dinlemiyorum bile.

Neyse yarın sabah 7.20 itibari ile avea hattım açılacakmış. Cumadan beri uyuz turkcell devir işlemlerini yapmadı bu güne kadar salladı.

Uğraşacak bir şey yok aslında. Aveacılar özellikle kurumsal müşerileri havada bekliyorlar. Anında ofise damlıyorlar. Ayağa hizmet yani. Form dolduruyorlar bir iki evrak fotokopisi istiyorlar o kadar.

Tarih: 25 Mart 2010, 00:16 - İp: 78.***.**5.62
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

haklısın emmi. Ayrıca emmiseli embiselbey olaraktan okuyup iimden sana methiyeler düzdüğüm içinde üzgünüm.
emmiselyus hakkat alamancılar şu ara oralardan Türk hatları ile aramaktalar nedense.

Tarih: 25 Mart 2010, 00:17 - İp: 88.***.**4.97
okyanus.
okyanus. (üye)

ilk geçen müşterilere aveya halen 66,50 TL.
keza sizin yerinize öne atılıp herşeyi göze almamızın bir bedeli olmalıydı.
ama bu mu olmalıydı ?

Tarih: 25 Mart 2010, 00:20 - İp: 85.***.**9.121
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

benim 99 tl gelmekte aypon mukabili fatura. memnunum ben vadafonan.

Tarih: 25 Mart 2010, 00:23 - İp: 88.***.**4.97
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Ben bu dediğini özellikle sordum gelen aveacıya. Eski yeni bütün müşterilerin hattı 77 lira oldu dedi ama bana. .

hanımıda ikna et okyanus. Kurumsal müşterleri aveacılar çok seviyor. Ofisine ayağına kadar geliyorlar.

Tarih: 25 Mart 2010, 00:24 - İp: 78.***.**5.62
okyanus.
okyanus. (üye)

ben aveyada kurumsal değilim.
bireyselim keza.
hanım turkcelde platin müşteri idi. platin müşteri olmasıda gevezeliğinin ve hesapsızlığının eseridir netekim. keza bir de sen kapat ben ararım ekolünden geliyor.
o şimdi kurumsal oldu.
ama türkselci çocuk dedi gerçekten en iyisi aveya diye. keza çocuk işçi partili idi. akepeli olsa idi inanmazdım söylediğine. o zamanda pazarsalemmi inanır idi.

Tarih: 25 Mart 2010, 00:29 - İp: 85.***.**9.121
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

istersen bana gelen aveacıyı sana yönlendireyim. Başka aveaya geçmek isteyen kimse varmı diye referans müşteri istedi .

Tarih: 25 Mart 2010, 00:29 - İp: 78.***.**5.62
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi ben hiç sevmem o insanları. bazı borçlularda çaldırıp kapatmakta keza. beni ararmısın diyerekten.

Tarih: 25 Mart 2010, 00:44 - İp: 88.***.**4.97
okyanus.
okyanus. (üye)

yav emmi sorma.
borçlu da yapıyor çağrı bırakmayı.
müvekkil de yapıyor.
birde vodafonluların bir mesaj şekli var.
.... numaralı abonemiz sizden çağrı beklemektedir şeklinde.

Tarih: 25 Mart 2010, 00:48 - İp: 85.***.**9.121
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

valla umurumda olmaz keza. kontür parası olmayan borçlu ve alacaklı ile işim olmaz.
keza bizim burda tefeci cingenler batık alacakları için senet getirir masrafı sen yap yarısı senin yarısı benim derler. asla almam öyle senetleri.

Tarih: 25 Mart 2010, 00:51 - İp: 88.***.**4.97