kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Günün Fotografı Ve Eleştirisi

nevi sahsına munhasır kriterlele seçilen bir fotograf ve bri yorumdan oluşacak bir topictir. Bizim ekip tarafından seçilecek olup günlük sadece bi tane yorum bi tanede fotograf secilecektir. Sizlerde yorumlayacaksınız.

Amacımız galerideki teknik sıkıntıyı bahane gostererek eleştiriyi oraya yazmak yerine fotografı buraya koymaktan ibarettir..

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:09 - İp: 78.***.**0.183
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

amaç ne o zaman okyanus? Neden öyle diyorlardır sence? Bir sebebi vardır elbet dimi?

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:31 - İp: 78.***.**0.183
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

bismillah abi kaldıysa sizden birşey bakarız artık. olmazsa yarın tazelerden seçeriz inşallah.

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:32 - İp: 85.***.**3.68
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

valla bu tür şempatik görünme arzusu sosyalleşme zaafiyeti ve küçükken az dayak yemişlikten olabilir. her ortamın sevilen adamlarını da sevmem aslında. insan biraz köşeli olmalı.

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:36 - İp: 85.***.**3.68
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

bazen 40 yas sendromuna tutulmuşları görüyorum. Kaybolma korkusunun veridği bir kaygıyla ekek pollyanna olma dürtüsü..

varmıdırki böyle bir dünya. Göz göre göre yalan soylemenin prim yaptıgı bir düzen. Soyelenen de soyleyende aslında biliyor bu yalanı. ama yürek işte dayanmıyor. Hemen sağlıklayası geliyor demekki.

Aslında daha açık olan müspet gözlemlerimi yazardım ama ne bileyim şimşekleri direk üzerime çekerim sorunsalını yasıyorum.

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:42 - İp: 78.***.**0.183
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

okyanus felsefeye bu kadar dalma çünkü bir sabah uyandığında kendini yapayalnız görebilirsin bu kafayla gidersen

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:44 - İp: 88.***.**9.38
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Dün genckartal bana diyorki özelden..

Napiim ben o dediklerinizi yapabilsem pazarlamacı değil fotografcı olurdum diyor.

Aslında hepimiz toplansak bir pazarcı etmeyiz.

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:51 - İp: 78.***.**0.183
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

onlar varya aga zeliş güliş, pesiç, lazatiç falan çete abiciğim ben sana söylim bulaşmayalım fazla bence yoksa kurdaleli lastopa döneriz.

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:54 - İp: 88.***.**9.38
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

çeteleşme var çetrefilleşme var. Birde kenetlenme var. tatar yarında biz kenetlenelim.

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:56 - İp: 78.***.**0.183
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Ben biraz galeriye kenetleme yapayım

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:57 - İp: 78.***.**7.135
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

birlik ve beraberliğe en çok muhtaç olduğumuz şu günlerde sakın birbirimizden ayrılmayalım yoksa sanal linç mağduru oluruz.

Ne diyor milli takım taratorumuz.

"Daima ileri. Durmak yok. Durursak düşeriz"

Tarih: 9 Ağustos 2008, 00:00 - İp: 88.***.**9.38