kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Günün Fotografı Ve Eleştirisi

nevi sahsına munhasır kriterlele seçilen bir fotograf ve bri yorumdan oluşacak bir topictir. Bizim ekip tarafından seçilecek olup günlük sadece bi tane yorum bi tanede fotograf secilecektir. Sizlerde yorumlayacaksınız.

Amacımız galerideki teknik sıkıntıyı bahane gostererek eleştiriyi oraya yazmak yerine fotografı buraya koymaktan ibarettir..

Tarih: 8 Ağustos 2008, 23:09 - İp: 78.***.**0.183
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Bir insanın en yüce sevgiye layık olması demek oluyormuş.

linki gördün mü linki

Tarih: 9 Ağustos 2008, 23:41 - İp: 78.***.**2.91
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Eski tarihli ama sistem tam oturmadığından bugün eklenenmi yoksa bu gün galeride beliren fotoğraflarmı günün fotoğrafı seçiliyor Kontrast üstad kuralları açıklamadığı için bilemedim. Tamam bir duruşumuz bir misyonumuz ve vizyonumuz var ama Objektif grubu gibi kurallarımız da olmalı bence manifestomuz olmalı 2 günde eksikliği hemen hissedildi. Neyse eğer günün fotoğrafının bugün eklenmesi gerekiyorsa modlar silebilir mesajımı

Bence günün fotoğrafı son anda ortaya çıkarak ortalığı yardırmıştır.

Çok değişik ve farklı bir kadrajı ile olsun, o kadar da sorunlu bir çekim değili ile olsun,çok Vakur ve ciddi bir duruşu ile olsun sanki poz vermiş vesikalık resim çektiriyor da biz de ona yan taraftan bakıyormuşuz gibi oluşuyla olsun yafffff ne tatlı şey bu böle hava tıstısları yeter cok şekei ile olsun bir çok günün yorumunuda bünyesinde barındıran BU kare üzerine dimağım durdu kendime gelemedim.

Tarih: 9 Ağustos 2008, 23:42 - İp: 88.***.**4.68
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

görmez olurmuyuz üstedım sizden aldığımız ilhamla gönül gözümüz daha bi açıldı

Tarih: 9 Ağustos 2008, 23:44 - İp: 78.***.**2.169
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

ben bu kareyi kuylarım tatarbey

Tarih: 9 Ağustos 2008, 23:45 - İp: 78.***.**2.91
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

kuylamamak eldemi harmanci üstadım kuylamamak eldemi?

Tarih: 9 Ağustos 2008, 23:47 - İp: 88.***.**4.68
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Bu hava tıstıslarından benim arabaya da taktırsam mı,kaza anında hayat kurtarır mı diye düşünmeden de edemiyorum

#harmanci' tarafından 09.08.2008 23:49:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Ağustos 2008, 23:48 - İp: 78.***.**2.91
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

zaten sabahın beş buçuğunda köpekler kovaladı Fotoğraf çekicez derken sanki beni ısıracakmışta ben onun yan tarafında koşarak uzaklaşıyormuşuz gibi geldi.. psikolojimi etkiledi...

Tarih: 9 Ağustos 2008, 23:50 - İp: 88.***.**4.68
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Görüntü sanırım bu şekilde olması istendiği için böyle

Tarih: 9 Ağustos 2008, 23:51 - İp: 88.***.**4.68
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

yıkama yağlama servisleri bir zamanlar tato ustama da denk gelmi ama o fazla yüz vermediği için başka arayışlara yönelmişler bunu bugün öğrenmiş oldum bunların böyle olmasının sebebi sensin tato usta

Tarih: 9 Ağustos 2008, 23:53 - İp: 78.***.**2.169
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Ayıptır söylemesi (hani giden var gidemeyen var) dün Çeşme'de plajda yan gelip yatarken adamın biri gelip itini hemen yanıma bağladı.Baktım hava tıstısları yok hayvanın,sakat bakıyor.
Hacı dedim hava tıstısları yok mu bunun 'aldırdık abi' dedi

Tarih: 9 Ağustos 2008, 23:56 - İp: 78.***.**2.91