mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Gün Tükürdüğünü Yalama Günüdür

Mevcut siyasi irade sayesinde 2002 yılından bu yana komşularla sıfır sorun diyerek atmadığımız takla oturmadığımız kucak öpmediğimiz kıç kalmamıştı... Gelin görünki akepe tayfası yaklaşık on yıldır yürüttüğü sıfır sorun harekatından bir anda çark etti tabiri yerindeyse tükürdüğümüzü yalamaya başladık. Hadi sıraya girin bakalım

Ermenistan Cumhurbaşkanı Karabağ'ı biz aldık Ağrı' yı ise yeni nesile bırakıyoruz diyor. Şimdi yürekli bir TÜRK BEĞ i çıkıpta bizde ecdadımızdan kalan mirası istiyoruz derse ne olacak? Haaa bu öyle dafos tiyatrosunda oynanan van minit oyununa hiç benzemez ...

Tarih: 2 Ağustos 2011, 00:45 - İp: 78.***.**9.117
melike1994
melike1994 (üye)
İstanbul / Meraklı

bende bunu demeye çalışıyorum zaten...

boşuna demiyorlar şeyh uçmaz mürid uçurur diye...

biraz da forumlarda uçuruluyor sanki.efsaneye dönüştü nerdeyse.

eskiden herşeyi abd yaptı,siyonistler yaptı,dış güçler yaptıya bağlardı birileri.şimdi tek güç imam mı?...

Tarih: 4 Ağustos 2011, 14:30 - İp: 78.***.**1.19
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

bacım imamı pekde hafifi almayınız

oluşum ve işleyişlerini az çok bilirim...

Tarih: 4 Ağustos 2011, 14:34 - İp: 46.***.**6.154
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

neyse imamı falan boşverin her imam kendi bacağından asılır, siz kendi imanınızı kurtarın...

Tarih: 4 Ağustos 2011, 14:40 - İp: 46.***.**6.154
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

gerekirse hakimde kiralayacaksınız, savcıda (?) mahkemelerin altını üstüne getireceksiniz,

gerekirse 1000 harcayacaksınız, 1 geri dönecek,

taaa ki o gün gelene kadar kendinizi belli etmeyeceksiniz.

Feto..

Tarih: 4 Ağustos 2011, 14:40 - İp: 212.***.**8.38
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

çok güçlü para kaynakları var, cemaatin üyelerince kurulup kuruluş sermayesini kazandıktan sonra işletmesi abilere devredilen (cemate) birçok işletme fabrika var... o kadar da hafifi almayın melike hanım...

şimdi bayram üzeri sorayım
kurban bizde kaç lira 600 gibi ne yapıyorlar sizden 350-400 lira alıp kurbanınızı bilmem hangi fakir ülkede kesiyorlar (bizim ahmet efendiyle hacce hanım hergün külbastı ve pirzola yediği için)
neyse kestikleri ülkede kurban fiyatı 25-50 dolar gibi bir rakam...

aradaki fark cukka... Allah razı olsun... sonra size bir kolide bir but geliyor, 3te birini komşuya,3te birini ev halkına 3 te birini de ihtiyac sahiplerine 300 gram gibi dağıtın diye... Allah kabul etsin...

daha sayayım mı?

Tarih: 4 Ağustos 2011, 14:45 - İp: 46.***.**6.154
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

melike abla yanlıştır deyip bırakma işi yarıda..
Doğrusunu da yaz ki öğrenek..

emmiler sizin bu imam düşmanlığınız nerden geliyor.

Bu imam size içiki için demiyor, kadının kızın namusuna göz dikin de demiyor, habire her yana okul da çaıyor..

EEE ne istiyonuz bu adamdan...

Yani şimid beyaz hoca gibi bi hoca daha mı iyi..

Tarih: 4 Ağustos 2011, 15:20 - İp: 81.***.**6.175
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

lazut emmi senin imamın en çok kullandığı diyalog mubattinde ne diyor

papada cennete girecek,
hristiyanda girecek müslümanda onların ki de din bizim ki de

son din son peygamber inanışımıza noldu... theimam buna ne açıklık getirecek...

Tarih: 4 Ağustos 2011, 15:23 - İp: 46.***.**6.154
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yok emmi öyle bir şey..
İftira bunlar..
Ramazan ramazan iftira atmayın..
Valla sizin adınıza üzülüyorum

Tarih: 4 Ağustos 2011, 15:29 - İp: 81.***.**6.175
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

ben mi gidip papayla öpşüp tokuşup foto çektirdim, benim mi dinler arası diyalog çalışmalarım var

Tarih: 4 Ağustos 2011, 15:32 - İp: 46.***.**6.154
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

valla ben onu bilmem ama

28 şubat sürecinde asker balans ayarı yapıyor diye her tarafta ağlak ağlak dolaşan zihniyetin hüküm sürdüğü bu günlerde;

o gün ağlayıp zırlayanlar bugün sadist bir zevkle, ordu-ulusal-milliyetçi-türk kelimelerine kudurmuş gibi saldırıyor hatta buda yetmiyor sivillere bile balans ayarı yapmaya kalkıyorlar.

Müslümanım diyorlar, kul hakkından haberleri yok, Kuran-ı Kerimde Cenabı Allah en çok kibiri lanetlemiştir. Buna rağmen bugünün yarını olduğunu düşünmeden kibir içinde geziyorlar. Siyasi güçlerini kullanarak yaptıklarına sırf benim şahit olduklarımı yazsam burdan köye yol olur.

Dini öyle bir kullanıyorlar ki, öyle bir sahipleniyorlar ki sanki onların dışındakiler dinsizmiş gibi neredeysei nsanı dinden soğutuyorlar artık.

Neyse bu tatlı su mücahitleri hakkında daha fazla konuşmayayım oruçlu oruçlu.

Zaten onlara göre biz içki içen laikçileriz, bizim orucumuz bile kabul olmaz onlara göre ya neyse..

#tatarbey' tarafından 04.08.2011 15:44:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Ağustos 2011, 15:43 - İp: 212.***.**8.38