ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Fenerbahçe Cumhuriyeti

Bu şike skandalı çıkalıberi her akşam TV kanallarına bakın. Uğur Dündar başta olmak üzere, Gerek haber kanallarında, gerekse spor proğramlarında bütün yorumcular seferber olmuşlar Fenerbahçeyi aklamak için yarış halindeler.

Ben Fener yöneticileri suçludur demiyorum. Herkes kanun önünde suçu ispat edilene kadar masumdur. Konu yargıya intikal etmiştir. Bütün delilleri inceleyip kararı verecek olan hakimlerdir.
Sadece Fener değil, hangi takım olursa olsun, şike suçtur. Suçu olan varsa cezasını çekmelidir. Bu kadar basit ve açık...

Önümüzdeki pazar günü Kadıköy'de Fener taraftarlarının büyük bir kalabalıkla protesto yürüyüşü yapacakları söyleniyor. Sayı da yaklaşık 500 bin olarak veriliyor.
Memleketin onlarca büyük sorunu varken, güneydoğu bölünmek üzere iken ve hergün şehit cenaeleri kalkarken, Fener taraftarı bu olaylara fransız kalıp hiç kılını bile kıpırdatmayacak, bana dokunmayan yılan bin yaşasın misali keyfine bakacak.
Ama kendi spor klüplerinin şike yapması sözkonusu olunca protestolarla yürüyüşlerle birilerine hesap sormaya ve gözdağı vermeye kalkacak.

Nasıl Cumhuriyetmiş bu böyle?
Bu cumhuriyet vatandaşları Türkiye cumhuriyeti vatandaşı değiller herhalde...

#ercan43' tarafından 08.07.2011 21:30:53 tarihinde düzenlendi.

#ercan43' tarafından 08.07.2011 21:31:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Temmuz 2011, 17:19 - İp: 92.***.**6.100
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Şimdi oradydım ama bıulamadım emmi adamın ilanını..

Tarih: 12 Temmuz 2011, 22:55 - İp: 88.***.**3.32
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

http://www.fotokritik.com/forum/152622

Tarih: 12 Temmuz 2011, 23:12 - İp: 46.***.**7.106
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Alma hoca sakın ha. Fipar hakından gelemedi.

Tarih: 14 Temmuz 2011, 17:55 - İp: 88.***.**1.159
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Son haber...
Fenerbahçe Tayyip'i klüpten ihraç etmeye karar vermiş...
Basından...

Tarih: 17 Temmuz 2011, 10:17 - İp: 92.***.**6.236
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

TFF belgelere bakacakmista,karar verecekmis...

Benim bildigim bunlarin belge diye kaale alacaklari sey savcilarin iddanameleri olacak.

UEFA diyor kesin bir yargilama olmadan ben bisey demem,bizimkilerde savcini elindekiyle is yapacak.

hakimin karsisina cikip suc kesinlesmeden karar almak TFF nin haddine degil.Hem ulke cikarlarinida dusunun bi.Avrupanin takimlari Sampiyonlar ligine4 er 4 er gidiyo,UEFA ya sayisi belirsiz. Bizde topu topu 1-2 tane onuda zebil edecekler.Burak kardesim hakim kararini verene kadar bizde karar almiyoruz de.Sonra suclu gorulurlerse kupasinida alirsin,kumesinide dusurursun...

Tarih: 19 Temmuz 2011, 18:54 - İp: 221.***.**3.132