makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Evde Çıkan Karınca Sorunu

eczaneye gidip karınca yemi istedim adam harbi karınca yemi verdi. yok dedim karınca gelmesin diye bişeler yokmu ?
beyaz eroin gibi bir toz verdi. köşelere serptim iki gün bekledim işe yarıyo bitane karınca gelmedi
bir kaç saat önce bir tabak çilek aldım üst kattaki komşumdan. şeker serptim üstüne az önce film takıp izlerken yicektim ki allahtan ışığı açtım
karınca kaynıyo tabaaaaak !!!
başka napabilirim bunlardan kurtulmak için

Tarih: 26 Haziran 2009, 22:51 - İp: 85.***.**2.158
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bende sıkışınca topu kayınpedere atıyorum angarya mertebesinde..
rahatlatıcı bir etkisi oluyor

Tarih: 10 Haziran 2010, 12:53 - İp: 88.***.**3.192
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmiler kaju fıstığı pek güzel keza. severek yimekteyiz keza. emme miller fıstığını bilemedim.
bide kırsal mukabili olmak ne zormuş. navgasyonum geldi. böyle cama monte şeysi uzun düz bir çubuktu. cama takınca navi (Bundan sonra navigasyondan navi olarak bahsedilecektir ) böööyle yere bakıyordu. len dedim ucuz alırsan böyle olur. kapı camına falan denedim olmaz dedim. geri gönderme kararı verdim. bi arıyem firmayı dedim. adam dedi
ağbi navinin o cama tututurma çıbığı eğilir bükülür. kahkahalar.
hee dedim tamam. bundan forumda bahsetmiyem. birde bizim arkıdeşin c5 inin düreksondan kumandalı müzik sisteminin düroksondaki kumanda şeysini anahtar sanıp kıvırıp yerinden çıkarmaya çalıştığımı.

Tarih: 10 Haziran 2010, 19:53 - İp: 78.***.**1.123
makara
makara (üye)

navi diyince avatar filminde ilgimi çeken öbekleri aktarmak istedim
hd izleyince daha bir iyi emdirebiliyorum beynime.
tüm dünyada özellikle müslümanların yaşadığı noktaları sömürürken karşısına çıkan sorunları 'kötüler' , 'törürüsler' diyerek tanımlama yüzsüzlüğünü gösterten amerikan düşüncesi sözkonusu ağaçlara taşlara tapan doğru dürüst insan bile olmayan navilerin emperyalizme karşı verdiği mücadele olunca, öyle güzel çizdirmiş ki konuyu izlerken bazı sahnelerde gözleriniz yaşarabilir.
ama araba navisi farklı tabiki
ben hem hd ölçütlerinde sinema izleyebilmek hem müzük dinleyebilmek aynı zamanda bana yol gösterebilsin diye nokia 5800 aldım. on numara iş görüyor. daha ucuz bişe alabilirdim ama mademki zenginim neden kaliteli bişe olmasın dedim.
nasıl ? iyi demişmiyim ?

Tarih: 13 Haziran 2010, 16:42 - İp: 94.***.**6.0
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

iyi demişişin emmi. güle güle kullan. ücüretsiz navi var demi.

Tarih: 13 Haziran 2010, 20:34 - İp: 78.***.**4.178
makara
makara (üye)

elbette ücretsiz ben zaten bedavacıyımdır bak okyanusa sor bilir beni
dilersen internetten de çalışıyor ücret mükabili.
kibar bir bayan seslendiriyor sağa dön sola dön diye. sesinden belli hoş bir bayan.
asuman diyorum ben ona.

Tarih: 13 Haziran 2010, 23:50 - İp: 88.***.**5.25
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 13 Haziran 2010, 23:54 - İp: 78.***.**4.178
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Bende dün evde karınca yakaladım velakin kabilesi varmı yokmu bilmiyorum.
Avare avare tek başına dolaşmakta idi.
Tedbiren caydırıcı yollara başvursammı diye düşünüyorum.
Bir taneden zarar gelmez ama tüm sülalesini eve davet ederse işte o zaman papazı buluruz diye endişelenmekteyim.

Tarih: 9 Temmuz 2010, 13:18 - İp: 81.***.**6.116
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ipreti alem olsun diye bi yerde sallandır.

Tarih: 9 Temmuz 2010, 16:43 - İp: 78.***.**4.129
makara
makara (üye)

bir tane deyip hafife alma. koloni halinde yaşayan canlıları ciddiye almak lazım. bakın kendi evimden örnek vereyim
bir tane bile karınca göremessiniz. kurttum tüm aşireti
ama üst katta oturan annem ağız tadı ile karpuz yiyemiyor. ta buzdolabına kadar giriyolar. işgalci ve yağmacı canlılar yahudilere benzetiyorum. onları en iyi yahudi ilaçları temizler

Tarih: 9 Temmuz 2010, 16:55 - İp: 94.***.**7.237
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ya ya tabi. Sen orta asyadan çık gel. Adamın memleketine zorla yerleş. Adınıda fetih koy. Sonra yahudilere laf at.

Tarih: 9 Temmuz 2010, 17:10 - İp: 78.***.**4.129