makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Evde Çıkan Karınca Sorunu

eczaneye gidip karınca yemi istedim adam harbi karınca yemi verdi. yok dedim karınca gelmesin diye bişeler yokmu ?
beyaz eroin gibi bir toz verdi. köşelere serptim iki gün bekledim işe yarıyo bitane karınca gelmedi
bir kaç saat önce bir tabak çilek aldım üst kattaki komşumdan. şeker serptim üstüne az önce film takıp izlerken yicektim ki allahtan ışığı açtım
karınca kaynıyo tabaaaaak !!!
başka napabilirim bunlardan kurtulmak için

Tarih: 26 Haziran 2009, 22:51 - İp: 85.***.**2.158
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

değirmen mukabili ağartmadık netekim.
30 yıllık ömre 50 yıl sığdırmışım demekki.
sen 50 yıla benim ancak 10 yılı zor sığdırırsın.
yarın belalı bir haciz daha var. evde halter çalışıyorum hazırlık olaraktan.

Tarih: 30 Haziran 2009, 00:25 - İp: 88.***.**0.120
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

DEsene eylence var gene. BEn 1 kg çekirdek alıp gelem. Hemde peyman. SEn dayak yirken bende çekirdek yirim.
Bakalım 50 yıllık ömre ne kadar yumruk sığcek.

Tarih: 30 Haziran 2009, 00:26 - İp: 88.***.**4.47
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

usta bir kere bağcılarda çok net puan alıcı bir yumruk yemiştim çeneye. o da boşluk anıma denk geldi. oğluyla konuşurken adam sol çaprazdan kroşe salladı. davası sürüyor hala bakırköy asliye ceza da.
onun haricinde net yumruk yemedim.
ama hasarı azdı. bizim millet dövüşmeyi de bilinçsiz yapar zaten. o yüzden karşımda üç kişiye kadar rahatım. fazla olursa biraz zamanımı alıyor.

halterlerde paslanmış valla çoktandır.

Tarih: 30 Haziran 2009, 00:34 - İp: 88.***.**0.120
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Hımm paslanan halter

Tarih: 30 Haziran 2009, 10:11 - İp: 78.***.**5.148
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

dayak yemeyi bilmek dayak atmayı bilmekten daha önemlidir..
güzel dayak yiyen biri hayatta kolay kolay mağlup olmaz..
ama dayak yemeyi bilmiyorsan hem günlerce sağın solun ağrır durur hemde yediğin sopa yanına kar kalır..

halbukisine dayağı güzel yiyebilirsen hem stres atma ihtiyacın karşılanır, hem yediğin dayaktan nemalanırsın hemide bir nevi masaj etkisi yaratır..

en son 7-8 sene önce tarım bakanının korumalarından sağlamından bi dayak yemiştim.. ama fazla nemalanamadım.. sonra bir dolmuşçudan ve pazarcıdan dayak yedim onlar iyiydi allah bereket versin..

son yıllarda şöyle ağzımın dadıyla güzel bi dayak yiyemedim.. benim oğlan akşamları bazı yerleştiriyo kafa diz topuk neyin ama oda dayaktan sayılmaz pek..

bu arada amele zekamla hiç övünmedim ama benimki daha ziyade analitik çalışıyor.. bizim bi arkadaş var onunkide anabolik çalışıyodu.. en son sochideydi.. şimdi nerde bilmiyorum.
manken olarak kullanmıştım bir zamanlar kendiği çektiğim fotoğrafıdır.

Tarih: 30 Haziran 2009, 12:14 - İp: 88.***.**4.85
hayat_can
hayat_can (üye)
Kocaeli / Meraklı

Tarih: 30 Haziran 2009, 12:22 - İp: 88.***.**0.123
hayat_can
hayat_can (üye)
Kocaeli / Meraklı

roko efendi.. zaten midem hassas birde bu bey amcayı grödüm alt üst oldum vallahi he.. moldawyalı bi hatun fotosu koysaydın çok daha makbule geçerdi..

Tarih: 30 Haziran 2009, 12:33 - İp: 88.***.**0.123
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

benim hiç moldovyalı kadınım olmadı.. dolayısıyla fotoğrafınıda çekmedim.. şeş kaza sokakta da rastlamadım.. rastladıysamda bilmiyorum.. çünkü arayışım olmadı.. eğer arasaydım bulduğumu bilirdim. insanın ne aradığını bilmesi önemli.. çünkü ne aradığını bilmessen bulduğunda anlamazsın diyor ünlü kaşınır kenan doğulu...

ve bazı uğraşlarda eşgüdümlüdür..
örneğin meyve bahcesi tanzim edeceksen arıcılıkta yapman lazım.. tozlayıcı ve dölleyici türlerin verimi arttırması mukabili..

Tarih: 30 Haziran 2009, 12:51 - İp: 88.***.**4.85
hayat_can
hayat_can (üye)
Kocaeli / Meraklı

hmmm

bu insan irisini mi aradın yani roko

bende onu dediydim.. bunu arayana kadar güzel bi hatun arasaydın manasında

moldowya olması şart değil ..

Tarih: 30 Haziran 2009, 13:48 - İp: 88.***.**0.123
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı