kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Ev Arkadaşı Lazım

Bana bir ev arkadaş lazım.. Kayseri'den..

Tarih: 3 Eylül 2009, 14:04 - İp: 212.***.**9.195
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

neyin şaka neyin ciddi olduğunu pek çözemedim, e ne de olsa, büyük üstadlar atışmış, bize laf düşmez.... benim konu linki eklenince hak buldum kendimde.

1: NF dostluğuna inandığım için burda "ev arkadaşı arıyorum" topiğini hiç garipsemiyorum, aksine yerinde olmuş...( herkes gerçek niyetiyle başbaşa o ayrı )

2: konular arasında muhalefet gösterip, sivrilmeye çalışıp, sonra özürdileyerek sevimli hale gelmeye çalışmak , değer yargısı topiğinde incelensin.

3: Dürüst olmak, her yerde her doğruyu ( veya sanıyı ) fütursuzca söylemek değildir.

NOT: amaç sadece iftarı getirmekse bu sohbette, ciddiye aldığım için herkesten özürdilerim ben de

Tarih: 3 Eylül 2009, 17:36 - İp: 88.***.**0.35
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yok be.. sizlen uğraşılmaz..

Adamın fotoğrafa başlama hikayesine bak be..

Yok yok ahanda çıktım..Az dolanayım da belkim açlığım dağılır

Tarih: 3 Eylül 2009, 17:36 - İp: 88.***.**9.151
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

nası yerleştirdin o kampakı soyunma odasına.

Tarih: 3 Eylül 2009, 17:41 - İp: 78.***.**4.180
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

sayın pazarbey bey,
lütfen biraz hüsn-ü zan içinde yaklaşınız fotoğraf makinesi alma hikayeme.
sevgiler...

Tarih: 3 Eylül 2009, 17:50 - İp: 81.***.**7.8
byjehan
byjehan (üye)
İstanbul / Amatör

""Allah tan dört ayaklılardan arıyorum dememişsin kontarst ""

doggystyle^^

Tarih: 3 Eylül 2009, 19:16 - İp: 78.***.**0.130
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

hala bir ismim var demekki.. Hapsursam 20 sayfalık topic garanti.

Espri yapamamısım sadece ufaktan laf sokmusum topic bu hale gelmiş. Bir de gercek performansımla yazı yazsam nasıl olurdu orasını dusunemiyorum.

Laf sokmak diyince pazarbey aklıma geldi. Ama laf kısmında değil. Pazar beye erayın kucagından dolu sevgiler gönderiyorum.

Atakan sana gelince hala fütursuzca yazıyorsun. Harcıalemsin abicim. Bir durusun yok. Benki yıllardır değişmedim.

tatarbey o durusu sende de goremiyorum. Bir ara bakış acılarımız isimli bir topiğe zrlama bir felsefik bakıs acısı getirdin o oldu. Baska bisey gormedim senden. kalk gidelim dedim bi ara gene gelmedin.

Rokomet sana gelince.. gerci o yazmadı dimi bu topikte.. Neyse..

Lazut kırsal nü ile anılmak istemiyorum artık. Benim daha farklı eserlerimde var. Bu konuda hemfikir olalım. Avatar fotografında stefan hawking gibi ürkütücü gozukuyorsun bunu da belirteyim..

Eray sen daha hala benim icin çömezsin. Muhabbete katılmak icin ne aklalar attgını biliriim. Şİmdi jeotermal filan esprilerine yatma. Biz yokken bir iki laf ettin işte.. Köşene cekil dinle..

başka kim vardı ya..

Ha.. desingwish.. 1.2.3 şeklinde maddelerle izah etme tarzını begendim. Kendini ve ne sitedigini bilen bir hava verir maddeler halinde saymak. Ama nedense ben yapamıyorum. bu biiiiir...ikincisi Bak ikincisi yok işte.. Tek atımlık bir durus var.

byjehan.. her ayak var bizde.. O yüzden gelenn kaç ayagı var önemli değil.. ayak yapmıyorum..

yoruldum.. yan yatarakda yazılmıyor...

Evet şimdi başa dönelim.. ev arkadaşı lazım.. kayseriden..

Tarih: 3 Eylül 2009, 20:41 - İp: 85.***.**0.58
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ben anlıycamı anladım. kontrasın ne işi var senin kucağında.erayın kucağından selamlar diyo bak.cık cık cık.

Tarih: 3 Eylül 2009, 20:54 - İp: 78.***.**4.180
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

hmm... pazarbey bu sefer sende kötü niye yok. bu cümleyi nasıl anlasak... kucak... kucak... ben bi jeotermali kontrol edeyim

Tarih: 3 Eylül 2009, 23:46 - İp: 81.***.**7.8
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bi kere daha madara ittiydin sen bu kontrası. bu adamını sana karşı şansı yok. kendi barnakları ile yazmış. tövbeler tövbesi .

Tarih: 3 Eylül 2009, 23:48 - İp: 78.***.**4.180
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

hatırlamıyorum pazarbey bey olmuştur bi şekilde

benim için önemli olan fotoğraf. öncelik fotoğraf olmalı. sevgilerle.

Tarih: 4 Eylül 2009, 00:01 - İp: 81.***.**7.8