kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Ev Arkadaşı Lazım

Bana bir ev arkadaş lazım.. Kayseri'den..

Tarih: 3 Eylül 2009, 14:04 - İp: 212.***.**9.195
serhantumer
serhantumer (üye)
Ankara / Meraklı

sevgili designwish ;

'' 2: konular arasında muhalefet gösterip, sivrilmeye çalışıp, sonra özürdileyerek sevimli hale gelmeye çalışmak , değer yargısı topiğinde incelensin. ''

değer yargısı topiği mididir nedir ? onda inceleyin bakim.ya sen en başta bana takmışsın.yok yenisin.yok ortalığı karıştırıyorsun.ben fotoğrafçılığa emin ol ; senden önce başladım.bu siteye 1 aylık üye olabirim belki ama burada muhalefet olmazsa yanlışlar görülmez.

yani sen mükemmelsin,ustamsın,çartsın,çurtsun şeklinde sözlerle yol alamayız.tamam kesinlikle birbirmize saygılı olmalıyız.değer bilip , sevgimizi göstermeliyiz.

burada amaç '' Serbest Kürsü (Hayatın İçinden) '' bölümünden birbirmizi tanımak ,muhabbet etmek , yanlışlarımızı farketmek,herhangi bir sıkıntımızda da arkadaşımızla paylaşmak.

''kontrast '' kardeşin üzerine fazla gittiğimizden , değere verdiğim hemşerim ve abilerimi farkettiğimden saygısızlık olmasın diye özür diledim.yalakalık falan değil yani.yoksa diğer forum sitelerinde yapılanlar gibi sövüp , sayıp çekip gidebilirim... bu da bana yakışmaz...

designwish ; emin ol bu siteden para kazanmıyorum. kâr falan ortağı da değilim.yani bir maddi bir bağlılığm da yok zaten.

burada yanlışlara cevap yazmayacağım.eleştirmeyeceğim.pohpoflayıp , gururunu da okşamayacağım.susacağım.sana inat susacağım.fotoğraflarımla konuşacağım.onları konuşturacağım.
bu sayede sen çok mutlu olacaksın.serbest kürsüde istediğini yaparsın.UMARI SENDE FOTOĞRAFLARINLA KONUŞURSUN !!! '' designwish '' ...

'' Net Fotoğraf Forum '' KISMINDAN UZAK KALACAĞIM !!!

Tarih: 4 Eylül 2009, 10:07 - İp: 193.***.**1.20
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

öfkr kadar saydamdık o zamanlar.. çıt diyor kırılıyoruz..

Ben biey anlamıyorum artık. Bir yıl icinde bu kadar jenarasyon farkı olmalı mıydı.. ?

i dont know... (ay dont nov)

Tarih: 4 Eylül 2009, 10:44 - İp: 212.***.**9.195
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

yaptığınızı beğendinizmi?

işte genç bi arkadaşımız daha gitti forumdan bir yıldız daha kaydı..

ya bu forumda yeni gelenlere neden anlayış gösterilmiyor anlamıyorum.

Tarih: 4 Eylül 2009, 10:47 - İp: 212.***.**8.38
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

tatarbey polüm yapma

Tarih: 4 Eylül 2009, 10:55 - İp: 78.***.**4.180
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

polüm ne be?

ya da bu iş böyle olmayacak sen en iyisi özne'yi yüklemi ver cümleyi biz kuralım senin yerine ama yazım hatalarından ve gereksiz taramalardan kaçınmak şartıyla.

Tarih: 4 Eylül 2009, 10:57 - İp: 212.***.**8.38
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

eger sorun bensem ben de gidebilirim.. Kendimi suçlama başladım..

Tarih: 4 Eylül 2009, 11:03 - İp: 212.***.**9.195
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

senin sorunun içinden gelen bir durum, yani psikolojik...
erkek arkadaş aramanı baştan kınamıştım, araştırdım baktım ki tamamen psikolojik bir bozukluk.
bundan dolayı tercihlerine saygı duymaya karar verdim, gitmene gerek yok yani..
ama öyle don paça fotoğraf çektirip de buraya ekleme burda aile var, çoluk çocuk var...
bak gitti fidan gibi delikanlı... halbuki bir kız için fotoğraf çekmeye başlamıştı, sanatsal yönleri ağır basıp kızı sallayıp fotoğrafa yönelmişti... yazık ettiniz, bu yüzden bu ülkede sanatçı sporcu yetişmiyor... bilim adamları ya amerikaya ya da faili meçhule kurban gidiyor.. değiştirin artık bu zihniyeti...

pazarbey sende zırt diye devrik devrik cümleler kurma...

Tarih: 4 Eylül 2009, 11:13 - İp: 81.***.**3.185
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

don paça fotoğrafı nedir..
donu biliyoruz.. don karlos.. yada dos santos.. onda hemzeminiz.. yada kemfikiriz..

ama don PAÇA yı anlayamadım.. acaba ayırarak mı irdelesek.. yoksa bu tümleşik bi tümce midir ?

ayrıştırırsak hemen devreye bu tümcenin kuzeni olan KELLE-PAÇA girecektir ki ;
bence uygun olanı budur...

eğer derisini güzel ayıklayabilirseniz çok lezzetlidir eti kellenin..
paça desen şahane ötesi bir güzelliktir içindeki patates ve üstüne döktüğün limonla..

ben şahsen ev arkadaşına tercih ederim şöyle bir tepsi kelle paçayı..
zira bi ev arkadaşı hiç bir zaman kelle paça yapmaz.. (yani yapabilirde milyarda bir.. bu milyarda bir çıkacak ev arkadaşı için çinde yaşamanız lazım.. dikkat ederseniz efendimiz "arkadaş çinde de olsa gidip arayınız dememiştir.. ilim için söylemiştir bunu. neyse bu parantezi bi kapatayım mübarek gün hayırlısıyla) hah nerde kalmıştık.. ama bi tepsi kelle-paça bi kamyon ev arkadaşı yapar.. yada tatarbeyin deyimiyle (bi ara deymişti sanki öyle kaldı hatıratımda) bir ev dolusu ev arkadaşı yapar... umarım fikrimin ince gülünü vermişimdir.. özetliyeyim mi.. şimdi bu mesaj bol maddeli uyarı şekline dönerse içim acır oda ayrı..

Tarih: 4 Eylül 2009, 11:42 - İp: 88.***.**5.193
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

DON un yanına tek kelime yakışır

corleone...

DON CORLEONE

gerisi yalan...

#atakan' tarafından 04.09.2009 11:49:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Eylül 2009, 11:48 - İp: 81.***.**3.185
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşım senin niyetin nedir..

arkadaş ev arkadaşı arıyor topiğinde sen don caryola falan öneriyosun..

eğer somut bi fikrin varsa yaz.. yoksa ordan burdan uyduruk bişeyler yazda vakit geçsin..

aksi takdirde mesajının yerinde yeller yerine maddeler uçuşacak.. madde bağımlısı olcan benim gibi.. alışkanlık yaptı meret.. burdan yönetime dertleniyorum.. uyar beni... uyarıcı maddeler ver.. bağımlınızım üstadım.. hastanızım ulen.. öpcem

Tarih: 4 Eylül 2009, 11:54 - İp: 88.***.**5.193