nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

Elektro Gitar Hakkında Yardım!

arkadaşlar bu aralar elekro gitar a geçiş yapmayı düşünüyorum.. gerçi klasik gitarıda çalamıyorum ama olsun

kullandığınız yada önerdiğiniz bir elektro gitar marka ve modeli varsa büyük yardımda bulunmuş olacaksınız

sound ve tarzım CARLOS SANTANA gibi düşünüyorum

http://www.youtube.com/watch?v=zyPeOH238GQ

imkanım ise en fazla 750 ytl. amfisi gitarı manyetiği hepsi beraber

Tarih: 3 Mart 2007, 03:53 - İp: 85.***.**7.220
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

sen bırak gitarıda davul cal ..şimdi davul da cok para var.ramazanda da cok iş çıkar sana..sen en iyisi davul cal nediym..

Tarih: 3 Mart 2007, 13:55 - İp: 88.***.**1.214
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Hiç bilgim yok ama www.serdaroztop.com adresine gidip serdar abiye ulaşırsan yardımcı olur...Kendi amfilerini ve gitarlarını da satıyor ama fiyatlar biraz yüksek

ya da akın eldes'in forum sitesinde bi konu aç mutlaka yardımcı olur...

www.akineldes.com

Serdar Öztop kim dersen http://www.youtube.com/watch?v=XpNFBhhADds

AKIN ELDES VE SERDAR ÖZTOP

Tarih: 3 Mart 2007, 14:16 - İp: 88.***.**0.183
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Nedimy Selam
asagidaki adrese tikla istersen ikinci el olanlarda var gördügüm kadariyla ama istanbuldaki arkadaslara haber salarim bir arastirsinlar unkapani tarafinda bu tür yerler oldugunu biliyorum
buraya tikla

Tarih: 3 Mart 2007, 14:35 - İp: 85.***.**2.253
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Şunu da belirteyim Serdar Öztop belki de yardım alabileceğin en iyi ve en sağlam adamlardan birisidir..

Belki duymussundur ismini önceden referans vermeye de gerek yok 2 tane albümü var alıp dinlersen ya da dinlemişsen anlarsın zaten..

Müziğe direk elektro gitarla baslayan birisi. mutlaka yardımı dokunur..

Tarih: 3 Mart 2007, 14:57 - İp: 88.***.**6.212
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Gitardan anlamam markasını da bilmem ama manyetikleri genelde fender marka tercih ediyorlar.

Tarih: 3 Mart 2007, 15:07 - İp: 88.***.**8.172
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

liebster elektrogitar ile yuyundırsak olmazmı?? bir ilk olur herhalde.. yok yok ben iyice sıyırmışım kabnul ediyorum..

bisquit akineldes.com adrresine üye oldum saolasın.. hatta hemen ilgilendiler.. tekrar tekrar teşekkürler..

emin abi verdiğin linke tıklayıp araştırmalar yaptım saolasın. aamasırf gitar alabilmek için kredi kartı çıkarttığımdan anca sıfır ve taksitli bir gitar alabiliyorum
oda babam yüzünde kendisi de gitaristtir ama bana en son eğer gitar alacaksan kendi harçlıklarınla alacaksın deyip işin içinden sıyrılıverdi

okyanuz benim düşündüğüm gitar markalarından birisi de fender ama tabi daha arşatırıyorum.. çünkü.. çok onemlidir.. gitarın sesi hoşuna gitmezse isterse binlerce dolar olsunn..eline almazsın

Tarih: 3 Mart 2007, 20:47 - İp: 85.***.**7.220
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

mrb nedim
çok yakın bi arkadaşım erkan oğurun öğrencisi.erkan hocam perdesiz çalar ama bu konularda yardımcı olabilir bize.
o arkadaşımsa çok i çalar.istersen biririnize ulaşmanızı sağlarım.sen yeterki çal..

Tarih: 3 Mart 2007, 20:53 - İp: 85.***.**1.227
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

mandyy nerelerdesin ya özlettin kendini..noldu yaraların iyileşti herhalde. artık rahat rahat yazabiliyorsundur inş..

ilgin ve alakan için teşekkür ederim..

birebir çalıp bana yardımcı olacak fazla kişi bulamadım.. anca forumlara konu açıp meramımı oralarda dile getiriyorum..

arkadaşınla görüşmeyi çok isterim..aslında istanbulda olsam birkaç tane tanıdığım üstad var onlarla görüşecem ama malesef trabzooooonnn offf..

arkadaşında kabul ederse net ortamında goruşme yapılabilir

çok şey istemiyorum herhalde

ilk bestemi ise siiizz evet siizz net foto ailesine yapacam söz ama tabi o zamana kadar bir sevgili bulmazsam bulursam ona yaparım

Tarih: 3 Mart 2007, 21:03 - İp: 85.***.**7.220
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

elimdeki yaralar geçti...
umarım her yara bu kadar kolay kapanır bünyemde...
ben yine uzun bi süre burda olmicam.ama arkadaşıma ulaşmanı sağlarım.yardımcı olacağına eminim.oda trabzonlu ii anlaşacağınıza eminim.sen öğrenci o yerli
konuşur sana ulaşırım...
yakubuma çok selam söle...
ve bize beste yap...
kendinize i bakın

Tarih: 3 Mart 2007, 21:07 - İp: 85.***.**1.227
35mm
35mm (üye)
İstanbul / Amatör

gibson les paul kasa bi gitar öneririm kesinlikle çok asil ve estetik bi gitar orjinalleri biraz pahalı ama o kasada üretim yapan uan kuruluşların gitarlarına bakabilirsin..

Tarih: 7 Mart 2007, 19:43 - İp: 88.***.**8.31